Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kar'lı harita benim pek hoşuma gitmedi loot bakımından çok az level 1 çanta ile dolaşıp duruyorsunuz ama level 3 kas bulunuyor, paraşüt olayı güzel olmuş takıldığın yerde kes kurtul birde otomatik uçma olayını aktif etmişler güzel olmuş eskiden W basıp ayarlar tuşuna basınca otomatik gidiyordu şimdi koşma tuşuna basınca otomatik gidiyor, yeni görevler çıkmış (yine maddiyata dayalı) silahlar bildiğimiz silahlar ama tat vermedi bana belki Sanhok alıştığım içindir onun dışında kar'lı haritadaki banlattığım ilk hack kullanan arkadaş kendisini tebrik ediyorum darısı diğerlerinin başına

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 19 Aralık 2018; 19:14:40 >

• Sanırım çinli kardeşlerimiz ile aynı server lara tekrar girmeye başladık,Hilenin kralı onlarda
  • bende normal haritalarda full+full ayarlarda oyun kasmazken vikendi de kasmaya başladı. bu sorunu yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar ekteki resimde yer alan hatayı almaktayım sebebi nedir acaba?

PUBG [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    Çok fazla detay olduğu içindir ben diğer haritalar'da 165 ve üstü fps görürken yeni haritada 80 lere kadar düşüyor birde çatışmalar'da iyice sapıtıyor

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 22 Aralık 2018; 6:8:51 >
  • arkdşlr PUBG mobil Emülatör da oynuyorum dell i3 2350m-2.30mhz ram:4gb ekran kartı:Amd Radeon HD 7450M çamur gibi görüntü geliyor nasıl düzeltebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: v3nom

Arkadaşlar ekteki resimde yer alan hatayı almaktayım sebebi nedir acaba?

Arkdaşlar kimse mi yok yardım edecek ???

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 22 Aralık 2018; 6:9:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

nvdia ayarlardan biraz ince ayar yapmayı deneyebilirsiniz. FPS drop oluyor ama o sistemle 30-40lara düşmemesi gerekli. bende de gtx 1070 var maalesef fps drop yiyorum ara ara yağ gibi akmıyor.
    oyun başlamadan lobbyde falan window mode ve fullscreen arası geçiş yapın 1-2 defa faydası olabilir.

Alıntıları Göster
    anlık düşüp yükseliyor hocam neden düşmesin
  • Bu paraşüt animasyonu nedir ya? Başım döndü resmen.
  • vikendinin soğuk sularında 10m derine dal neresi yahu anlamadım
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Hocam hile olduğuna emin olduğumuz kişileri takımca dahi reportladığımız oldu (hepimizi itina ile duvar arkası şaşmadan vuranlar) ama daha önce hiç böyle bir bildirim gelmedi ne bana ne arkadaşlarıma. Bu bildirim standart olarak reportlayan herkese gelir mi yoksa özel bi yolu mu var? Zira şüpheye düştüm bu adamlar hack değiller mi diye(Ki kesinlikle hack olduklarına inanıyorum) .

• Troll mesajlar görüyorum. Pubg yine güncelleme sonrası batırdı ve şaşırtmadı. 12 GB güncelleme gelince iyileştirme bekliyorsun ama sonuç ortada.

Betada problem çıkarmayan oyun official’da oynatmıyor desek yeridir.

Neden pubg neden ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Betada problem çıkarmayan kısmı bende yeni gelen harita için kullanacağım maalesef.

Test server'da gayet stabil olan harita nasıl oluyorsa official serverlarda batırmış. Dsync' mı dersin anlık fps drop mu dersin. Menünün takıla takıla ilerlemesi dersin ne ararsan var.

Yakışmıyor bu durumlar. Bu şekilde devam ederlerse bunları hiçbirşey kurtaramayacak maalesef.
  • GuNTiS kullanıcısına yanıt
    Oyunu açtığınızda yada menüye geçince hemen uyarı geliyor

• solo aratmıyor sunucularda hata var diye baska yasayan oldu mu bugün bu sıkıntıyıe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Vikendide belirgin kasma var diğer maplerde olmuyor. ayarlarda yeni bişeyler var mı yapabileceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yugiman -- 20 Aralık 2018; 17:44:20 >
  • kasma falan yok ancak kar haritasında yoğun kar ve tipi olmalıydı gerçi adamlar onu yaparlarsa oyuncuların yarısı iptal olur gibi geliyor sistemden dolaylı.
  • kasma falan yok ancak kar haritasında yoğun kar ve tipi olmalıydı gerçi adamlar onu yaparlarsa oyuncuların yarısı iptal olur gibi geliyor sistemden dolaylı.
  • 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.