Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: btutkan Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
11.200
Cevap
158
Favori
458.782
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    721 Mesaj
    Geceye bir win bırakayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4810 Mesaj

iyimiş

ilk win galiba
    |
    |
    fearuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Yarbay
    3145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: comm

Bugün bir süre oynadım.Sonra oyundan attı.Biraz önce oyuna girdim tüm ayarlarım sıfırlanmış.Kontrol,görüntü ayarları filan.Böyle bir şey başına gelen var mı? Bir kere daha başıma gelmişti bu.Her seferinde ayar yapmaktan bezdim.
    Ayar klasörünü kopyalarsan bu sorunu yaşamazsın format bile atsan ayarların gitmez

C:\Users\bilgisayarınınadı\AppData\Local\TslGame\Saved klasörünü başka bir yere yedeklemen yeterli birşey olursa yedeklediğin klasörü aynı yere atarsan sorunun ortadan kalkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Ocak 2019; 6:17:23 >
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj

Vikendi de ilk win aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4434 Mesaj
    26 kişilik nasıl bir server dostum o

26*4 dostum squad olarak oynamıştım
    |
    |
    Regionella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar oyunun mobil versiyonunu oynadıktan sonra Pc versiyonunu almıştım fakat, bir köşede duruyor vuruş hissinden hiçbirşey anlayamıyorum, counter, battlefield, call of duty vs. bunlarda orta üst seviyede oynuyorum fakat bunda bir türlü çözemedim. Ben adamı önce görüyorum bazen tam öldüm derken bakıyorum adam ölmüş ve nasıl öldürdüğümle ilgili fikrim yok resmen. Pc versiyonunu uzun süre oynamış arkadaşlar bir fikir verebilir mi bana ?

Server'lar ile alakalı bir durum malesef ki oyunda desync var görüntü ile hareket arasında sıkıntı yaşatıyor her güncellemede düzelttik deselerde hala düzeltemediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    waeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Binbaşı
    1287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ayar klasörünü kopyalarsan bu sorunu yaşamazsın format bile atsan ayarların gitmez

C:\Users\bilgisayarınınadı\AppData\Local\TslGame\Saved klasörünü başka bir yere yedeklemen yeterli birşey olursa yedeklediğin klasörü aynı yere atarsan sorunun ortadan kalkar

Alıntıları Göster
    Hocam inan Saved klasörü bende mevcut değil bakmadığım yer kalmadı TslGame klasöründe ve başka bir yerde yok.Bir yere ayarlar yükleniyor ama nereye çözemedim.Ayarlar gidince oyundaki tüm büyü bozuldu acemi gibi oynamaya başladım

• Yarbay
    3145 Mesaj

Verdiğim yolu kopyala yapıştır yap sadece bilgisayar ismi yazan yeri kendi oturum ismin ile değiştireceksin birde gizli dosyaları göster deyip deneyin save dosyalarının yeri burası başka bir yere atmıyor

|
    |
    comm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6722 Mesaj

Oyunda spray control u tamamen sizin yapmaniz gerekiyor. Bf ve cod serisinden cok cok farkli vurus hissiyati. Siz taramaya basladiginizda etrafa sacilan mermilerden birisi adamin kafasina isabet etmis öldürmüşsünüzdur.

https://youtu.be/j5slpa-BySQ

Bu videoda nasil kontrol edeceğiniz anlatiliyor. Bu arkadasin tum videolarini izleyebilirsiniz, bilgilendirici paylasimlar yapiyor.

|
    |
    waeder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz
  • Yarbay
    3447 Mesaj
    oynayan arkadaşlar yokmu ya oynayalım discorddan birlikte
    |
    |

Bir de bu sistem kaldırır mı ?

İşlemci : AMD FX6300
    Ekran Kartı : Nvidia GTX 760 2 GB
    Ram : 8 GB 1888Mhz

Çok rahat oynarsınız zaten sistemi iyi olanlarda bile yeterli performans alınmıyor bu arada işlemciyi oc yaparsanız daha iyi olur ben 4.6da kullanıyorum aynı işlemciyi ve mobilde zevk almıyorum bilgisayar hem daha zevkli görsel acıdan daha profesyoneller hile olayı varsa bile çok nadir ben denk gelmedim vikendi pass ile alırsanız daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 5 Ocak 2019; 14:25:29 >
    |
    |
    ThePscho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Verdiğim yolu kopyala yapıştır yap sadece bilgisayar ismi yazan yeri kendi oturum ismin ile değiştireceksin birde gizli dosyaları göster deyip deneyin save dosyalarının yeri burası başka bir yere atmıyor
    Çok sağol hocam şimdi buldum oyun D: sürücüsüne yüklüydü save klasörü C: sürücüsündeymiş.
    |
    |

• Yarbay
    3145 Mesaj
    Vikendi seviyeniz kaç oldu arkadaşlar ? benim 24 oldu sanırım 100'e kadar gidemeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 5 Ocak 2019; 21:47:6 >
    |
    |
  • Yarbay
    2033 Mesaj
    steam id furkan5399 tpp squad ve duoda 1.50 kd mevcut eklemek isteyen ekleyebilir harita tercihim vikendi
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yas 29 aksamları online oluyorum. 1000 saat oyun sürem var.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.