Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hacıdan canlı cıksaydın on numara 5 yıldız olurdu.
  • Bu kasalar neden 0lanmamış hala
  • Kasa sıfırlanma günü değişti, artık perşembe günü amerika saatine göre sıfırlanacak.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak, Steam'i her açtığımında bu oyun 25 mb bir güncelleme indiriyor, bu neyle ilgili acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Arkadaşlar bir sorum olacak, Steam'i her açtığımında bu oyun 25 mb bir güncelleme indiriyor, bu neyle ilgili acaba?
    Anti-cheat güncellemesi. Sizin online sürenizden sanırım nadir denk geliyorsunuz fakat bu güncelleme gün içinde en az 3 defa geliyor, hatta 6 kere geldiğine bile şahit oldum.
  • bu kutunun fiyatı ne zaman 700e düşüyor?
  • damn2u kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. Evet, ben çok sık girmiyorum Steam'e o yüzden çok sık geliyorsa da fark etmedim ama her açtığımda geldiği için o bayağı bir dikkatimi çekti.
  • Steam bakiye iyice birikti pubg almayı düşünen varsa 50 liradan steam hediye olarak gönderebilirim (ziraat)
  • Arkadaşlar selamlar ,

Pubg de kazandığımız crateleri satıp nakite çevirmek istiyorum bunun için en mantıklı yöntem steamden pubg gift veya indirime giren çok giden oyunları alıp satmak mı? Yoksa komisyon kesen sitelere verip banka hesabına havale almak mı? 2 sinde de bir miktar zarar ediyoruz hangi yöntem daha mantıklı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Arkadaşlar bir sorum olacak, Steam'i her açtığımında bu oyun 25 mb bir güncelleme indiriyor, bu neyle ilgili acaba?
    Bu güncellemeler sürekli çıkmaya başladığından beri hile ile karşılaşmak neredeyse 10/1'e düştü.
  • 2.2gb güncelleme geldi.

• AndyPyro, kızlarla savaş modunu oynuyor - 49 KILL #SQUAD

İyi Seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: orjinal-puma

2.2gb güncelleme geldi.
    Yeni harita gelmedi mi hala acaba?
  • Bu oyunun guncellemeleri bıktırdı gercekten.
    Arkadaşlar koşarken yada araba sürerken saga sola nasil kafamizi çevirebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 26 Nisan 2018; 14:41:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    alt tusu
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    muhtemelen 1-2 şey değiştirilmiştir. yeni harita gelseydi güncelleme 75 gb olurdu.
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    çalışma sistemi nasıldır bilmiyorum ama işe yarıyorsa tüm oyunların yapması gerekiyor bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earth.

muhtemelen 1-2 şey değiştirilmiştir. yeni harita gelseydi güncelleme 75 gb olurdu.
    Haklısınız.
  • Güncelleme de gelen yine bi halt yok biraz geçen droplar artmış yine ve fps yine yerlerde 60 alırken 45-50 aldım maksimum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kryptox

Güncelleme de gelen yine bi halt yok biraz geçen droplar artmış yine ve fps yine yerlerde 60 alırken 45-50 aldım maksimum
    Fps artacağına daha da azalıyor her güncellemede.
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.