Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Gerçekten mi ? sırf bu yüzden oyun modunu değiştiricem bıktım yemin ederim oyun oynuyorum son 5, çat ölüyorum bakıyorum huya yeni oyuna başlıyorum koşuyorum çat ölüyorum bakıyorum koşan adama kaç km öteden headshot yine huya bıktırdılar geçen birisi benim oynadığım takıma geldi ne kadar ingilizce küfür biliyorsam söyledim yetmedi youtube'dan çince küfür videosu açıp sesi oyuna verdim abi adamlar bıktırdı oyun oynatmıyorlar
    ben FPP oynarken hiç denk gelmedi onlar bana arkadaşlarla TPP girdiğimizde hep denk geliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

ben FPP oynarken hiç denk gelmedi onlar bana arkadaşlarla TPP girdiğimizde hep denk geliyorlar

Alıntıları Göster
    fpp'de bir kere huyolardan biri denk geldi onuda zaten paket etmişlerdi. bu çançinçonlar genelde tppde takılıyorlar
  • iyice soğudum oyundan yemin ediyorum abi bu olay nedir adamla aramda 20cm yok pompalı ile 2 defa ateş ediyorum ölmüyor bana 10 metre uzaktan pompalı ile ateş ediyorlar ölüyorum Türkiyede oyun oynamak zor abi eve giriyoruz silah yok eve girdikten 2dk. sonra lootlar ortaya çıkıyor o zaman kadar adam silah alıp öldürüyor bizi resmen oyunda boot olarak oynuyoruz sırf adam olsunda gelip vursunlar diye

Buda yeni aimbot hilesi pubgsupport'a attım üzgünüz diyorlar zaten paso üzgünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 21 Ocak 2019; 15:32:34 >

• Battlefield 4 candır, gerisi patlıcandır :X)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Battlefield 4 candır, gerisi patlıcandır :X)
    Rus sitesinden 2$ bf5 mi alsak diyorum
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Ben 0.75 dolardan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    İndirim gelmiş hayırlı olsun
  • Görev ve lvl leri alalım beyler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: xymox

Görev ve lvl leri alalım beyler :D

zorlu görevler bi işe yaramıyor ki xp vermiyor mavi bilet veriyor ben mavi bilet ile pazarda olan herşeyi aldım zaten.Level'im 51 5.haftadan 2 tane görev'i yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

zorlu görevler bi işe yaramıyor ki xp vermiyor mavi bilet veriyor ben mavi bilet ile pazarda olan herşeyi aldım zaten.Level'im 51 5.haftadan 2 tane görev'i yapmadım.

Alıntıları Göster
    bir işe yarıyor demedim ki :) 48 tane mavi bilet kastın ve aldın yani :D
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Her hafta 1 tane zorlu görev vermiyor mu ? 5 haftada sen nasıl bütün pazardakileri alabildin ? açık mı buldunuz len anlatın bizde öğrenelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 22 Ocak 2019; 6:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Her hafta 1 tane zorlu görev vermiyor mu ? 5 haftada sen nasıl bütün pazardakileri alabildin ? açık mı buldunuz len anlatın bizde öğrenelim
    Steam'den yazıp görev yapalım dedim görmedin herhalde, bende çıktım.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Okullar kapandı küçük kardeş bende kalıyor sen mesajı ona atmışsın ben eve geldiğimde gördüm mesajı hatta cevap yazdım sen offline olmuştun yetişemedim
  • arkadaşlar valla yetti artık bi el atın...
    eski sistemimi ( i5 4690k +gtx 980 li sistem) darboğaz olduğu için satım ve yenisini topladım sıfır..

yeni sistemim ;
    ryzen 7 2700
    gtx 1060 3g
    asus b450 plus gaming
    16 gb 2666 mhz ram
    120 gb wd ssd ( oyun ssd de kurulu)
    1 tb eski sistemimden kalan disk
    144 hz aoc monitör

oyun ayarlarım :
    doku : ultra ve yüksekte deniyorum
    görüş uzaklığı : yüksek
    kenar yumuştma :yüksek
    geri kalan hepsi düşük

işlemci sıcaklığı max 60 derece
    ekran kartı : 70-80 derece aralarında geziyor

yukarıda belirttim ayarlarda ve sistemimde fps drop yiyorum sürekli yeri gelince 35-40 fps ye kadar düşüyor özellikle paraşütle ilk indiğimde yapıyor yani bu sistemde fps düşmesi ve takılması sizce normal mi ? akşam monitöre çarpacaktım yere resmen !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 22 Ocak 2019; 8:58:56 >

• fearuq kullanıcısına yanıt
    sımıdı 1 . hata sıstemdekı ramler 3000 mhz olması gerek onu gectımde 1060 3 gb ekran kartı yakısmamıs 980 kat kat ıyı bı kart
  • RAM 3000 MHz yoktu alırken bende oğün toplamak istiyordum 2666 aldım cl17 .. gtx 980 eski olmasına göre daha iyi evet ama yine de aynı fps veriyorlar test etmiştim Ekim’de fazladan vardı 1060 oyüzden yeni daha üst kart almadım..
    Benim sorunun için söyleyeceğiniz birşey yokmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 22 Ocak 2019; 10:8:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Doku orta
    Kenar yumusatma orta yada yüksek
    digerlerin hepsi en düsük yap
  • xymox kullanıcısına yanıt
    dokuyu orta yapınca ne anlamı kalıyorki ? cod black ops 4 te texture hight ve genel olarak high ayarlarda sorusuuz oynuyor aynı şekilde bf1-bf4 ultra ve highy ayarlarda sorunsuz ... bu kodumunun oyunu sıkıntılı .. ! yanlışmıyım ?
    İstediğiniz cevap ne ben tam anlayamadım. Arkadaş gayet güzel cevap vermiş. Ne derse desin size çözüm olmayacak. Evet oyunda sorun var bu yüzden bende oynamıyorum sizde bırakabilirsiniz.
  • jetsons kullanıcısına yanıt
    Bu cevap daha iyiydi bende zAten oyun sayımı azalttım oyunu bırakmayı düşünüyorum .. arkadaşa teşekkür ediyorum bu arada cvbı için benim aradığım cvp bu donanımla. Yüksek ayarlarda oynamam lazım normalde ya ? Bunu sağlayacak birşey varmıydı ? Ama sanırım Yok . Dediğin gibi oyunu azaltıp bırakmak daha mantıklı .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.