Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunu çözmene sevindim.Hayde gözün aydın, kulakların manisa :D
  • Söyle sağlam bi güncelleme alsa yine 9-10 gb ne güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Ben hayatımda bu kadar lanet birşey görmedim win10 güncelle dedim güncelleyemedi defalarca denedi olmadı saatlerce denedi olmadı yardımcı program indirdim güncelleme yapması için tam 12 saat bilgisayar açık kalmasına rağmen %98'de kaldı bende en son sinirlenip farklı bir siteden ,so kalıbı indirip sıfırdan kurdum ve gördüm ki win10 güncellemesi sıkıntıdan başka birşey değil ve nerden baksan koskoca günümü ve gecemi yedi bu olay sözde bu son günlerde 4 level atlayıp sona ulaşacaktık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 19 Şubat 2019; 12:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ben hayatımda bu kadar lanet birşey görmedim win10 güncelle dedim güncelleyemedi defalarca denedi olmadı saatlerce denedi olmadı yardımcı program indirdim güncelleme yapması için tam 12 saat bilgisayar açık kalmasına rağmen %98'de kaldı bende en son sinirlenip farklı bir siteden ,so kalıbı indirip sıfırdan kurdum ve gördüm ki win10 güncellemesi sıkıntıdan başka birşey değil ve nerden baksan koskoca günümü ve gecemi yedi bu olay sözde bu son günlerde 4 level atlayıp sona ulaşacaktık
    Sıkıntı ile alakası yok. Windows update/upgrade'lerde bu gibi problemler 3.parti virüs programları, yetkisel problemler ve zamanla bozulan windows sistemi yüzünden olur. Bunları yaşamamak için devamlı güncel tutarsanız sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Sıkıntı ile alakası yok. Windows update/upgrade'lerde bu gibi problemler 3.parti virüs programları, yetkisel problemler ve zamanla bozulan windows sistemi yüzünden olur. Bunları yaşamamak için devamlı güncel tutarsanız sorun yaşamazsınız.

Alıntıları Göster
    Windows 1511 sürümünü kullanan ve update etmeyen herkeste pubg ses sorunu var hocam araştırdım pubg forumunda bile bir sürü kişi aynı sorundan muzdarip hepsinin işletim sistemi win10 1151 sürümü windows'a format attıktan sonra sıfır işletim sisteminde güncelleme sıkıntısı yaşadım normal windows kullanırken olsa haklısınız ama sıfır işletim sisteminde olan bir durum hatta ben windows'u 2 defa kurdum ikiside 1151 sürümü olduğu için yine olmadı ama 1809 sürümünü kurdum sorunsuz şekilde hem pubg ses sorunu hallettim hemde update'ler çalıştı bu sürüm lanet bir sürümmüş onu anladım kullanamyın

• quote:

Windows 1511 sürümünü kullanan ve update etmeyen herkeste pubg ses sorunu var hocam araştırdım pubg forumunda bile bir sürü kişi aynı sorundan muzdarip hepsinin işletim sistemi win10 1151 sürümü windows'a format attıktan sonra sıfır işletim sisteminde güncelleme sıkıntısı yaşadım normal windows kullanırken olsa haklısınız ama sıfır işletim sisteminde olan bir durum hatta ben windows'u 2 defa kurdum ikiside 1151 sürümü olduğu için yine olmadı ama 1809 sürümünü kurdum sorunsuz şekilde hem pubg ses sorunu hallettim hemde update'ler çalıştı bu sürüm lanet bir sürümmüş onu anladım kullanamyın

Alıntıları Göster
    Güncelleştirmeyi yapamamanızın sebebini yazdım ben oyunda o sürümde ses problemi olup olmadığından bahsetmedim zaten.

• Hala görev mi yapiyorsunuz siz yaw :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xymox kullanıcısına yanıt
    Apex'e geçenler nasıl belli Yakında duo modu koydular mı, randomlardan kurtulacağım ve full apex duo. Abi oyun free to play oyunlar içinde beni en çok eğlendiren oldu.Oyuna para vermedik ama bu adamların başarılarına karşılık ufak bir alışveriş yapmayı düşünüyorum.Helal olsun adamlara.
    98level'ım 10.hafta görevleri bugün geldi 6 günde 2 level atlarsam bir daha görev falan yapmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 20 Şubat 2019; 14:47:48 >
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Kuzum ben seni anladım zaten yazdım ya güncelleştirme sorununu sıfır kurulan win10'da yaşadık diye hatta 2 defa sıfırdan kurup denedim yine tam güncellemedi diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 20 Şubat 2019; 16:12:0 >
  • Bu oyundaki 6 gün uyarısı ne ben anlamadım

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Pass sona eriyor onun uyarısı o.
  • Oyundaki ayak sesleri baya azalmış gibi geliyor sizde de öyle mi

• PUBG oynayan arkadaşım neredeyse yok. Steam : ThEagles

Ekleyin oynayalım arkadaşlar, solo sarmıyor..
  • Herkes 100 level olabilir ama ben 101 level oldum Şaka bir yana neden 101 olduk 102 olunca falan ne verecek ki ? bak merak ettim ben az daha kasayım görevlere

• ThEagles kullanıcısına yanıt
    Kardeş aynı isimden bir sürü kişi çıkıyor hangisi sensin ?
  • quote:

Herkes 100 level olabilir ama ben 101 level oldum Şaka bir yana neden 101 olduk 102 olunca falan ne verecek ki ? bak merak ettim ben az daha kasayım görevlere

104 üm ben :D görevleri saldım 100 olunca :D

• quote:

Kardeş aynı isimden bir sürü kişi çıkıyor hangisi sensin ?
    Berk Yurtkölesi benim hocam. Sadece ThEagles ben varım ama nasıl başka çıktı anlamadım

Sizin kullanıcı adınız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThEagles -- 21 Şubat 2019; 8:31:17 >
  • ThEagles kullanıcısına yanıt
    ParkPera
    Ya bırak başkalarına yaptırıp birde üstüne para alıyorsun sen
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.