Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garip oyun pkt loss 60-80 arası daha iyi oynanıyor sanki 0 olduğu zaman daha çok sorun yaşadık biz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    O konu'da haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar PC testi yapmak icin hesap lazım paylaşabilecek birisi var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

%20 civarı geziyordu pek iyi sayılmaz

Alıntıları Göster
    Cumartesi 50-80 arası gezdi ve olumsuz etkiliyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Garip oyun pkt loss 60-80 arası daha iyi oynanıyor sanki 0 olduğu zaman daha çok sorun yaşadık biz
    Ilginctir bende aynisini dusundum.
    Hatta o paket loss gostergesinide japayinca mis gibi oldu gözün hic oralarla ugrasmayip oyuna odaklaniyorsun

• son güncelleme ile oyunda çok fena fps droplar oluyor haritanın bazı bölgelerinde ve bazı evlerin içinde dikkat ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

son güncelleme ile oyunda çok fena fps droplar oluyor haritanın bazı bölgelerinde ve bazı evlerin içinde dikkat ettiniz mi ?
    Bende özellikle yasnayada deli gibi kasma var.Gerçekten deli gibi kimi zaman 30 40 lara düşüyor fps,nadirende değil çoğu zaman böyle.%50-60 civarı paket lossla oynuyorum internetimde iyi değildi zaten.Bugün resmen sabit duran adamın kafasının içinden 2 kere geçti mermi adam benim sıktığımı bile fark etmedi başka yere bakıyor sabit duruyor.
  • Oyun gün geçtikçe daha boktan bir hal aldı.Pubg keyfimiz bitti.
  • beyler pubg indirecem steam ama önce pc kaldırır mı denemek istiyorum ne yapabilirim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

beyler pubg indirecem steam ama önce pc kaldırır mı denemek istiyorum ne yapabilirim acaba
    Sisteminin aynısını internette aratıp sonuna pubg eklersen ya senin sistemin aynısı ya da benzeri gelir mutlaka karşına, en kötü steamde alıp indirip 2 saat oynama süresini aşmadığın sürece 15 gün iade şansın var diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Sisteminin aynısını internette aratıp sonuna pubg eklersen ya senin sistemin aynısı ya da benzeri gelir mutlaka karşına, en kötü steamde alıp indirip 2 saat oynama süresini aşmadığın sürece 15 gün iade şansın var diye biliyorum

Alıntıları Göster
    steam hesap paylaşımı gibi birşey mümkün mü peki pc msi cx62qd nasıl olur bilmiyorum çok umudum yok :D
  • herkes hileden dert yanıyor oyunda epey fazla galibaoyunu almaktan vazgeçtim hiç çekemem stres hile vs tamam her oyunda vardır ama burda millet isyan ediyorsa bir sıkıntı var demek oyunda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

steam hesap paylaşımı gibi birşey mümkün mü peki pc msi cx62qd nasıl olur bilmiyorum çok umudum yok :D

Alıntıları Göster
    Aile paylaşımı hakkında bilgim yok hocam malesef

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Aile paylaşımı yasaklandı, millet hile deniyordu ban yiyen hesaplardan.

• Hile oranı bu kadar fazlamı beyler youtube yayıncıları izliyorum kimse bahsetmiyor

• Ben shift tuşuyla hızlı koştuktan bir süre sonra aniden duramıyorum çözümünü bilen var mı ?
    Şöyle açıklayım örnek veriyorum 20 saniyeden uzun süre koştuktan sonra elimi klavyeden çeksem bile önce koşma hızı yavaşlıyor sonra hızlı adımlarla ilerliyor sonra yürüyor ve en sona duruyor. Bu koşma süremle alakalı uzun süre koşu yaptıysam kendi kendine baya gidiyor sonra duruyor. kısa süreli hızlı koşuda bu durum olmuyor.
  • 10000days nasıl yayıncı ne zaman baksam win alıyor, 5 kere rastgele açtım 5 win aldı.

• Arkadaşlar merhaba,

İmzamdaki sistemi kullanıyorum 45-60 arası fps alıyorum sıcaklıklarda problem yok işlemci 50 lerde gpu 65 70 lerde ama oyun içerisinde bir gecikme söz konusu. Mouseu sağa sola çevirdiğimde hızlı bir şekilde geç bir şekilde uygulanıyor bu durum. Yani sağ sol sağ sol sağ sol yapıp mouse bırakıyorum 2. ve 3. sağ solu kendisi yapıyor.

Youtubeda baktım benim sistemim olsun benim ki gibi sistemler olsun fps düşük verse de akıcı bir şekilde oynayabiliyor millet.

Kafayı yemek üzereyim ne yaptıysam bulamadım ve çözemedim sorunu.

Aynı sorunu yaşayan varsa allah rızası için yardımcı olsun.

Teşekkürler.
  • samican kullanıcısına yanıt
    aynen bendede haritanın bazı yerlerinde fps drop fena oluyor bazende oyun lap diye donup kalıyor görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

10000days nasıl yayıncı ne zaman baksam win alıyor, 5 kere rastgele açtım 5 win aldı.
    Kendisi insan olmadığı için normal karşılayabilirsiniz.

Drive-by ve bomba atışları ile de meşhur aynı zamanda. Instagram sayfasında paylaştıklarını incelemeniz de kanıtlar nitelikte oluyor. Bir ama notu düşelim. 18 Aralıktaki paylaşımına bakarsanız 6x m416 sprayinde ben herhangi bir sekme görmüyorum recoil, macro kullanma olasılığı da yüksek. İlginçtir yine de izlemesi keyifli

Bende dün paket loss değeri %50 - %80 civarında idi bu arada. Yalnızca bir defa sıfır gördüm onda da öldüm

• 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.