Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kişi uzaklaştırılmış mı yoksa cezası bugün mü bitmiş acaba? Adam bariz hileydi.

PUBG [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçici olarak banlıyorlar inceleme tamamlandığın'da sınırsız ban yiyor
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Şimdi orada yazana göre sonuç ne oluyor? Bugün 07:48 itibariyle bir şey olmuş da ceza mı almış cezası mı bitmiş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 2 Eylül 2019; 20:50:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Şimdi orada yazana göre sonuç ne oluyor? Bugün 07:48 itibariyle bir şey olmuş da ceza mı almış cezası mı bitmiş anlamadım.
    Şuan geçici olarak ceza almış o zaman kadar inceliyorlar varsa birşeyi sınırsız ban verecekler
  • O kadar çok hile reportladım.20 tanesinden 1 tane geri dönüş oldu.Adam speedhack yapıyor elimde demo.Reportladım ama banlanmadı.Üstüne pembe tavşan falan giymiş.O banlanırsa pazardan kim alışveriş yapacak.
  • Bazen oyundan durduk yere atıyor mu sizide 2 3 saat oyunda 1 yada 2 kere oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goztepeli__ G kullanıcısına yanıt
    Evet hocam atma olayı herkesde oluyor donanım bunda etkili onun dışında Server bakımı yaklaştıkça artıyor atma işlemi mesela silahlar havada kalmaya başlayınca oyun gg demek bakım istiyor

• Herkese selam, dikey ses konumlandırmasından bir haber var mı ?
    Yukarı sağ çaprazımdaki adamın ayak sesi sol aşağıdan gelmeye devam ediyor. Ruins de sırf bu
    yüzden kolsuzun birine yakalandık.

Erangel fps drop yaşayan varmı 170 fps lerden 50 lere kadar dalgalanıyor.
    Random girdiğim squad oyununda Rtx 2080 kullananlarda aynı dertten müzdarip.
    Son güncelleme ile fps dropların inanılmaz arttığını söylüyor herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Herkese selam, dikey ses konumlandırmasından bir haber var mı ?
    Yukarı sağ çaprazımdaki adamın ayak sesi sol aşağıdan gelmeye devam ediyor. Ruins de sırf bu
    yüzden kolsuzun birine yakalandık.

Erangel fps drop yaşayan varmı 170 fps lerden 50 lere kadar dalgalanıyor.
    Random girdiğim squad oyununda Rtx 2080 kullananlarda aynı dertten müzdarip.
    Son güncelleme ile fps dropların inanılmaz arttığını söylüyor herkes.
    Selam @Chagotta

4.2 güncellemesi ilk geldiğinde inanılmaz güzel bi fps artışı almıştım Erangel'de. Ancak hemen arkasından gelen HP bar çubuğu güncellemesinden sonra 90-110 fps arası aldığım fps bi anda 40-50 lere kadar düştü. Bu geceki gelen güncellemeyi henüz denemedim ama bakalım nasıl olacak.

Bu arada 25 yaş üstü oyuncu arkadaşlar varsa discordd kanalıma beklerim. Çok iyi oyunculuk değil, iyi muhabbet olsun;
    https://discordapp.com/invite/8KY2ZbJ

• yahu beyler bu en son güncellemeden sonra bende bir sorun oluştu Normalde tekte açılan oyuın, steamda açılıyor görünmesine rağmen birden kapanıyor. 4-5 kerede anca giriyor oyuna ama aptalça birşey yahu başka bir arkadaşımda yaşıyor bu sorunu bize özel mi yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 5 Eylül 2019; 22:42:18 >
  • Erangel de fps drop olayi herkeste vae sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    ayni durum son güncelleme ile bendede var gene bozdular bir şeyleri fakat dysnc azalmış baya

• Oyun açılmıyor burada kalıyor. Ne yapabilirim?

PUBG [ANA KONU]
  • Aynen bendede böyle oluyor genel sorun sanırım.
  • oyun iyiyce taklaya gelmeye başladı sendeki sorun çoğu kullanıcıda var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 6 Eylül 2019; 22:58:36 >
  • kac saattır ugrasıyom yapmadım sey kalmdı duzelmedı bende de zaten guncellemeden berı dropdan oyun oynanmıyo
  • Olayı TTNET'e bağlamışlar da şu an oyunda olan TTNET kullanıcısı bir kaç arkadaşım var.
  • sanmam bız 4 kısı oynuyoruz bır tek bende sıkıntı var hepımızde ttnet kullanıyoruz
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    yapmadığın birşey kalmış hocam vpn ile girmeyi dene oyuna bendede loby ekranında kalıyordu.Vpn ile girdim Expressvpn var bende İstanbuldan bağlandım girdim görevleri yapayım bari günlük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 6 Eylül 2019; 23:33:29 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    aman onla mı ugrasacam duzeldıgınde oynarım
  • 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.