Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (483. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler her güncelleme sonrası, herkes güncellemeyi yapmamış olduğu için serverler boş oluyor, o yüzden akıcı oluyor oyun. Herkes bir güncellesin o zaman görürsünüz.
  • https://store.steampowered.com/stats/?l=turkish

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bende aldım ama görevler çok saçma sapan. O yüzden ara verdim.

Arzu edersen arkadaş olurum görevleri yapmak için.Banada değişiklik olur.
    Senin bahsettiğin desync olayı. İşallah azalmıştır.
    Hangi mouse'u sipariş geçtin ?
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Rival 600'ü aldım görevler biraz saçma evet ama yapmaya çalıyoruz işte

Kablosuz olan modeli miydi o ? güle güle kullan.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, yok kablolu olan gönül isterdi ki kablosuz alayım ama oyunlarda kablosuz olmuyor biliyorsun şuankinin bile win10 daki zamanlaması 15.000 üstünde timer ile 0.500ms düşürüyorum tepkime süresi düşsün diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 10 Ocak 2019; 14:2:55 >
  • Bu ayar nasıl olmuş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk_marina -- 10 Ocak 2019; 15:56:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_marina

Bu ayar nasıl olmuş ?

olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Beyler her güncelleme sonrası, herkes güncellemeyi yapmamış olduğu için serverler boş oluyor, o yüzden akıcı oluyor oyun. Herkes bir güncellesin o zaman görürsünüz.
    Aynen hocam bi güncelleme sonrası pingler 10 20lerde geziyordu hatırlayan vardır o zaman ki gibi oynayamadık bi daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sanhokta falan hep başında huyatv olan elemanlar türedi bunlar ne böyle yahu saçma sapan oynuyorlar birde gazda bekliyorlar lap lap hs atıyorlar her tarafta görüyorum bunları çinli internet cafeden oynayan eleman falan mı bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 10 Ocak 2019; 21:30:53 >
  • Beyler bu peek tuşlarını mouse'a mı atıyorsunuz yoksa q ve e tuşlarıylamı devam ediyorsunuz. E tuşuna alışkanlık kolay oluyor ama sola peek lediğim zaman parmaklarım arog'daki kaleci gibi oluyor
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Aynısını bir haftadır yaşıyorum hatta bugün'de yaşadım ama bu sefer ben vurdum aynı kişimi yoksa bir grup mu bilmiyorum sürekli sanhokta'da oynuyorlar ve bootcamp'te denk geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 11 Ocak 2019; 0:24:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

olmamış

Alıntıları Göster
    Tavsiyeleriniz nedir ?

• tatar0606 kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha Özkan uğurlu arog'da kaleci ike parmaklara sert şut geldiği an'dan bahsettin ve beni
    kahkaha krizine soktun ahahhahahahahha. Çok yaşa dostum benim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatar0606

Beyler bu peek tuşlarını mouse'a mı atıyorsunuz yoksa q ve e tuşlarıylamı devam ediyorsunuz. E tuşuna alışkanlık kolay oluyor ama sola peek lediğim zaman parmaklarım arog'daki kaleci gibi oluyor
    q ve e'nin vasıflarını tersine çevirdin mi?
    yani normalde q ile sola eğiliyor, ama bunu e'ye alacaksın... e ile sol'a eğilirse parmaklar düğümlenmiyor :)
  • Araç ile kırmızı alan içerisine gir ve dur görevinde bir sıkıntı mı var? Yapıyorum yapıyorum ama saymıyor..
  • Canlı yayından bir oyunu youtube a attım iyi seyirler...

https://twitch.tv/taran7ula_tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaRan7uLaTV -- 11 Ocak 2019; 11:49:57 >

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Redzone gidip araçtan inip bekleyeceksin ben garanti olsun diye gittiğimde araca inip biniyordum bir kaç defa her araca bindiğimde 1cm gidip tekrar iniyorum öyle sayıyor
    Deneyeceğim hocam sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.