Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10.477
Cevap
160
Favori
404.156
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2219 Mesaj
      08 Ocak 2018 06:03:02
      60-70 liralık oyunda hileye şimdi önlem alınmazsa 30-40 liraya düşünce başa çıkamazsınız csgo gibi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

- 22 Eylül 2009;DH Bir DH'Lİ OLDUM
    • Yarbay
      3044 Mesaj
      08 Ocak 2018 07:08:18

Kasa ve skin satma olayı kalksın bir tane hileci kalmaz bu adamlar bu yüzden hile kasıyor

|
      |
      A.B.D(azimBora) kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
      NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
    • Yarbay
      2931 Mesaj
      08 Ocak 2018 08:53:46
      Sabahtan beri 3 oyuna girdim. Ilkinde adam militarye atladı duvarin icinden alayimizi vurdu mesafe farketmiyor.

Ikinci oyunda miramarda pecadoda adam kar98le milleti kafaliyor tepeden. Dedim aha sonumuz geldi hop güm koşarken 1km den hs yedim

Az önce na gireyim hile azalmıştır dedim. Son 3e kaldım. ..... çocukları 2side hile ve takim olmuşlar ikiside yan yana koşuyor ve hileyi belli etmekten cekinmeyip bana doğru ates ediyorlar ama mermi önümdeki tepeye çarpıyor. En son bi kafayi çıkarayım dedim right click hs yedim. Oyunun anasını sevmişler artık her oyunda hile denk geliyor. %99u da Çinli. Oyunu birakicam bunlar azalana kadar fakat azalmayacak muhtemelen.

|
      |

SAGA Virtual Airlines - IVAO
    • Binbaşı
      1338 Mesaj
      08 Ocak 2018 10:04:45
      Oyunu bir süredir tüm buglarına rağmen birkaç arkadaş keyifle oynuyorduk, ortalama 3-4 günde bir de hileye denk geliyorduk ama sorun etmiyoduk. 4-5 gündür abartısız söylüyorum girdiğim her 2 oyundan biri hile. 30 yaşlarında iş güç sahibi teknoloji meraklısı olarak büyüyen birkaç arkadaşız. Başka arkadaşlar da çok fazla hile ile karşılaştıklarını yazmışlar birkaç kişi de önemsenecek kadar olmadığını söylemiş. Yanlış anlaşılmak istemem, kimseye burda yalancılıkla suçlamam haddime de değil. Ben sadece oyunda kendi yaşadığım tecrübeyi aktardım. Maalesef şuanda oyun oynanmayacak derecede benim için
      |
      |

Zihin fukara olunca fikir ukala olur...
    • Yüzbaşı
      885 Mesaj
      08 Ocak 2018 10:12:47
      hile için atacakları en buyuk adım cinliler için ayrı sw acmaları farklı bı clıntten gıtsınler eu na ya baglanamasınlar kendı baslarını yesınler hem eu na da sw lerde rahatlar lagsız daha az hıleyle oyun oynarız
      |
      |

• Binbaşı
      1319 Mesaj
      08 Ocak 2018 10:30:09

Haklısın , Gece senden sonra ben solo takıldım. 4 kere ilk 3 e kaldım birtanesinde öldürdüğüm adamdan yeni çelik yelek lutlayacaktım o esnada back stab oldu gece gece klavyeye çakacaktım yumruğu.Yerden silah almak olayındaki bug çözülsün ben tamamım başkan.Bu gün gelecekmisin ?
      |
      |
      AnadoluEfes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

www.twitch.tv/chagotta
    • Binbaşı
      1008 Mesaj
      08 Ocak 2018 13:26:41
      Yav zaten şu oyunda hile niye açılır anlamış değilim. Oyunun bütün heycanı ya ilk atladığında birileriyle aynı bölgeye düştüğündeki yaşam mücadelesi ya da sonlara doğru alan iyice daralınca acaba nerdeler şurda mı burda mı diye adrenalin tavan yapması. Ee hile aç herkesi gör herkesi çat çat vur nerde kaldı o işin heyecanı.

|
      |

Çicek Rüzgarı kaosun içine düşüyor ve Çiçek Tanrısı haykırıyor.
      Cennetimsi rüzgar kaosun içine düşüyor ve Cennetimsi Şeytan gülüyor.
      Katen Kyoukotsu.
      Hiç, bildikleri hiçtir. Bilmek istedikleri, hiç.
      Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
      Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
      Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
    • Yarbay
      6488 Mesaj
      08 Ocak 2018 13:37:20
      anladığım kadarıyla genelde tpp modunda geliyor hileciler. biz gece 5e kadar squad olarak 10 maç girmişizdir fpp modunda, bariz hileye denk gelmedik. 4-5 tanesinde top 10a kalmıştık. burada oyunu övmüyorum ancak bu kadar her oyunda hile geliyor diyenler nerede oynuyor bunu anlayamıyorum. ya çok şanssızlar ya da her vuruşa hile diyorlar.

BF3
      Steam
      ESL FIFA 16 (PC) 1on1 Community Cup #24 Europe 1.si
      TSC V. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
      TSC IV. Fifa 15 Online Turnuva Finalisti
      TSC III. Fifa 15 Online Turnuva 1.si
    • Yarbay
      2931 Mesaj
      08 Ocak 2018 14:46:07

Eu solo tpp ye girin. Adres burası.

|
      |
      ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAGA Virtual Airlines - IVAO
    • Yarbay
      6488 Mesaj
      08 Ocak 2018 14:52:07
      quote:

Orijinalden alıntı: tLqA

Eu solo tpp ye girin. Adres burası.

hileciler için diyorsan ben tpp girmiyorum, demin arkadaşla 3 el attık fpp hileye denk gelmedik yine. fpp deneyin bakalım biraz orada pek gelmiyor bence hile
      |
      |

BF3
      Steam
    • Yarbay
      3044 Mesaj
      08 Ocak 2018 15:27:21

Sen iste ben her zaman geleyim kardeşim sizinle oynamak çok zevkli oluyor ama oyuna kural koyalım oyuna başlamadan önce herkes boy abdesti alsın military'e atlayıp silah bulamamış adamız biz bu arada hile yok diyen arkadaşlar şu siteye baksınlar hızlı loot yapma çimleri kaldırma ağaçları kaldırma gibi bir çok hile mevcut oyun için böyle şeyler varken hile yok demeyin

http://forum.teknolotif.com/forum-pubg-hileleri
      |
      |
      Chagotta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
      NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |

• Yarbay
      2125 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:06:30
      quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Sen iste ben her zaman geleyim kardeşim sizinle oynamak çok zevkli oluyor ama oyuna kural koyalım oyuna başlamadan önce herkes boy abdesti alsın military'e atlayıp silah bulamamış adamız biz bu arada hile yok diyen arkadaşlar şu siteye baksınlar hızlı loot yapma çimleri kaldırma ağaçları kaldırma gibi bir çok hile mevcut oyun için böyle şeyler varken hile yok demeyin

İyide forumda hile yok diyen insan görmedim ben , herkes hilenin varlığını kabul ediyor artık tartışmamız bile saçma. Attığın gifte altta macro felan yazmasa hile olduğunu anlamazdım. Kill camde görsem gene temiz oyuncu derim çünkü anlaşılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3BL4 -- 8 Ocak 2018; 17:21:22 >

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:42:22
      Arkadaşlar Pubg de oynadığımız maçların kaydını oyun içinde izleyebiliyoruz ama pc de nereye kaydediyor bulamadım , bir hileci denk geldi youtuba yükleyeceğim ve raporlayacağım ama kayıt yerini bulamadım , var mı bilen ?

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:47:39

appdata dakı tslgame ın ıcıne kaydedıyo farklı bı uzantıyla acmaya calısmadım ama en ıyısı sole yap vıdyo kayıt programı ındır oyunun ıcınde tekrarı ızlerken kaydet ben ole yapıyorum
      |
      |
      Thema kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:55:33

Aynen öyle yapıyorum şuan sağol

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      kara57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      6488 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:57:09
      quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

İyide forumda hile yok diyen insan görmedim ben , herkes hilenin varlığını kabul ediyor artık tartışmamız bile saçma. Attığın gifte altta macro felan yazmasa hile olduğunu anlamazdım. Kill camde görsem gene temiz oyuncu derim çünkü anlaşılmıyor.

bende bunu anlamıyom zaten, kimse hile yok diye bir şey demiyor hala birileri oyunda hile yok diyenlere ithafen alıntılar sunuyor :D + gif deki vuruşların neresi hile onu bende anlamadım, ump dediğin silah zaten sekmeyen bi silah linki görmesem bende temiz derim

BF3
      Steam

• Yarbay
      6488 Mesaj
      08 Ocak 2018 17:58:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Thema

Aynen öyle yapıyorum şuan sağol

gpu nvidia ise kendi programı ile kaydedebilirsin ama fps düşürüyor bu tür programlar genellikle

BF3
      Steam
    • Binbaşı
      1390 Mesaj
      08 Ocak 2018 18:02:32

Evet nvidia, kaydediyorum şuan onla atarım burayada vidyoyu kaydedince

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      ismailbbyigit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1390 Mesaj
      08 Ocak 2018 20:22:52
      Buyrun taze taze hileci kendi çekimim... hilesi biraz dandik harekete halindekileri zor vuruyor hatta vuramıyor ama duranları affetmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 8 Ocak 2018; 20:27:26 >
      |
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      08 Ocak 2018 20:35:11

ibiza - 20 KILL #SOLO - AWM + 8x

İyi Seyirler
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Satılık Köpek
Ankara Web Tasarım
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.