Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benımde sıkıntım aynı vsync acınca azalıyo acınca resmen cosuyo 90 dan 50 ye ınıyo
  • Monitörünüzde GSYNC varsa Nvdia control panelden Vsync açın fakat oyun içinde Vsync kapalı olsun.
    Ayrıca RTSS benzeri programla yenileme hızını monitör refresh rate -3 gibi bir değere sabitleyin. ( 144HZ ise 141 gibi )
    Nvdia control panelden maksimum performansa yönelik ince ayarları yapın.

Mümkünse bu aralar Vikendi oynamayın diğer maplerde bu kadar performans kaybı yok çünkü. Vikendi şuan için en çok FPS drop yaşatan yer, optimizasyon henüz yapılmamış.
  • Yeni harita zaten yeni yıl muhabbetinden erken verildi millet yeni yılda hediye ticket satın alır vs. diye yaptılar sanhok'a güncelleme gelmeden önce 80-90 fps zor görürken guncelleme'den sonra 170-180'leri gördüm server'lar çoştu pingler düştü falan yeni haritaya'da böyle bir güncelleme gelmesi lazım ben her gün pubg support'ta mesaj atıyorum sövüyorumda teknik birime mesajınızı ilettik düzeltmek için çalışıyoruz diyorlar bakalım bizim umutlar güncellemeye kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Squad giriyim dedim bizim takımdan biri gitti arkadaşını öldürdü bide tavayla öldürüyo sessiz duymayalım diye herhalde baktım hiç ateş eden yok. Çatıda bu öldürdüğünden loot yapıyo bende çektim vurdum bunu kaldık iki kişi son 15 adam kala ben öldüm en son kalan herkesi vurdu birinci oldu ben o zeki arkadaşı vurmasaydım herhalde hepimizi temizlicekti bu pubg yapımıclarının en büyük hatası bence friendly fire ı kapamamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 25 Aralık 2018; 21:29:18 >
  • Beyler steam'de sıkıntı mı var, online olamıyorum?
  • serverlar patlak sanırım. sunucular yoğun diyip duruyor.
  • Akşamları giriyorum genelde solo veya rastgele squad giriyorum. Yaşım 23 dileyen ekleyebilir beraber gireriz. Steam id blackeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.Blackeye. -- 27 Aralık 2018; 12:33:4 >
  • Optimizasyon sorunu devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

Akşamları giriyorum genelde solo veya rastgele squad giriyorum. Yaşım 23 dileyen ekleyebilir beraber gireriz. Steam id blackeye
    Ekledim. arkadaşlar yok mu squad oynayan hiç?
  • golllum kullanıcısına yanıt
    Evet malesef.

• Yeni paraşüt sistemindede aşağı hızlı inmek için yine eskisi gibi yukarı aşağımı bakmak gerekiyor. Shift tuşuna basıp bıraksakta aynısı olurmu.
  • Arkadaslar pubg alinir mi sizce?Oynayan arkadaslarim var ama alsam mi almasam mi emin degilim

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    Serverlarda problem nasıl yok? Berbat bir serverı var. Ankara'dayım ping 80'den aşağı düşmüyor. Daha geçen gün serverlar çöktü. Bir oyun için yalan söyleyecek halimiz yok.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    55 inç tv'de kac ms ve kaç hz oynayıp kaç fps alıyorsunuz'da server'larda sorun var diyen yalan söylüyor diyorsunuz ? Güncelleme notlarında adamlar neden sürekli server optimizasyonu yapıldı diyor ? adamlar bile bunu kabul ederken siz nasıl çıkıpta server'da hata var diyen yalan söylüyor diye biliyorsunuz ? siz fps drop yaşadığınızı 55 inç tv den göre biliyormusunuz ? desync yaşadığınızı fark edebiliyormusunuz ?

• bunlarda kafayı yemiş 500 bin km buggy sürmek nedir ?
  • Server hatasız mı?
    Yahu bu adamlar desync sorununu çözdük dedikleri gün, tonlarca desync sorunu çıktı. En başta yapımcılar yalan söyledi.
    PUBG FIX çıkışından sonra belirttikleri süre içinde server sorunlarını hem güncellemeyip hem çözemeyince iptal kararı verdiler.
    Ben daha 90ms ping sabit verebildiklerini görmedim. Ortalamasına bile eşit düşmüyor. En önemli yerlerde 140ms pingler hayal değil.

Tamam hadi ping sorununu geçtim, Desync çok bariz be kardeşim.
  • Az önce 5 tuşunda sis bombası varken bomba attım.

G tuşuna basmadım. Tab'a basıp kontrol ettim sis bombası 5 tuşunda mı diye, orada olduğunu görünce de 5'e basıp attım.

Sonra bomba attığımı fark ettim ve sis bombası envanterime geri dönmüş, bomba 5 tuşuna atanmıştı.

Ne sağ tık yaptım ne de tab tuşundan başka bir şeye bastım.

Sövüp çıktım oyundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

Bu mesaj silindi.
    Ben samsundayım, genelde 75 ms üzeri ping var, nadiren 55-60 civarı oluyor geceleri, o da birkaç dakika sonra yükseliyor zaten. sabit ping yok, devamlı değişken. 100 üzerine çıktığı çok oluyor.

100 mbit internet kullanıyorum, speedtest te ping sürem 25 ms.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Harita zorunluluğu yoksa çölde yaparsın hem alan geniş hemde araç bol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.