Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (560. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugünkü güncellemeden sonra kanlar çok daha az mı gözüküyor bana mı öyle geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

bugünkü güncellemeden sonra kanlar çok daha az mı gözüküyor bana mı öyle geldi?
    güncelleme notunda var kanlar değişti hiç gözükmüyor bazen çok kötü oldu arkadaş niye uğraşıyorsun böyle şeylerle anlamadım ,benim yeşil renk körü modunda ondan olabilir arkadaş bende daha iyi dedi değiştirmek lazım diğerleri nasıl acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

güncelleme notunda var kanlar değişti hiç gözükmüyor bazen çok kötü oldu arkadaş niye uğraşıyorsun böyle şeylerle anlamadım ,benim yeşil renk körü modunda ondan olabilir arkadaş bende daha iyi dedi değiştirmek lazım diğerleri nasıl acaba

Alıntıları Göster
    bende gördüm güncelleme notlarında ama sadece kanların duvarlara falan sıçrayacağını tahmin etmiştim, ismini unuttum ama gazın mavi kanların turuncu olduğunu kullanıyorum, yakından cidden adama vurup vurmadığımı anlayamıyorum bile, gerçekçilik katalım derken oyunu mahvediyolar

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Aynen kan sıçraması olayı var ondada bişey göremedim birde kafa atışı ve beden vuruşu farklı efekt olcak yazıyor 300 400 metreden beden vuruşunu zor anladım kafa atışı nasıl farketmez farklı oda belli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son update resmen çöp hiç birşeyin gelmemesiyle 15 gb update pinglerin artışı ve saçman sapan takılmaya başladı oyun öncede 45-50 arası ping alıyordum şuan 100
  • az önce 1000days ı izliyordum da tek tıkla yerdeki 30+30 5.56 mermiyi aldı, bunun kombo bir tuşu mu var?
  • pingler niye 100 oldu?
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    Mevcut serverlarda paket kaybı sorunu varmış. Bundan dolayı server lokasyonunu değiştirmişler.

@ismailbbyigit Doğru anladıysam %50 %50 bölerek üzerine alma olayını soruyorsun. Alt + Mouse Sağ Tuş tuşuna basarak alabilirsin.
  • Pingler yükseldi kan azaldı dün hep kafa atışıyla öldüm anlamadım bu işi
    Bu taba basınca orta yada alt yanlış hatırlıyor olabilirim birini envantere çekiyon o ara f ye basıyon
    60 mermi alıyo öyle bişeydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devulations -- 20 Aralık 2019; 14:10:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Mevcut serverlarda paket kaybı sorunu varmış. Bundan dolayı server lokasyonunu değiştirmişler.

@ismailbbyigit Doğru anladıysam %50 %50 bölerek üzerine alma olayını soruyorsun. Alt + Mouse Sağ Tuş tuşuna basarak alabilirsin.
    tam olarak bahsettiğim şey şu videoda var hocam ;https://www.youtube.com/watch?v=yF34F55CP9c&t=6m35s

denemedim ama alt + sağ tuşsa ona alıştırırım kendimi normalde kendim tek tek çekiyorum soldan sağa doğru

Birisine sağ tıklıyorsun alma hareketi yaparken diğerlerini sürükleyince tek sefer'de hepsini alıyor alma hareketi bitene kadar ne varsa toplaya biliyorsun hızlıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Birisine sağ tıklıyorsun alma hareketi yaparken diğerlerini sürükleyince tek sefer'de hepsini alıyor alma hareketi bitene kadar ne varsa toplaya biliyorsun hızlıca
    denicem hocam teşekkürler
    Hayır ben yanlış anlamışım. Benim dediğim 60 mermi toplu haldeyken 30+30 bölüyor. Benim dediğim gibi alırsan 15-15 alır. Bunu ben ilk defa gördüm. Ben de yıllardır hep sürüklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Hayır ben yanlış anlamışım. Benim dediğim 60 mermi toplu haldeyken 30+30 bölüyor. Benim dediğim gibi alırsan 15-15 alır. Bunu ben ilk defa gördüm. Ben de yıllardır hep sürüklerim.
    henüz deneme fırsatı bulmadım ama çok avantajlı bir şey kolaysa yapması :D

• Şunların tamamını yapınca ekstra bir ödül var mı?
    Yapması çok basit ben aylar önce konuda nasıl yapıldığını anlatmıştım gözde kaçmış demek ki dediğim'den anlamayanlar için video ekleyeyim daha kolay anlarsınız

https://www.youtube.com/watch?v=NtpcdIuVzbI&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Yapması çok basit ben aylar önce konuda nasıl yapıldığını anlatmıştım gözde kaçmış demek ki dediğim'den anlamayanlar için video ekleyeyim daha kolay anlarsınız

https://www.youtube.com/watch?v=NtpcdIuVzbI&feature=youtu.be
    şimdi anlaşıldı

• Arkadaşlar laptop ekraninda oynayamiyorum diye kendime 22 inç monitor aldim 1050tili laptop var 60-80 fps aliyorum ssdye kurulu fps drop filan cok nadir 2-3 macta 1 kere filan anca oluyo yani 60 fps akici oynuyorum lakin 15-20 saat oynamama rağmen hala adam vuramiyorum. Uzaktan ates etmeye korkuyorum cunku kacirdigim an adam donup vuruyor loot yap yap öl mouse 1600 dpi ve dusuk hassasiyet oynuyorum 800dpi yuksek hassasiyet daha mi iyi olur. Bir de nasi hareket etmeliyim katiyen adam vuramiyorum zaten herkesin atladigi yere atlasam aninda oluyorum uzak bir yere gitsem anca birini arkalarsam oldurebiliyorum oynamamak daha mi iyidir acaba sanki herkes 144hz 144 fps aliyor da ben 60 fps oynadigim icin vuramiyor gibi hissediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarıSarman

Arkadaşlar laptop ekraninda oynayamiyorum diye kendime 22 inç monitor aldim 1050tili laptop var 60-80 fps aliyorum ssdye kurulu fps drop filan cok nadir 2-3 macta 1 kere filan anca oluyo yani 60 fps akici oynuyorum lakin 15-20 saat oynamama rağmen hala adam vuramiyorum. Uzaktan ates etmeye korkuyorum cunku kacirdigim an adam donup vuruyor loot yap yap öl mouse 1600 dpi ve dusuk hassasiyet oynuyorum 800dpi yuksek hassasiyet daha mi iyi olur. Bir de nasi hareket etmeliyim katiyen adam vuramiyorum zaten herkesin atladigi yere atlasam aninda oluyorum uzak bir yere gitsem anca birini arkalarsam oldurebiliyorum oynamamak daha mi iyidir acaba sanki herkes 144hz 144 fps aliyor da ben 60 fps oynadigim icin vuramiyor gibi hissediyorum
    Oyunda yenimisiniz yoksa 15 20 saattir adam vuramadınız mı tam anlamadım ama fpp modunda oynuyorsanız agresif takılın, eğer uzağa atlarsanız son alanlarda rakiplerinizin eli ısınmış oluyor birde ateş etmekten çekinmeyin ama ateş ederken kaya taş ağaç gibi şeylere yakın olun Oyunda eskiye göre pro oyuncu, makro, hile daha fazla rakipleriniz sese daha sağlam karşılık veriyor takım oyununda oynuyorsanız yine aynı çatışmaktan çekinmeyin hocam benim 3bin saatim var bazı akşam iş dönüşü yorgun olursam 2 saatte kill alamadığım oluyor çok takmayın zevkine gidin sinir olmaya değmez

• Son bir kaç gündür pingler 100 civarı.
    Normalde 60 olan pinglerim 100'lerde seyrediyor. İnsan oynamak da istemiyor haliyle.
    Sizde durumlar nasıl?
    Yoksa sadece bende mi var?
  • 
Sayfa: önceki 558559560561562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.