Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam olarak ne oluyo bu
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Ben 800dpi kullanıyorum. Eskiden oyun içinde dürbünlerin herbiri farklı ayarlardaydı. Format atıp dosyayı almayı unuttum. Tüm ayar dengem bozulduğu için hepsini standarta çevirdim o şekilde alıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 30 Kasım 2019; 16:45:15 >
  • 6 kutu açtıktan sonra yenileniyor mu kutu açtırma hakkımız ? haftada 1 gibi vs
  • jetsons kullanıcısına yanıt
    800 dpi da taramalı silahları(scar, m416 gibi) tutması kolay oluyor mu
  • just one bad day kullanıcısına yanıt
    Haftada bir yenileniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Haftada bir yenileniyor
    Tamamdır teşekkürler
  • Favi. kullanıcısına yanıt
    Aynı rami kullanıyorum hocam anakart msi b350 tomahawk son bios güncellemesi ile artık 3000 mhz de kullanıyorum 3200 oluyor ama pubgde atıyor mavi ekran voltaj işiyle çözülebilir ama uğraşmadım ben ama insanın içine oturuyor :) malesef bu oyun amd tarafında sıkıntılı sizin sorunlarınız bundan ama oyunu yüksek ayarda mı oynuyorsunuz öyleyse düşürün biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekip yok mu ya sıkıldım yabancılarla oynamaktan.
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Windows'un gereksiz kullanılan servislerini gecici olarak durduruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Windows'un gereksiz kullanılan servislerini gecici olarak durduruyor
    Hocam bende aynı dertten muzdaribim pm attım discordu.

Oynayacak arkadaşlkar yokmudur sohbet muhabbet oynayalım :) Yaş 26 Esnafım akşamları boş kaldıkça haftasonları boş kaldıkça eğlenmeye çalışıyorum.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Vallahi ben AKM kullanıyorum yeterince aşağı çekersen tutarsın diğerlerini tutması daha kolay. Ayrıca oyun içerisinde dikey çarpanı 1.40 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 1 Aralık 2019; 17:37:12 >
  • jetsons kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, bir bakarım ayarlara.
  • devulations kullanıcısına yanıt
    Ayarlarım Doku medium ve Keskinlik Yüksek, geri kalan hepsi low. Oyun kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ramden olduğu fikrinde ısrarcıyım bakalım.
  • Şöyle çok aptalca bir sorunla karşılaşmaktayım.

Lobide bekliyorum ve Ready e bastığımda üstteki ready tiki benim ekranda normalken, başkalarının ekranında hazır vermemiş gözüküyor. Yaşayan ve çözebilen var mı? ESC ve diğer şeyler devre dışı kalıyor bu ekranda. Çözümü sadece oyunu kapatıp açtığımda bulabiliyorum.
    PUBG [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Favi.

Öncelikle sistemim şu şekilde.

AMD Ryzen™ 5 3600 3.6GHz (Turbo 4.2GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci
    Asrock B450M-HDV R4.0 Socket AM4, DDR4 3200MHz+ (OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart
    Sapphire Vega 64 8gb Ekran Kartı
    Corsair DDR4 16GB(2x8GB) Vengeance 3200MHz Ram
    Samsung 860 EVO 250GB 550-520MB/s SSD
    Aerocool Rift 750W 80+ Bronze Temperli Cam Panel

Aslında iki tane temel sorunum var. Bu sistemle Pubg girdiğimde oyunun içerisinde fps düşmese de oyun takılı kalıyor 1-2 saniye baya donuyor. Baya zorlanıyor ama fps sabit 130-140 arasında o kısımda oynama yok. Sorunun ekran kartından kaynaklandığını düşünmüyorum açıkcası.

Ramlari bir türlü 3200 e overclocklayamadım. 2933e kadar çıkarabildim maksimum. 3000 üzerine çıktığım zaman mavi ekran vermekte bilgisayar. Yabancı forumlarda araştırdım ama sanırım voltaj vererek yapabiliyormuşuz bunu. Bilen var mı bu konu hakkında?
    FPS'nin özellikle de şehirlerde çakılıp tekrar yükselmesi driver kaynaklı. AMD bunu çözeceğini belirtmişti.

• Yabancıların 900 kişi izlediği turnuvayı biz 30.000 kişi izliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

FPS'nin özellikle de şehirlerde çakılıp tekrar yükselmesi driver kaynaklı. AMD bunu çözeceğini belirtmişti.

Alıntıları Göster
    Umuyorum ki en yakın zamanda çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Favi.

Şöyle çok aptalca bir sorunla karşılaşmaktayım.

Lobide bekliyorum ve Ready e bastığımda üstteki ready tiki benim ekranda normalken, başkalarının ekranında hazır vermemiş gözüküyor. Yaşayan ve çözebilen var mı? ESC ve diğer şeyler devre dışı kalıyor bu ekranda. Çözümü sadece oyunu kapatıp açtığımda bulabiliyorum.
    Sorun hala devam ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Alıntıları Göster
    ram lerin xmp kayıtları yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lonely warrior

ram lerin xmp kayıtları yok mu

Alıntıları Göster
    Nasıl yani
  • 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.