Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
11.222
Cevap
159
Favori
460.309
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    2183 Mesaj

Vikendi pass görevlerini yaparsan değer ayrıca fazladan puan topluyosun ben direk aldım zaten almasanda oynuyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BodyBeast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo. Intel i5 4210U, 2.4 ghz. 4gb ram. Win 8.1 84 bit. Nvida GeForce 820 2 gb ekran kartı.

Windows un önemli güncelleştirmelerini de yaptım ama ona rağmen oyunu hızlı başlat dediğimde dönüp dönüp duruyor. Sonra takılıyor ve bir daha açılmıyor.
    |
    |
    kara57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnternetinizle ilgili durumda olabilir oda bir etken oyun için

|
    |
    aeozbay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki teşekkürler 2. sorum da şuydu; bazı görevleri yapıp level atlayınca seviye 1-2-3 kask mı veriyor yoksa bunlar da silah skini gibi birşey mi?

|
    |
    bblokee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Skin kardeşim kimse level 3 kask vermez ayrıca görevler çok saçma ben aldığıma pişman oldum görev yapıyorsun saymıyor günlük görevler var zaten birde haftalık yapıyorsun birde premöium birde zorlu bunların hepsine yetişmiyor
    |
    |
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Teşekkürler, yani siz aldınız pişmansınız ve almamı tavsiye etmiyorsanız vazgeçicem...

|
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunu ssd kurun
    |
    |
    Ugurhasgul1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yarbay
    3153 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BodyBeast

Teşekkürler, yani siz aldınız pişmansınız ve almamı tavsiye etmiyorsanız vazgeçicem...
    Benlik durum yok hocam oynayıp kullanan bir çok insan var sırf ben beğenmedim diye almamazlık yapma ben işten zaman buldukça oynuyorum belki sizin daha fazla zamanınız olacak siz daha kolay yapacaksınız görevleri ben yetiştiremiyorum zamanım az verdiği skinler güzel bu sene silah skini fazla vermişler sırf onları tek tek alsan kart parasından fazla tutar siz kendinizce değerlendirin
  • Onbaşı
    27 Mesaj

Öğrenmek istediğim buydu tekrar teşekkürler, bende işten eve geldiğimde zaten akşam saat 9 oluyor, iki saatten fazla oynayabilme ve o görevleri bitirebilme şansım yok...

|
    |
    AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğim gibi hocam almazsanız kaybınız sadece silah ve giysi skinleri olacak başka size sağladığı bir özellik yok
    |
    |
  • Yarbay
    3153 Mesaj
    Redzone göreevini nasıl yaptınız arkadaşlar ? ben 2 defa yapabildim sürekli kafamıza redzone atan oyun bu sefer redzone vermez oldu
    |
    |
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Speedtest yaptım. Superonline adsl; ping 17 ms, download 8.91, upload 0.69. Bilgisayar özellikleri ve internet yeterli mi sizce? Yeterli derseniz sorunu başka bir yerde arıyacağım.
    |
    |
    Ugurhasgul1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ram yetersiz hocam. İnternetiniz herhangi bir online oyun için fazlasıyla yeterli. Tek sorun 4gb ram.
    |
    |

Selamlar, sistem normalde 2 gb civarı ram kullanıyor. Pubg yi açınca baktım 1 gb da o kullanıyor gözüküyor. Performans değerlerinden gördüğüm toplamda 3 gb ram kullanıldığı. Ben başka bir problem var diye düşünmeye başladım.

Aşağıdaki resimde kalıyor ve oyun açılmıyor. Sağ alttaki pubg yazısının etrafındaki çizgi sürekli dönüyor. 10 dakika beklesem de dönmeye devam ediyor.

Pubg ve steam i yönetici olarak çalıştır a da tıkladım. Hala aynı durum.

|
    |
    Mugetsuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zamanında i7 3632qm + 6gb ram + gt 740m ile benzer sorunlar yaşamıştım.

Muhtemelen hdd'niz 5400 rpmdir. Bendeki de 5400rpm idi ve yetersiz geliyor 5400 rpm hddler.

Kısacası, o sistem ile pubg oynayamazsınız.
    |
    |

o pc ıle oynayamazsın bosuna ugrasma ıade ımkanın varsa ıade yap
    |
    |
    Arkadaşlar bomba elimde patlamıyor. Pimi çekiyorum uzun süre elimde bekletiyorum ama elimde patlamıyor yinede. Fırlattığımda da patlama süresine etki etmiyor. Millet biraz elinde bekletip fırlatınca havada patlıyor falan ama bende böyle bir şey yok

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Benlik durum yok hocam oynayıp kullanan bir çok insan var sırf ben beğenmedim diye almamazlık yapma ben işten zaman buldukça oynuyorum belki sizin daha fazla zamanınız olacak siz daha kolay yapacaksınız görevleri ben yetiştiremiyorum zamanım az verdiği skinler güzel bu sene silah skini fazla vermişler sırf onları tek tek alsan kart parasından fazla tutar siz kendinizce değerlendirin

Alıntıları Göster
    1.hafta görevlerinden atıyorum 1 tanesini yapmadın şuan 2. haftadayız onu yapsan sayarmı bilgin varmı ?
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Binbaşı
    1253 Mesaj

Sayıyor.

|
    |
    helll_599 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.