Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seninle aynı durumu bende yaşamıştım hemde gtx 1060 ve i7 6700k ile. Kare ayarını aşırı yükseğe al, grafik ayarlarını hd yap ve tencentin emülatörünü kullan. Ben bu şekilde yağ gibi akıcı olarak oynuyorum. Kare hızını düşürdüğümde oyun resmen sürünüyor. Pubg pc içinde ben 87 TL vermezdim zaten 43 tl olunca aldım ( voidu ). Pubg mobilde bir sürü ortak girebileceğim adam varken pubg pc de sadece kuzenimle giriyorum şuan. Ama grafikleri ve verdiği hissiyat çok güzel onu söylemek lazım, ufak ufak vuruş hissiyatına da alışıyorum bakalım. Eğer pubg pc alacaksanda voidudan al şuan 66 tl orada, steam hesabından aktif ediyorsun verdiği serial ile.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waeder

Seninle aynı durumu bende yaşamıştım hemde gtx 1060 ve i7 6700k ile. Kare ayarını aşırı yükseğe al, grafik ayarlarını hd yap ve tencentin emülatörünü kullan. Ben bu şekilde yağ gibi akıcı olarak oynuyorum. Kare hızını düşürdüğümde oyun resmen sürünüyor. Pubg pc içinde ben 87 TL vermezdim zaten 43 tl olunca aldım ( voidu ). Pubg mobilde bir sürü ortak girebileceğim adam varken pubg pc de sadece kuzenimle giriyorum şuan. Ama grafikleri ve verdiği hissiyat çok güzel onu söylemek lazım, ufak ufak vuruş hissiyatına da alışıyorum bakalım. Eğer pubg pc alacaksanda voidudan al şuan 66 tl orada, steam hesabından aktif ediyorsun verdiği serial ile.
    Hocam ekran 1080p ama 720p'ye mi alayım ? Diğer ayarlarım dediğin gibi. Yağ gibi akmıyor şu an oyun. Drop giriyor.

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    O sistemle çok rahat nasıl oynar acaba merak ediyorum milleti yanlış yönlendiriyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 üzerinde klavye mause ile oynayabilen var mı?
    Oyunun PS4 Pro performansı nasıl?

Elimde kırık PS4 Pro var, bu oyun için güncellemeyi düşünüyorum.
  • SLR a ve susturucu bulup 8x i taktım :)) 1 man squad oynuyorum , 100 metre mesafe den bi takım koşuyor dümdüz arazi fena yakaladım en kötü 3 kill im var diyorum başlıyorum pata pata sıkmaya , veee adamları vurmama rağmen düşmüyorlar sanki görünmez kalkan var 1 dakika geçti adamlar yerimi buldu hemen kocaman bi ağacın gövdesinde saklanayım dedim , adamların yerini görüyorum ve paat bir anda öldüm !

Tekrarı açtım izliyorum , ben sıkıyorum bu adamlar nasıl ölmez 100 metre var yok diye , megersem KOCAMAN kaya varmış , ama o kaya bende render olmuyor bilgisayarım üst seviye :)) kocaman ağcın gövdesinde saklanırken ufacık bir açıdan vuralarak ölüyorum.

Kaç senelik oyun yazıklar olsun , betayı geçtim alpha patch li sanki bu oyunun yapımcılarının , çalışanlarının annelerine selam gönderiyorum!!!
  • Arkadaşlar İstanbul için dün gece kar yağışından itibaren bağlantı yavaş hatası alıyorum oyunu oynayamıyorum. Sabah girdim yine aynı. İnternet hızımı test ediyorum kablonet 25 mbit ping 13 ms dosya indirmeden internetten gezinmede sıkıntı yok fakat pubg oyunu girdiğimde sürekli surekli sol tarafta kirmizi gecikme isareti geliyor karsima bi adam ciksa ani saga sola dondugumde gecikme oluyor bu sorunu yasayipta cozen varmi

Serverlarla mı alakalı benlik mi bir türlü çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdk.JK -- 7 Ocak 2019; 17:36:41 >
  • Mobildeki 8 dk oyun modu ne zaman eklenir bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerjj

Hocam ping açtım siz diyince. Sıkıntı pkt loss lardan kaynaklanıyor sanırım. Bunun çözümü hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim.
    Aynen sorunun pkt loss'tan kaynaklanıyor.Güvenlik duvarın açık mı acaba? Güvenlik duvarını kapatarak pkt loss sorununu çözenler var.Ben oyuna girmeden önce ilk iş güvenlik duvarı, virüs programını kapatırım.Benim pkt loss böyle.

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 7 Ocak 2019; 22:57:0 >

• Arkadaşlar sorunlarınızı bu adrese girerekhttps://support.pubg.com/hc/tr anlatın pubg'nin yetkili sitesi Türkçe çalışanları'da mevcut (defne isminde bir bayan yardımcı olacaktır) ne sorun yaşıyorsanız mutlaka ama mutlaka yazıp gönderin aksi halde adamların haberi olmadığı şeyi düzeltme gibi bir olayı olmaz server lag yavaşlama ne varsa yazın gönderin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

eşyaların üstüne gelince kulaklıktan cızırtı geliyor bende, sizde de bu durum var mı?
    Eşyaların üstüne geldiğinde duyduğunuz ses cızırtı, ses ayarları menüsünden kapatılıyor.
    Eşyaların üstünde fare'nin imlecini gezdirdiğinde yapar o sesi.Arıza vb durum yok.
    İyi eğlenceler.
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Oynar oynar merak etmeyin ezbere yorum yapmayın ego tatminine gerek yok buyrunhttps://youtu.be/nr8hpTfCkp0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 8 Ocak 2019; 10:15:24 >
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı işlemci arkadaşımda var. OC falan anlamaz, yapmadık. Mobile oyun bile çok takılıyordu. Anlık takılmalar düşüşlerden bahsediyorum aslında. Rx 580 ile darboğaz oluyordu sanırım çok emin değilim ama işlemci menüde bile %60-90 arası geziyor normalde. Format attığımız halde böyleydi. Fx 8350 almıştık dün taktı. Şimdi yağ gibi akıyor diyor. Yani siz nasıl akıcı oynuyorsunuz ben şaşırdım hele PC de

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    Ben en düşük 50 60 fps arası oynuyorum o senin dediğin ekran kartının fps drop yaşatması oyunla ilgisi yok 4.6da kullanıyorum bellek frekans nb 2400 oyun ayarları orta 16 ramle 8320 aldım bakalım onda nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 8 Ocak 2019; 12:25:6 >
  • Barzo1905 kullanıcısına yanıt
    Evet kullanılıyor. Netflix hiç kapanmıyor neredeyse. Ama daha önce WoW oynuyordum onda herhangi bir problem yoktu.
  • comm kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkür ederim. Deneyeceğim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerjj -- 8 Ocak 2019; 12:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Eşyaların üstüne geldiğinde duyduğunuz ses cızırtı, ses ayarları menüsünden kapatılıyor.
    Eşyaların üstünde fare'nin imlecini gezdirdiğinde yapar o sesi.Arıza vb durum yok.
    İyi eğlenceler.

Alıntıları Göster
    hangi yerden kapatabiliriz dostum, ne yazıyor tam olarak?

edit: arayüz sesini kapatınca düzeldi teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 8 Ocak 2019; 14:29:42 >
  • PUBG [ANA KONU]sorun nerde arkadas oyun ici 1700 ping oldugu oluyor siz nasil oynuyorsunuz bu oyunu turkiyede sasiriyorum valla
  • drop ping sorunu var diyorum bilgisayari kapat ac cozulur diyor kiz ya ne kadar sansli insanlar var su hayat da bu bilgiyi vererek kapat ac diyerek maas aliyorlar

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 9 Ocak 2019; 1:19:11 >

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Resimleri karşılaştır bakalım nerde ne olduğunu göreceksin ben 1ms ping ile oynuyorum sen 11ms ile hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsun ?

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 9 Ocak 2019; 1:28:10 >
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.