Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Berily anca dikey kabza+ namlu ucu fremi ve oturunca düzgün spray atılıyor

Ayakta ise çok saçma bir patterni var dengesiz bir şekilde yukarı aşağa sola sağa gidiyor bu videodan görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Ağustos 2018; 22:16:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m762 8-9 mermiden sonra aynı groza gibi sağa sola gezinmeye başlıyor. Oyun sonu birebir çatışmalar için kesinlikle tavsiye edilir. Birebir girdiğim çatışmaları neredeyse kaybetmedim
    eğer karşınıza victor çıkmazsa :D
  • PUBG Zone Discord grubu ile yeni arkadaşlıklar edinip yeni maceralara hazır mısınız?

PUBG Zone Oyuncu Platformu Hoş geldiniz!

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyununda arkadaşlık ve Takım kurmak ayrıca Sohbet Muhabbet için kurulmuştur.

Aşagıdaki Discord Adresimizden Aramıza Katılabilirsiniz...

https://discord.gg/vexXxz3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki ekran ölçeklendirmesi ne işe yarıyor bilen var mı ? Normali ekran çevresindeki siyahlık ve tam oturmaya yarar ama bu oyunda o iş'e yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 2 Eylül 2018; 13:27:42 >
  • Steam harici hangi siteden pubg almayı önerirsiniz? Gift şeklinde verdiklerinden hesaplı sanırsam.
  • Şu an bilgisayarımda yüklü değil o nedenle soruyorum. Şu alıştırma alanı geldi mi oyuna gelmediyse ne zaman gelecek acaba?
  • chaos7 kullanıcısına yanıt
    1 hafta içinde teste gelir, asıl oyunuda teste geldikten sonra 3 gün sonra gelecek.

• Alıştırma alanı oyuna gelince macro kullanların sayısı %100 artacak, 3x 4x 6x sprayler havada uçacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 2 Eylül 2018; 21:16:23 >
  • patren kullanıcısına yanıt
    Önemli değil bence. En azından başlangıçta makro yapıp şimdi milleti takır takır avlayanlara rakip çıkar. Olacaksa herkeste olsun olmayacaksa kimsede olmasın.
  • ConCarnage kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 sene önce yazmışsınız ama oyuna yeni başladığım için sormam gerekiyor. Yıllardır BF oynuyorum şu sağ tuşa bir türlü bir kez basamıyorum. Sürekli basılı tutuyorum. Basılı tutarak dürbünü açmanın yolu yok mudur?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Ben bugün bursagb.com sitesinden aldım. Daha ucuza başka yerde bulamadım. Alırken profil linkini yazıyorsunuz yarım saat içinde arkadaşlık isteği ile oyunu gift olarak gönderiyorlar. Kendi oyun kütüphanenize ekliyorsunuz. Hesap değiştirmeyle ilgili bir durum yok yani.
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    bilgi için tşk ederim. Sanırım indirim zamanında epey alıyor bu tarz siteler emin olmamakla
  • Greqorian G kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda var. Basılı tut veya bas bırak diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Alıştırma alanı oyuna gelince macro kullanların sayısı %100 artacak, 3x 4x 6x sprayler havada uçacak
    Bence tam tersi bir durum da olabilir.Pratik yapma imkanı bulamayan hayatında fps oynamadan direk pubg oynayan bir çok
    yeni oyuncu arkadaşımız Lootun iyi olduğu yerlere(hacienda, pecado daki ring, sanhok daki bootcamp gibi)
    atlayamadığı için pratiksizlikten de makroya başvurmuş olabilir.Onlar silahlarla daha fazla pratik yaptıkça
    makro vb yöntemlerden vazgeçmeleride mümkün, en azından temennim o yönde.

Türkiye'den Amerikaya giden pubg oyuncularının skoru nedir?
    Ben kaçırdım izlemeyi güzel puanla döndü deyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 3 Eylül 2018; 10:45:10 >

• 1060maxQ ekran kartlı laptobum var. Hangi ayarlarda oynamayı tavsiye edersiniz?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Anti aliasing ve texture high, diğerleri very low sharpnesslik açık olsun.

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    baya kötü yaptılar diye biliyorum
  • patren kullanıcısına yanıt
    reis bu ayarların Türkçe karşılığını yaz bea. Çevirilerde saçma sapan şeyler çıkıyor bazen. Mesela "sharpnesslik" "keskinlik bağlantısı" diye çeviri çıkıyor.

• Teşekkürler bakıyorum hemen.
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.