Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sabah yazmıştım lobby sorunu geri geldi diye sorunun çözümü 2 şekilde oluyor
    1.çözüm paralı vpn kullanmak bende Expressvpn var server olarak istanbul seçiyorum öyle giriyorum oyuna.
    2.çözüm dns değiştirmek bu dns adreslerini kullanarak denedim sorunsuz açıldı oyun 208 122 23 22 - 208 122 23 23
  • Şu anda oyunda aynı anda farklı internet kullanan 3 kişide %200 ila %573 loss oluyor. Sizde durumlar ne alemde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

sabah yazmıştım lobby sorunu geri geldi diye sorunun çözümü 2 şekilde oluyor
    1.çözüm paralı vpn kullanmak bende Expressvpn var server olarak istanbul seçiyorum öyle giriyorum oyuna.
    2.çözüm dns değiştirmek bu dns adreslerini kullanarak denedim sorunsuz açıldı oyun 208 122 23 22 - 208 122 23 23
    Dns çözüm oldu oyuna girdim.Ama bu sefer pkt loss yedim çok feci. Her 10 saniyede 1 200 e vuruyor.Az önce binanın 3.katından duvardan dışarı fırladım.Adamın yanına düşüp, öldürdüm herifi.Ban yiyeceğim bi de..
  • gio88 kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam ttnet kaynaklı falan diyorlar sorun yada bölgesel bende sana verdiğim dns var
  • Bu akşam bende oyun çok akıcı bir arkadaş yüksek ping yaşadı ama biz çatır çatır adam vurduk 3 mermide düştüler büyük ihtimalle sorunlu ping yaşayan rakip geldi hep

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 defa oyundan attı kendi kendine. Sizde durumlar ne alemde? Crash falan değil baya masaüstüne atıyor kapanıp.
  • Favi. kullanıcısına yanıt
    Sorun sizde değil oyunda. Problemi yaklaşık altı saat önce hallettiklerini söyleyen tweet attılar.
    Tweeter sayfalarını takip etmenizi öneririm. Kesin net bilgi için.
  • bu dropları nasıl duzeltecez ya oyuna 90 fps ıle baslıyom son alana dogru 30 lara dusuyo
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    Bu dropları çözmeleri çok zor. 5 Senelik bf4 oyununu 1600x900 oynuyorum 240 hz monitorde 350 fps den
    90 lara kadar iniyor, hemde sıfır kurulum yapılmış 1 aylık tertemiz pc.

Yapamadılar düzelttiler tekrar bozdular. Oyun hamuru oldu güzelim oyun.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    sorma bende aynı bf1 4 full oynuyorum sıkıntı yok dıvısıon2 de aynı pubg de de sıkıntı yoktu su son buyuk patch kadar ne olduysa ondan snr oldu oyunun 15 20 dk 90 fps son 4. 5. alanlarda 30
  • Başlama ekranında takılı kalan arkadaşlar; Window Framework update verdi. Ondan kaynaklı olabilir. Akşam bende de aynı sorun vardı ve güncelleme yaptıktan sonra düzeldi. Bilginize.
  • Konu ölmüş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Oyun ölmüş konu ölse ne olur yeni güncelleme geliyor yeni silah falan olacak bakalim belki o zaman yine hareketlenir

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Air dropdan çıkan pompalı geliyor sanarım, pompalı kimseyi heycanlandırmaz.

• Oyuna yığınla yenilik lazım. Başta hile konusunda çözüm bulunmalı. Oyun ise kendini hep tekrar ediyor. Artık circle haritanın en ücra köşelerinden tutun acaip yerlere daralsa fena olmaz. Milletin harita da hiç adım atmadığı yerler var, circle buralara uğramıyor bile. Sonra haritalarının hepsinin elden geçmesi iyi olur. Yeni silahlar, modlar ve yeni haritalar zaten zaruri.
  • Tabi ki yenilik lazım. Harita olarak da sanhoka kesinlikle bir yenilik lazım. Oyun basladi khao ya atladık diyelim mesela. Loot yapip khao dan cikiyoruz oyunda 30 kisi kalmis 😂 herkes bootcamp atlıyor sanki baska yer yok oyunda.

• Bence yeni harita gelip oyuncu sayısı daha fazla bölünmemeli. Bekleme süreleri de can sıkıcı oluyor sonuçta. Mesela son gelen Erangel güncellemesi ile Erangel'den çıkmadığımı söyleyebilirim. Diğer haritalara baktığımda Sanhok yine aynı ama Miramar ve Vikendi için aynısını söyleyemem. Bence bir kaç arkadaşın da değindiği gibi mevcut haritaların iyileştirilmesi oyuncular açısından daha keyifli olabilir ve buna en güzel örnek bahsettiğim gibi Erangel oluyor.

Bu arada ben büyük yol kat ettiklerini düşünüyorum oyunun iyileştirilmesi konusunda. Desync, drop, bug vb. Hile bilmiyorum özellikle şüphelendiğimde izliyorum uzun süredir bana denk gelmiyor ve umarım da gelmez

Oyundaki tek sıkıntı anlamsızca pusu atıp saatlerce bekleyen ezikler.

• Sistemim iyi olmasına rağmen bazen büyük şehirlerde anlamsız fps drop yaşıyorum. FPS bildiğin çakılıp tekrar yükseliyor.
    Benzer sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Sistemim iyi olmasına rağmen bazen büyük şehirlerde anlamsız fps drop yaşıyorum. FPS bildiğin çakılıp tekrar yükseliyor.
    Benzer sorunu yaşayan var mı?
    Benim sistem çok iyi olmasa da özellikle son 1 haftadır aynı durumdan muzdaribim.
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Hile çok fazla son 3 e kalıyorsun adam seni alıyor hile'den banlanıyor ama senin emeğin boşa gidiyor banlanan kişinin BP'leri 2. kalana verilmeli bence aynı takim ise diğer takımda kalana verilmeli aksi halde onca adam vur hayatta kal son hileciye öl emek boşa gitsin bugün güncelleme gelecekti bakalım ne oldu

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.