Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

11.200
Cevap
158
Favori
458.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    721 Mesaj

el yatkınlığın varsa tavsiye ederim .. ama fps oyunlarına yatkınlık yoksa tam bir imtihan olacaktır.. ha ama zevkli zamanları da var arkadaş edinirsen. tabi birde pc özelliklerin önemli
    |
    |
    The Balance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

Ben pubg de herhangi bir yerinde 50 lili rakamları görmüyorum 68 -75 arası daha çok görüyorum acaba bende mi sorun var herkes mi böyle alıyoru Ping’i merak ediyorum. Pubg için ne alıyorsunuz Ping değeri ?
    Yok hocam pubg için bu değerleri alıyorum bende ping değişken oluyor ama en düşük 40 en yüksek 80 alıyorum şu aralar tabi çatışmalarda kenarda kırmızı işaret çıktığı oluyor sizin 50 ping görmeniz lazım aslında ama tamda bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

FPS oyunlarını severim fakat pro olduğum söylenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fearuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam bizde pro değiliz ama kendi çapımızda zevk alıyoruz oynuyoruz :) maddi sıkıntı yoksa alın deneyin ne olacak seversiniz :)
    |
    |

Maddi sıkıntım yok şükür fakat emin olamıyorum bazen. Galiba alıp deneyeceğim.

|
    |
    fearuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Al al

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2151 Mesaj

Al hocam al ben hiç sevmem normalde h1z1 dayz iyidd değilim zaten bu tür oyunlarda hepsini oynadım ama bu farklı

|
    |

Orijinalden alıntı: The Balance

Beyler br oyunlarıyla pek aram yoktur. Alsam mı diye düşünüyorum. Hata mı yaparım?
    Hocam steam'de geri ödeme özelliği var oyunu al dene beğenmez isen paranı geriye ödüyorlar zaten
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yarbay
    2151 Mesaj
    beyler güncelleme gelmiş 86mb boyutunda nedir ne değildir acaba
    |
    |

Orijinalden alıntı: bblokee

Beyler oyunu vsync açık mı oynuyorsunuz kapalımı?
    Benim monitör eski olduğu için birde vsync açık denedim daha iyi oldu sanki.Çünkü vsync kapalıyken oyunda 130 - 150 arası fps'yi görüyorum ama monitör 60 hz olduğu için monitör aradaki farkı gösteremediği için tearing yaşanıyor yani oyundaki grafik yırtılıyor.Haliyle gözüm çabuk yoruluyor.Yeni bir monitör alana kadar vsync açık oynamak daha mantıklı.
    |
    |

• Yarbay
    2141 Mesaj

Deneyecekseniz 2 saatten fazla oynarsanız iade edemezsiniz geri. Bence denemek için o kadar gb indirmeye gerek yok.

Bence telefonunuza indirin mobile versiyonunu oynayın oyun mantığı mobilde ve pcde aynı zaten.

daha sonra 1 2 video izleyin pc versiyonu için. Hem mantığını hemde fiziklerine bakın o videolarda.

beğenirseniz alın.

Ama sırf denemek için 15 20 gb indirmek uzun iş bence :)

|
    |
    Bootcamp,paradise, hacı, pochinki, school, castle sevdalısı olmayan. Sakin sakin loot yaptıktan sonra mevzuya giren ve birinciliğe oynayan kşiler Allah aşkına beni bi squada alın bu random squadlarda kafayı sıyırmamak elde değil. Hepsinde bi bootcamp aşkı yanıp tutuşuyorlar ya. Hadi takıma uyalım diyorsun adam iniyor iner inmez knockdown olup oyundan çıkıyor. Ulan belki tek başıma bütün herkesi temizleyip seni kaldırmaya gelecem niye çıkıyorsun. Hep bu bootcampa atlayalım diye tutturanlar ilk ölüp direk çıkanlar oluyor zaten. Varsa sakince oynadığınız bi squadınız alın beni de lütfen.

Steam: boş atma lavuk

Hocam bende hep tek giriyorum dün maçta güzel loot yaptım takım arkadaşım sağolsun öldürdü beni loot almak için. Takım arkadaşım bayılmış önünde kaldır diye bekliyor adamın umrunda değil gittim kaldırdım 3 kişi biyere iniyoruz öbür adam haritanın öbür ucuna iniyor

|
    |
    Night Stalker Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Bootcamp,paradise, hacı, pochinki, school, castle sevdalısı olmayan. Sakin sakin loot yaptıktan sonra mevzuya giren ve birinciliğe oynayan kşiler Allah aşkına beni bi squada alın bu random squadlarda kafayı sıyırmamak elde değil. Hepsinde bi bootcamp aşkı yanıp tutuşuyorlar ya. Hadi takıma uyalım diyorsun adam iniyor iner inmez knockdown olup oyundan çıkıyor. Ulan belki tek başıma bütün herkesi temizleyip seni kaldırmaya gelecem niye çıkıyorsun. Hep bu bootcampa atlayalım diye tutturanlar ilk ölüp direk çıkanlar oluyor zaten. Varsa sakince oynadığınız bi squadınız alın beni de lütfen.

Steam: boş atma lavuk

Bizim takıma gel. Sakin sakin takılıyoruz. Bazen atraksiyon arıyoruz, dalıyoruz.

|
    |
    Steamin başlatma ayarlarına yazdığımız bir kod vardı ya arkadaşlar -USEALLAVAILABLECORES benzeri bir şeydi. Onun faydasını gören oldu mu, etkinliğini kaldırdı bluehole bir patch ile falan diye bir şey okumuştum.

|
    |
    3 oyun attık az önce squad,2 sinde oyundan attı son 20-30 kaldığı zaman,ağ geçikmesi verdi hepimizde.Daha dün bakıma aldılar serverları sözde.bu nasıl bir rezalet böyle ya.İyice içine ettiler oyunun.Anca skin getirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 3 Ocak 2019; 22:1:4 >
    |
    |
    Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Yarbay
    10043 Mesaj
    Bende aldım. Nasılmış hafta sonu 1 maç atarak göreceğim. RX580 8 GB ram ve Ryzen 5 2600 hangi ayarlar için iyidir.

|
    |
    Bugün bir süre oynadım.Sonra oyundan attı.Biraz önce oyuna girdim tüm ayarlarım sıfırlanmış.Kontrol,görüntü ayarları filan.Böyle bir şey başına gelen var mı? Bir kere daha başıma gelmişti bu.Her seferinde ayar yapmaktan bezdim.

• Yüzbaşı
    721 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 4 Ocak 2019; 8:22:40 >
    |
    |
seo paketleri
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.