Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuncu sayısı git gide düştü bugün oyuna 27 kişi başladı erangel fpp squad
  • bomba pim sesini düsmanın duyması kaldırıldı mı
  • MentosKola M kullanıcısına yanıt
    galıba bende bugun duymadım hıc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunediryav

Oyuncu sayısı git gide düştü bugün oyuna 27 kişi başladı erangel fpp squad
    Düşsede böyle başlamasının başka yazılımsal sebepleri vardır.

Min 500k oynuyor şu günlerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni karlı haritanın dün videoları sızdı yakında çıkar insanlar doluşur yine

• venedık mapı gelıyomus yenı sılahlar araclar vs
  • Arkadaş çok iyi oynayanlar var yada ben çok kötüyüm. Görür görmez indiriyor adamlar....:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EjderhaNefesi

Direk tak çalıştır yaptım hocam yani netten filan birşey indirmedim.Otomatik takınca ki windows algılamasıyla duruyor.
    Aynı marka fare bende de var, modeli A90. 2 haftadır girmiyorum oyuna inşallah öyle bir problem olmaz oyuna girdiğimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Arkadaş çok iyi oynayanlar var yada ben çok kötüyüm. Görür görmez indiriyor adamlar....:)
    Hocam dikey çarpan diye bi ayar var silahın geri tepmesini azaltıyo onu öğrendiğimden beri yüzde 80 ini vuruyorum karşıma çıkan kişilerin o ayarı yükseltin belki etkisi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • r.H kullanıcısına yanıt
    bende a90 ıle oynuyorum bole bı sıkıntı yok bende drıver yuklu ama daha acıp bakmadım bıle ne dıye
  • Cümleten sa. Mobilde pugb oynuyorum. Sistem İOS. Apple kullanıcısıyım, bir sorum olucak bilen varsa cevap yazarsa sevınırım. Oyunda hesabı kaybetmemek için haliyle Facebook, gamecenter vs ıle bağlıyoruz. Bende bağladım, bağlamam ile birlikte Facebook sosyal medya hesabımda profıl resmî olan fotoyu otomatikman oyunda da profıl resmî yapmış sıstem, güzel kolaylık. Ancak beb oyunda ki profıl fotomun face de kı profıl fotomun olmasını istemiyorum, siz diyeceksiniz kı madem Hanefi foto yı ıstıyorsan, onu face de profıl fotosu yap oyunda da profılın degssın, Yok ben Facebook da bulunan profıl fotomdan memnunum, o kalsın face de ancak oyunda farklı bir foto koymak istiyorum profile? Yardımcı olabılecek??

• Dün uçak havada durdu 10dk. falan hiç kıpırdamadı sonra birden 100 oyuncuyu aynı yere attı millet 20-30 kill rahat almıştır ben 6 tane alabildim mermim bitti komik bir durum oldu mermi bitmese beleşten avrupa rekoru kırardım ama nasip değilmiş

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Bizede oldu hocam 30 kişi kaldıydı sunucu hatası diyip şutladılar kalanları :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bizde 2 dk durmuştu havada. Aynı durumda adam vurup ban yemiştim. Vurmaman senin hayrına olmuş.
  • Geçen ben girdim 12 kişi kalktı uçak.. atladım bootcamp e rahat rahat lootu yaptım sonra beleşten birinci oldum 1 adam vurarak :D

• jetsons kullanıcısına yanıt
    Oda kötüymüş birisi hack falan mı açtı acaba çünkü bu durumu ben mitrain'in bir videosunda izlemiştim ben olayın videosunu çektim tam kapatıp oyundan çıkarken birden herkes düştü onu kaydedemedim kaydetmiş olsam güzel olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 5 Aralık 2018; 9:3:56 >
  • Bu akşam kış haritası test sunucusuna gelecek diye bir haber dolanıyor birde CS:GO Danger Zone Battle Royale yayınlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

Videodan anlamayanlar için söyleyeyim 19 Aralıkta canlı sunuculara geliyor. İlk defa güzel bi trailer yapmışlar. M249 ile koşarak sıkan adam olmaması garibime gitti :D:D
    duyuru yapıldığında geldi direk, var şu an test sunucusunda.
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.