Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bblokee

Beyler oyunu vsync açık mı oynuyorsunuz kapalımı?
    Benim monitör eski olduğu için birde vsync açık denedim daha iyi oldu sanki.Çünkü vsync kapalıyken oyunda 130 - 150 arası fps'yi görüyorum ama monitör 60 hz olduğu için monitör aradaki farkı gösteremediği için tearing yaşanıyor yani oyundaki grafik yırtılıyor.Haliyle gözüm çabuk yoruluyor.Yeni bir monitör alana kadar vsync açık oynamak daha mantıklı.
  • Deneyecekseniz 2 saatten fazla oynarsanız iade edemezsiniz geri. Bence denemek için o kadar gb indirmeye gerek yok.

Bence telefonunuza indirin mobile versiyonunu oynayın oyun mantığı mobilde ve pcde aynı zaten.

daha sonra 1 2 video izleyin pc versiyonu için. Hem mantığını hemde fiziklerine bakın o videolarda.

beğenirseniz alın.

Ama sırf denemek için 15 20 gb indirmek uzun iş bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bootcamp,paradise, hacı, pochinki, school, castle sevdalısı olmayan. Sakin sakin loot yaptıktan sonra mevzuya giren ve birinciliğe oynayan kşiler Allah aşkına beni bi squada alın bu random squadlarda kafayı sıyırmamak elde değil. Hepsinde bi bootcamp aşkı yanıp tutuşuyorlar ya. Hadi takıma uyalım diyorsun adam iniyor iner inmez knockdown olup oyundan çıkıyor. Ulan belki tek başıma bütün herkesi temizleyip seni kaldırmaya gelecem niye çıkıyorsun. Hep bu bootcampa atlayalım diye tutturanlar ilk ölüp direk çıkanlar oluyor zaten. Varsa sakince oynadığınız bi squadınız alın beni de lütfen.

Steam: boş atma lavuk

• Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hep tek giriyorum dün maçta güzel loot yaptım takım arkadaşım sağolsun öldürdü beni loot almak için. Takım arkadaşım bayılmış önünde kaldır diye bekliyor adamın umrunda değil gittim kaldırdım 3 kişi biyere iniyoruz öbür adam haritanın öbür ucuna iniyor

• 2 gündür oyun içi konuşma olayı yoktu bugün düzeltmişler iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Bootcamp,paradise, hacı, pochinki, school, castle sevdalısı olmayan. Sakin sakin loot yaptıktan sonra mevzuya giren ve birinciliğe oynayan kşiler Allah aşkına beni bi squada alın bu random squadlarda kafayı sıyırmamak elde değil. Hepsinde bi bootcamp aşkı yanıp tutuşuyorlar ya. Hadi takıma uyalım diyorsun adam iniyor iner inmez knockdown olup oyundan çıkıyor. Ulan belki tek başıma bütün herkesi temizleyip seni kaldırmaya gelecem niye çıkıyorsun. Hep bu bootcampa atlayalım diye tutturanlar ilk ölüp direk çıkanlar oluyor zaten. Varsa sakince oynadığınız bi squadınız alın beni de lütfen.

Steam: boş atma lavuk
    Bizim takıma gel. Sakin sakin takılıyoruz. Bazen atraksiyon arıyoruz, dalıyoruz.

• Steamin başlatma ayarlarına yazdığımız bir kod vardı ya arkadaşlar -USEALLAVAILABLECORES benzeri bir şeydi. Onun faydasını gören oldu mu, etkinliğini kaldırdı bluehole bir patch ile falan diye bir şey okumuştum.

• 3 oyun attık az önce squad,2 sinde oyundan attı son 20-30 kaldığı zaman,ağ geçikmesi verdi hepimizde.Daha dün bakıma aldılar serverları sözde.bu nasıl bir rezalet böyle ya.İyice içine ettiler oyunun.Anca skin getirsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi constantine05 -- 3 Ocak 2019; 22:1:4 >
  • Bende aldım. Nasılmış hafta sonu 1 maç atarak göreceğim. RX580 8 GB ram ve Ryzen 5 2600 hangi ayarlar için iyidir.

• Bugün bir süre oynadım.Sonra oyundan attı.Biraz önce oyuna girdim tüm ayarlarım sıfırlanmış.Kontrol,görüntü ayarları filan.Böyle bir şey başına gelen var mı? Bir kere daha başıma gelmişti bu.Her seferinde ayar yapmaktan bezdim.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearuq -- 4 Ocak 2019; 8:22:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geceye bir win bırakayım

PUBG [ANA KONU]

• fearuq kullanıcısına yanıt
    iyimiş

ilk win galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Bugün bir süre oynadım.Sonra oyundan attı.Biraz önce oyuna girdim tüm ayarlarım sıfırlanmış.Kontrol,görüntü ayarları filan.Böyle bir şey başına gelen var mı? Bir kere daha başıma gelmişti bu.Her seferinde ayar yapmaktan bezdim.
    Ayar klasörünü kopyalarsan bu sorunu yaşamazsın format bile atsan ayarların gitmez

C:\Users\bilgisayarınınadı\AppData\Local\TslGame\Saved klasörünü başka bir yere yedeklemen yeterli birşey olursa yedeklediğin klasörü aynı yere atarsan sorunun ortadan kalkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Ocak 2019; 6:17:23 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Vikendi de ilk win aynen

• 26 kişilik nasıl bir server dostum o
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    26*4 dostum squad olarak oynamıştım
  • Arkadaşlar oyunun mobil versiyonunu oynadıktan sonra Pc versiyonunu almıştım fakat, bir köşede duruyor vuruş hissinden hiçbirşey anlayamıyorum, counter, battlefield, call of duty vs. bunlarda orta üst seviyede oynuyorum fakat bunda bir türlü çözemedim. Ben adamı önce görüyorum bazen tam öldüm derken bakıyorum adam ölmüş ve nasıl öldürdüğümle ilgili fikrim yok resmen. Pc versiyonunu uzun süre oynamış arkadaşlar bir fikir verebilir mi bana ?
  • waeder kullanıcısına yanıt
    Server'lar ile alakalı bir durum malesef ki oyunda desync var görüntü ile hareket arasında sıkıntı yaşatıyor her güncellemede düzelttik deselerde hala düzeltemediler

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ayar klasörünü kopyalarsan bu sorunu yaşamazsın format bile atsan ayarların gitmez

C:\Users\bilgisayarınınadı\AppData\Local\TslGame\Saved klasörünü başka bir yere yedeklemen yeterli birşey olursa yedeklediğin klasörü aynı yere atarsan sorunun ortadan kalkar

Alıntıları Göster
    Hocam inan Saved klasörü bende mevcut değil bakmadığım yer kalmadı TslGame klasöründe ve başka bir yerde yok.Bir yere ayarlar yükleniyor ama nereye çözemedim.Ayarlar gidince oyundaki tüm büyü bozuldu acemi gibi oynamaya başladım

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.