Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: devulations

Hepsi hocam orta seviye oyuncuyuz biz bide şansızlık var 3 5 takım arasında kalma ustasıyız sanhok ağırlıklı oynuyoruz ;)
    Erangel öncesi biz de Sanhok'tan çıkmıyorduk ama fark ettik ki o harita bizde sinir yapıyor özellikle çatışmaya atlarsanız ve bilgisayarınız iyi değilse geceniz lobi, geri sayma ve uçak üçlüsünde geçiyor :) Erangel'de de çatışmaya atlıyoruz (merkeze atlama oranımız %86 küsür) ama alışkanlık oldu sanırım bir şekilde çıkıyoruz bu haritadan artık. Yoksa biz de orta seviyeyiz yani.

Ama tek haritaya bağlı kalmayı tavsiye ederim güzel alışıyorsunuz.
  • Oyuna tek tuşla 4x, 3x, red dot takma hotkeyler geldimi ?
    Yayında gördüm dropdaki aug un üstüne dolu m4 atıyor, aug adama full ekipman geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Tus olayini bilmiyorum da eklentiler otomatik silaha geliyor artik yerden aldiginiz eklenti direk silaha ekleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    Aynen çok güzel oldu bide envanteri açmadan tek tuşla 3x, red dot takırsa tekrar başlarım oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Tus olayini bilmiyorum da eklentiler otomatik silaha geliyor artik yerden aldiginiz eklenti direk silaha ekleniyor.
    Nasıl yani Pubg Mobile devri mi başladı?
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Evet

• Hilecilere çare yok mu? Çok iyi oyuncu değiliz arada şansımız iyi gidiyor bir şeyler yapıyoruz onu da hileciler alıyor elimizden. Nasıl olacak böyle?

• ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt
    bende takmıyor otomatik ?
  • asc2 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuya nereden vardınız ? Nasıl hile olduğunu anladınız?

Dünyadaki en az hile yapılan PC oyunu pubgdir, oyunda 3 tane anti cheat var, oyunda csgo gibi ücretsiz hilelerde yok, en ucuz hile aylık 100 dolardan başlıyor.

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Oynanıştan etkinleştirin hocam 2 tane vardı galiba birisi otomatik eklenti takmak diğeri daha iyi eklenti gelince değiştirmesi tam hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    sağol hocam buldum ve yaptım
    Rapor editorum ve çok fazla hile hackten uzaklaştırılan geridönüşü oluyor. Hilecileri %70-80 ihtimalle oynayışı belli ediyor.

Nasıl geri dönüş oluyor. Bu güne kadar onlarca hileci raporlardım. Bi tane geri dönüş olmadı. Sana nerden geri dönüş oluyor?

Bir sürü hileci var her gece denk geliyorum. (FPP) Bazıları çaktırmadan yapıyor. Bu gece eve gidince video atacağım.
    Buyrun bu arkadaş hileci :https://pubg.op.gg/user/BobyBoot
    ESP var kafaya kitlenme var. Ne ararsan var..

Edit:
    Benim video atmama gerek kalmadı.
    BUYRUN 4 GÜN ÖNCE BAŞKALARINI DA VURMUŞ :https://pubg.report/streams/4234f7fe-43e7-4396-9aeb-13fb9527dd2c/1644168435

Kim bilir kaç gündür hile kullanıyor ve banlanmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 21 Kasım 2019; 17:3:6 >

• Oyunu açaraçmaz raporlar geliyor.
    Örnek:
    PUBG [ANA KONU]

Hile illaki olucaktır ama düşük seviyede hile, bir zaman günlük 25 75 mb arası güncelleme geldi sürekli o zaman yok denecek kadar azdı.
    Birde oyun bozuk olduğu için ölmeler normal gelmiyor,birde tabi makro olayı var birinden kurtulsak birine takılıyoruz hadi onlarıda atlattık diyelim herifin eli ısınmış oluyor veya şanslı atış yapıyor ölüyoruz.
    Bide çok rapor olunca hesap geçici kapanıyor onunla karışıyor onları hakladık yazarsa kesin ban yemiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Hocam bu konuya nereden vardınız ? Nasıl hile olduğunu anladınız?

Dünyadaki en az hile yapılan PC oyunu pubgdir, oyunda 3 tane anti cheat var, oyunda csgo gibi ücretsiz hilelerde yok, en ucuz hile aylık 100 dolardan başlıyor.
    Pubg, Gta 5 den sonra hilede bayrağı taşır. (Hemde her platformda) Komik yorum olmuş. Siz nasıl böyle bir KANIYA vardınız.(Dünyada en az hile yapılan pc oyunu)

5 oyunun 1'nde hileye denk geliyorsanız o oyun hile kaynıyor demektir. Tabi erken ölüp farkedemediğiniz denk gelmediğiniz oyunlarda oluyor veya bir keşkin nişancı silahlarıyla güç bela beynini patlattıklarınızda oluyor.

Dün bir hileci tarafından yine FPP DUO da belkide alacağımız win'e kan doğrandı. Son 1 ay içinde 5 kişi banlattık belkide daha fazla. Banlatamadığımız macrocularda var tabi. Fırsat oldukça videolarınıda alıp salıyoruz youtube a.

Bu linkteki haber 2018 yılına ait. Yani çıktığı günden 2018 e kadar 13 milyon hilecinin banlandığı bir oyunu en az hile yapılan oyun olarak yazmak.... bilemedim

• Lyrazed kullanıcısına yanıt
    Kakaodaki Çinliler açıyordur, Çinde bedava oyun.

O zaman hileyi engellemenin yolu paralı yapmak.

• Merhaba, son guncellemeden sonra oyun ici goruntude bazi abukluklar oluyor. Baska oyunlarda ya da masaustundeyken sikinti yok.

PUBG [ANA KONU]

Ne yapilabilir bu durumda? Gtx 1060 kullaniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bağa mı didin? -- 21 Kasım 2019; 18:53:12 >
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.