DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -Demokritos Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
7.394
Cevap
161
Favori
289.509
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      913 Mesaj
      09 Nisan 2018 09:57:02

Shroud ve hile ? Adamın god like zamanlaması ve empatisi var.Shroud a aim diyen gidip kartopu oynasın lütfen.

Mk14 ile 8x auto mode bir atışı var miramarda ben öyle bir kontrol görmedim.Hacienda bölgesinde direk havuza inip, ilk bulduğu scarh ve level 3 armor ile 30 saniye içinde 8 kişi yok ediyor.Direk beast mode a geçiyor otomatik olarak.
      EK olarak 3 milyon takipçinin tamamı mal anlamamış shroud un hile olduğunu
      |
      |
      r.H kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: chagotta Origin: chagotta Twitch.tv/chagotta Uplay: chagotta
    • Binbaşı
      1401 Mesaj
      09 Nisan 2018 13:57:05
      ya bunlara niye cevap yazıyorsunuz siz? kendisi yapamayınca başkalarına b.k atan tipler

bir de kıyamam falan yazmış yazık ya
      |
      |

• Onbaşı
      38 Mesaj
      09 Nisan 2018 14:40:47

Hocam bende de 950m var grafik ayarlarınızı alabilir miyim birde gayet rahat adam vurabiliyor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      RushBerry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      10 Mesaj
      09 Nisan 2018 15:15:04
      Elimde pubg kasa anahtarları mevcut nereye satıp değerlendirebilirim? Oyunfor alış 5 lira diyor çok az buldum.
      |
      |

• Binbaşı
      1567 Mesaj
      09 Nisan 2018 15:39:03
      arkadaşlar sistemim i5 2500k hd7870xt 8gb 1600mhz ram 1920x1080 en düşük ayarlarda oynuyorum dokular orta sadece ama çok kişinin indiği yerlerde fps 1 e düşüyor sürekli anlık donma yaşanıyor daha sonra geçiyor ama bi yarım dakika kadar iner inmez dona dona gidiyor sonra sabit 60 fps vsync on normal mi?

• Binbaşı
      1210 Mesaj
      09 Nisan 2018 16:24:27

hocam oyunu herkes very low oynuyor. oyunu açıp ekran kartı ve işlemci takip edin sorunu direkt olarak anlayacaksınız.kalabalık yerlerde herkesin fps düşüyor ama 1e değil. sanırım işlemcinizin gücü yetmiyor. ocli mi kullanıyorsunuz?
      |
      |
      Cryin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1567 Mesaj
      09 Nisan 2018 16:55:12
      quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

hocam oyunu herkes very low oynuyor. oyunu açıp ekran kartı ve işlemci takip edin sorunu direkt olarak anlayacaksınız.kalabalık yerlerde herkesin fps düşüyor ama 1e değil. sanırım işlemcinizin gücü yetmiyor. ocli mi kullanıyorsunuz?
      oc li değil hayır stock

• Binbaşı
      1210 Mesaj
      09 Nisan 2018 18:20:53

oc delisi bir işlemciniz var hocam değerlendirin bence forumlarda altın değerinde değer gösteriyorlar
      |
      |
      Cryin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1233 Mesaj
      09 Nisan 2018 18:27:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Shroud ve hile ? Adamın god like zamanlaması ve empatisi var.Shroud a aim diyen gidip kartopu oynasın lütfen.

Mk14 ile 8x auto mode bir atışı var miramarda ben öyle bir kontrol görmedim.Hacienda bölgesinde direk havuza inip, ilk bulduğu scarh ve level 3 armor ile 30 saniye içinde 8 kişi yok ediyor.Direk beast mode a geçiyor otomatik olarak.
      EK olarak 3 milyon takipçinin tamamı mal anlamamış shroud un hile olduğunu
      Sizin gibiler bu adam csde milleti öttürürken de ve vardı hiçbir şey,hiçbir kanıt bulamadınız yıllarca.Şimdi hala varsını ve uyduruk şeylerin başını sonunu bilmeden hile v.s diyorsunuz.Adamın çok iyi kontrolü var diye hile mi olacak arkadaş o 8 kill videosunu da izledim gayet normal adam vuruyor.Kişisel olarak algılamayın ama shroud'u kendinizle neden kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.Siz beceremiyorsunuz diye kimse yapamayacak mi yani.CS oynarken bu adam nasıl en iyilerle kiyaslaniyorsa şimdi de öyle olmalı,tek sorun onun kadar iyisi çok az var ve bu size batıyor,anlamıyorum.Mithrain'i izleyip makro diyorsunuzdur kesin siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 10 Nisan 2018; 10:57:32 >

H.

Bu üye 3 Bant Bilardo aşığıdır..!

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      09 Nisan 2018 20:06:37
      quote:

Orijinalden alıntı: KlasikNick

Hocam bende de 950m var grafik ayarlarınızı alabilir miyim birde gayet rahat adam vurabiliyor musunuz
      kenar yumuşatma ve görüş uzaklığı düşük , geri kalanlar çok düşük , 1280x720 de oynuyorum hocam çoğu zaman adam vurmada sıkıntı olmuyor ama hacı school gibi yerlere atlayınca pc nin kendine gelmesi 30-40 sn alıyor :D (1366x768 dede oynanıyor ama diğer çözünürlükte daha akıcı oyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RushBerry -- 9 Nisan 2018; 20:8:42 >
      |
      |

iPhone 5s Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 16GB Uzay Grisi

• Binbaşı
      1567 Mesaj
      09 Nisan 2018 20:08:42
      quote:

Orijinalden alıntı: bahoho

oc delisi bir işlemciniz var hocam değerlendirin bence forumlarda altın değerinde değer gösteriyorlar
      bilmiyorum ki zamanında yapıyordum dedim sonra orjinal haliyle kullanayım intelin bi programı vardı kendi kendini ocliyordu onu mu yüklesem
      |
      |

• Yarbay
      2632 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Yumurta Gibi Çocuk

09 Nisan 2018 21:44:22
      bu oyunun fpp modunda herkes mi fpp oynamak zorunda? yoksa tpp ile aynı servere mi düşüyoruz boşuna fpp oynamayayım .

• Çavuş
      85 Mesaj
      09 Nisan 2018 21:54:26

Evet fpp girdiyseniz herkes fpp modunda

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Torbjorn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1615 Mesaj
      09 Nisan 2018 22:37:55
      Oyunu en düşük ayarlarda sıkıntısız bir şekilde oynuyorken şu anda fps sorunu yaşıyorum.

Saygı ve sevgilerimle...
      Yazmayı ve düşünmeyi seviyorum; yazılarımı şiirlerim süslüyor, düşüncelerimi ise her şey.
      Teşekkürler...
      我 的 中 文 名 字 是 金 凯
      Bu âciz insan da bir gün bu Dünya'dan göçmüş olacak.
      While in China, I noticed something: Everyone sees the same sun.

•••••••••••• STEAM ••••••••••••
    • Yarbay
      2601 Mesaj
      09 Nisan 2018 23:03:56
      Beyler oyunda raider kutuların felan niye fiyatı bu kadar dibe vurdu oyuna geçen hafta başladım 1 hafta pazar engelim var , 3 raider kutu 2 tane de survivor var oo 5 ini 20-22 den okuturum diyodum benim engelim yarın açılıyor ama raider kutuların tanesi 3 ten gidiyor şuan şaka gibi .Nedenini bilen var mı?arada düşüyor mu böyle kutu fiyatları? artmasını bekliyeyim mi yoksa koyayım mı pazara ne yapayım?

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 9 Nisan 2018; 23:17:18 >

''I have to return some videotapes''
    • Yarbay
      8811 Mesaj
      10 Nisan 2018 03:22:20
      quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Beyler oyunda raider kutuların felan niye fiyatı bu kadar dibe vurdu oyuna geçen hafta başladım 1 hafta pazar engelim var , 3 raider kutu 2 tane de survivor var oo 5 ini 20-22 den okuturum diyodum benim engelim yarın açılıyor ama raider kutuların tanesi 3 ten gidiyor şuan şaka gibi .Nedenini bilen var mı?arada düşüyor mu böyle kutu fiyatları? artmasını bekliyeyim mi yoksa koyayım mı pazara ne yapayım?

edit:imla
      Her yeni kutunun kaderi gibi 2. yada 3. hafta düşmeye eğilimine girip o şekilde dibi bulana kadar devam edecektir, elinizde tutmanın manası yok.
      |
      |

I Don't Want To Believe, I Want To Know
    • Teğmen
      196 Mesaj
      10 Nisan 2018 10:50:05
      quote:

Orijinalden alıntı: ArrowDixoN_

Shroud & DrDisRespect - 27 KILL #DUO

İyi Seyirler
      Ne ara oynadılar bunlar duo, son zamanlarda hiç görmemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      913 Mesaj
      10 Nisan 2018 11:06:13
      quote:

Orijinalden alıntı: r.H

Sizin gibiler bu adam csde milleti öttürürken de ve vardı hiçbir şey,hiçbir kanıt bulamadınız yıllarca.Şimdi hala varsını ve uyduruk şeylerin başını sonunu bilmeden hile v.s diyorsunuz.Adamın çok iyi kontrolü var diye hile mi olacak arkadaş o 8 kill videosunu da izledim gayet normal adam vuruyor.Kişisel olarak algılamayın ama shroud'u kendinizle neden kıyaslıyorsunuz anlamıyorum.Siz beceremiyorsunuz diye kimse yapamayacak mi yani.CS oynarken bu adam nasıl en iyilerle kiyaslaniyorsa şimdi de öyle olmalı,tek sorun onun kadar iyisi çok az var ve bu size batıyor,anlamıyorum.Mithrain'i izleyip makro diyorsunuzdur kesin siz.

Alıntıları Göster
      Hile diyen kişi ben değilim aman karışıklık olmasın :D

Steam: chagotta Origin: chagotta Twitch.tv/chagotta Uplay: chagotta

• 10 Nisan 2018 11:30:23
      Oyun keyi olan varmı birde benim pc asus md70ad sizce oyunu kaldırırmı

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1233 Mesaj
      10 Nisan 2018 13:48:24
      quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Hile diyen kişi ben değilim aman karışıklık olmasın :D

Alıntıları Göster
      Onu sonradan anladım da geç oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

H.

Bu üye 3 Bant Bilardo aşığıdır..!

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.