Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14.867
Cevap
145
Favori
578.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2008
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 145
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AnadoluEfes (1126 mesaj) Patren (903 mesaj) ismailbbyigit (718 mesaj) helll_599 (606 mesaj) Winter Is Coming (315 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10449 mesaj) Mobil (3197 mesaj) Tablet (90 mesaj) Mini (777 mesaj) Uygulama (683 mesaj) (5 mesaj)
  • @
16 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    245 Mesaj

Ryzen olarak eş değeri kaça geliyor hocam fiyat olarak merak ettim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Benim hesabı sana vereyimde buggy görevini yap o zaman
    işsizlik o ya yapılırmı kardeşim o :D

... :D

4 haftanın zorlu görevleri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xymox -- 14 Ocak 2019; 3:17:21 >

• Yarbay
    3974 Mesaj

Senin görevler neden farklı ve neden daha basit ? bendekiler daha zor şeyler örneğin 30 el bombası at 40 kişi vur gibi ? araba sürme zamanları aynı ama birde senin gün sürende 51 sen bizden sonra aldın sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 14 Ocak 2019; 9:39:57 >
    |
    |
    xymox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj
    oyunu nerden temin edebilirim acaba pc için bilgisi olan paylaşabilir mi?
  • Yarbay
    3974 Mesaj

Steam'den alabilirsin ama bence bu aralar hiç alma çünkü felaket hack kaynıyor oyun oynayamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 14 Ocak 2019; 12:32:28 >
    |
    |
    cimbomcem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1516 Mesaj

Bazı görevleri değiştirebiliyorsun çok zor ise,sağ üst kısmında sayfa yenileme işareti var. Ona bir kez tıkla yeter.
    |
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3974 Mesaj

Günlükler değişiyor'da premium'lar değişmiyor dün düşmandan groza lootla dedi değiştirdim bu sefer düşmandan mk14 lootla dedi alay ediyor sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Chagotta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    359 Mesaj
    PUBG ÇEKİLİŞİ YAPIYORUM;
    çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler;
    -instagram hesabımı takip etmek
    -youtube kanalıma abone olmak
    -videolarımı beğenmek
    bu üç adımı da uygulayarak şansınızı arttırabilirsiniz.
    şanslı bir kişi pubg steam key sahibi olacak
    çekiliş 20 ocakta sonlanacaktır.

https://gleam.io/competitions/8qDxh-pubg-steam-key-giveaway-pubg-steam-key-ekilii
    |
    |
  • Yarbay
    5050 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xymox

işsizlik o ya yapılırmı kardeşim o :D

... :D

4 haftanın zorlu görevleri :D

Alıntıları Göster
    kaç levelsin şuan hocam

• Yüzbaşı
    340 Mesaj
    Arkadaşlar birlikte PUBG oynayacak az çok tecrübe sahibi arkadaşlar arıyorum eğer benim gibi tek oynamaktan sıkıldıysanız ekleyin lütfen

Steam ; Tenatz
    |
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj

Hocam benm yapamadığım gorevler var sen el atsan ya :)

|
    |
    Bahsedilenler: helll_599
  • Yarbay
    3974 Mesaj
    Görev yapmak için oynayacaklar varsa eklesin : ParkPera

|
    |
  • Yarbay
    3974 Mesaj
    Bıktım bu huyatv ve doyou isimli hack takımından günde 2 tanesi banlandı diye mesaj geliyor hala bitmiyor bedavaya mı dağıtıyorlar hesapları anlamıyorum
    |
    |
  • Yarbay
    3604 Mesaj
    Kendini çabucak geliştirmek için solo mu yoksa duo yada swuad mı oynamak daha iyidir arkadaşlar.
  • Teğmen
    111 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 10 gündür Pubg Mobile oynuyorum emülatör ile. Pubg PC ye geçmeyi düşünüyordum fakat yorumları okuyunca kimse memnun değil gibi bir izlenime sahip oldum.

Geçmesem mi acaba diye düşünmekteyim. Sanırım pubg mobile, pc versiyonuna göre çok kolay. Bizde hem yaş itibariyle hemde oyun tecrübemiz az olması sebebiyle yeteneklerimizi sınırlı geliştirebileceğiz :)

Bununla birlikte birkaç soru sormak istiyorum.

- Asus N552VW laptop kaldırır mı? (Intel® Core™ i7-6700HQ, NVIDIA® GeForce® GTX™ 960M 4GB,128 GB SSD, 16GB DDR4 RAM)
    - Vikendi Pass sezonluk mu oluyor ? Öyle ise bu dakikadan sonra pek almanın anlamı yok sanırım.
    - Sizce PC versiyonuna geçmeli miyim ?

Teşekkürler.
  • Yarbay
    3974 Mesaj

Ne oynarsan oyna kendini geliştirirsin olay el alışkanlığı squatta girsen duo da girsen tekte oynasan elinle oynayacaksın elini alıştır gerisi kas hafızasında bitiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Ocak 2019; 0:42:7 >
    |
    |
    Creative52 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ecevik

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 10 gündür Pubg Mobile oynuyorum emülatör ile. Pubg PC ye geçmeyi düşünüyordum fakat yorumları okuyunca kimse memnun değil gibi bir izlenime sahip oldum.

Geçmesem mi acaba diye düşünmekteyim. Sanırım pubg mobile, pc versiyonuna göre çok kolay. Bizde hem yaş itibariyle hemde oyun tecrübemiz az olması sebebiyle yeteneklerimizi sınırlı geliştirebileceğiz :)

Bununla birlikte birkaç soru sormak istiyorum.

- Asus N552VW laptop kaldırır mı? (Intel® Core™ i7-6700HQ, NVIDIA® GeForce® GTX™ 960M 4GB,128 GB SSD, 16GB DDR4 RAM)
    - Vikendi Pass sezonluk mu oluyor ? Öyle ise bu dakikadan sonra pek almanın anlamı yok sanırım.
    - Sizce PC versiyonuna geçmeli miyim ?

Teşekkürler.
    Samimi olduğun bir arkadaş grubuyla oynadığın zaman gayet keyif alabiliyorsun, tek başıma ben sıkılıyorum mesela, bana göre cs gibi efsaneleşek bir oyun ve fps oyunlarını seven, az çok aşinalığı olanlar gönül rahatlığıyla satın alıp arşivinde saklayabilir.

Pc özelliklerin bu oyun için başlangıç sınırında gibi, bu konuda daha bilgili arkadaşların yorumunu da görmek gerekebilir,örneğin ben 1050ti ile baya sık drop yiyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    641 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Senin görevler neden farklı ve neden daha basit ? bendekiler daha zor şeyler örneğin 30 el bombası at 40 kişi vur gibi ? araba sürme zamanları aynı ama birde senin gün sürende 51 sen bizden sonra aldın sanırım
    challenge görevleri mi . Walla herkesde farklı sanırım günlüklerdeki gibi.. Şans a bağlı demekki bana basit geldi :D Gün süresi farklı olamaz herkesin aynı anda sonlanır.

Bu arada 48 lvl im

• Yüzbaşı
    641 Mesaj

48
    |
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5050 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xymox

48
    iyiymiş benim de level 43 günlük görevler çok zor olunca ben yapmıyom hiç
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,601
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.