Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haritayı açıp sağ tuşa basılı tutun işaretçi tekeri çıkıcak yazıyor. Deneyin bi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devulations kullanıcısına yanıt
    sağol hocam akşama denerim
  • 4.2 gb güncelleme geldi hayırlı uğurlu olsun bi yandan pc bi yandan lite takılırız artık
  • Bende 8.1 gb gözüküyor nedense, arkadaşlarımda da 4.2 gb gözüküyor.
  • Muhabbetler karışmasın diye Lite için ayrı ana konu açtım. Şimdiye kadar ana konu açılmaması şaşırttı
    https://forum.donanimhaber.com/pubg-lite-ana-konu--138394650
  • Cumartesi ve pazar sabah saat 10-11 gibi girip akşam üstüne kadar aktif olacak varsa eklesin oynayalım. Agresif oynayan,600+ saati olanlar eklerse sevinirim.

https://steamcommunity.com/id/klndrgl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobilde oynuyorum BASEUS PUBG oyun konsolu aldım bakalım fark olacak mı.
  • Oldum olası PC versiyonundan zevk alıyorum nasıl başladıysan öyle gider mantığı ancak bu sefer işler değişti. 60 fps alıyorum orta-düşük ayarlarda ama yine de akıcılığı değerlendirmek adına lite denemek istiyorum ama bir yandan da PC versiyonu gibi olmayacak gibi. Bildiğin mobile özellikleri eklenmiş lite'a.

Bulaşmalı mı ?
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 80 fpsten aşağa almıyorum orta ayarda ona rağmen 2sindede takılırım bence sizde bi deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Hocam ben 80 fpsten aşağa almıyorum orta ayarda ona rağmen 2sindede takılırım bence sizde bi deneyin
    Aşağı yukarı ben de o değerleri alırsam normalden vazgeçmem 20 fps için Açıkçası beklentim madem düşük donanımlı bilgisayarlar için oyun yapılıyor yüksek ayarlarda 100+ fps görmek isterim.

Ancak yine de deneyeceğim önümüzdeki hafta.

teşekkürler
  • 7.1 kulaklık kullananlar 7.1 özelliğini açıyormusunuz?
  • Creative52 C kullanıcısına yanıt
    Oyun stereo destekliyor sadece. Zaten sesleri de bug dolu:/ Alt katta olan adamın sesi bazen üst kattan geliyor mesela.
    Gercek 7+1 ses alamazsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam normal pubgde1366 768 piksel hersey very low kenar yunusatma ortada 50-60 droplarla 40 a 20 e dusuyordu oyundan zevk alinmiyordu lite da 1920
    1080 her sey ultra sadece golgeler en dusuk 100 fps aliyorum bazi yerlerde 80 w edusuyor ama.sonucda cok akici gtx 1050 4gb i5 7300hq laptop hic de mobil gibi degil pubgyi zevk alarak oynamaya basladim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 3 Haziran 2019; 5:19:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ORGANIKHOSAF

Hocam normal pubgde1366 768 piksel hersey very low kenar yunusatma ortada 50-60 droplarla 40 a 20 e dusuyordu oyundan zevk alinmiyordu lite da 1920
    1080 her sey ultra sadece golgeler en dusuk 100 fps aliyorum bazi yerlerde 80 w edusuyor ama.sonucda cok akici gtx 1050 4gb i5 7300hq laptop hic de mobil gibi degil pubgyi zevk alarak oynamaya basladim yani
    Hocam dell’in aynı dizüstü bilgisayarı bende var ben orta ayarlarda 60 fps alıyorum droplar thrpttle Programı ile minimumda oluyor. Çok da kötü değil bence bir gözden geçirin derim çünkü lite oynadım dediğiniz gibi her şey ultra olarak drop bile yaşamadım. Oyunda bu kadar seri Loot yapılabildiğini bilmiyordum bootcamp’te :) ama gel gelelim oyun bot dolu, dolayısıyla pek keyif verdiğini söyleyemem bana. Ses kalitesi desen nerede olduğu belli olmuyor vs. :)

Hocam ilk oyunlarda bot geliyordu simdi artik gelmiyor

• erangel mapinin tasarımı elden geçiyor.
    https://t.co/5F9cXD7wf6
    https://www.youtube.com/watch?v=bwhfiszWwjE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Difiction -- 7 Haziran 2019; 1:20:44 >
  • Herkese selamlar,

Pubg Mobile’den oda kuruyorum arkadaşlarımla tekli maç atıyoruz ancak bir sorunla karşılaştım. Mikrofon ve hoparlör “tümü” olarak ayarlandığı halde uçaktan atladıktan sonra ses gelmiyor. Çözümünü bulamadım. Bilenlerin yardımını bekliyorum, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bar Filozofu

Herkese selamlar,

Pubg Mobile’den oda kuruyorum arkadaşlarımla tekli maç atıyoruz ancak bir sorunla karşılaştım. Mikrofon ve hoparlör “tümü” olarak ayarlandığı halde uçaktan atladıktan sonra ses gelmiyor. Çözümünü bulamadım. Bilenlerin yardımını bekliyorum, teşekkürler.
    Oda kurduğun zaman karşındaki kişi rakibin oluyor sonuçta ne yazıkki duyamassın.
  • İ5 4670
    8 gb 1333 ram
    1050ti 4 gb gpu
    128 gb ssd

Oyunda garip bir şekilde drop yiyorum sebebi ne olabilir? Ne tür testleri yapmalıyım acaba darboğaz mı var yoksa başka bişi mi diye? Sıcaklık değerleri gpu için 70i cpu için 80i geçmiyor

• lanet oyuna 87 lira verdiğime bin pişmanım. Gtx 1080 de sürekli Fps drop sürekli - Düşük Gpu kullanımı anlık takılmalar derken sildim attım.Tam bi optimizasyon özürlüsü bi ooyun. Unreal Engine bu kadar kötümüydü?? Netten - reddit ten heryerden ne ayar yapdıysam düzelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.