Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4000 dpi ? Aman allaaaaahıııııım
    Mouspad üzerinde 3 cm hareket ettiğinde 300 dereceye yakın bir dönüş yapıyordur herhalde :D
    Yakın orta uzak mesafede isabet yüzdeniz ve dolayısıyla başarı oranınız düşer bu oyunda kanımca.

Ben 400 Dpi basic ayarlarda kullanıyorum. Kademe kademe aşağıya 15x e doğru nişan hassasiyetini azaltıyorum.(Misal:50-30-20-10)
    2000 dpi kullanan gördüm ama oda orantılı olarak sensitivity kısarak bir şekilde dengeliyordu.
    Kesinlikle düşük ayarlara alışmaya çalışın heleki pubg gibi herkesin hardcore kamuflaj yapıp haritada bir pixel büyüklüğünde bir noktadan ateş ettiğini düşünürsen, 4000 dpi ile o piksele aim alana kadar fiyuuuuuuuu :)
    Bence ilk iş olarak kesinlikle 4000 den 2000 seviyelerine çekin.Kullandığınız mouspad ebatını büyütün, bende steelseries tyloo, steelseries qckheavy ve logitech sert yüzeyli mouse pad var "tyloo" modelini tavsiye ederim.

Edit: Bak adaş çıktık ne kadar güzel :D

Tyloo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 20 Aralık 2017; 9:20:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

oyuncular genelde düşük sensivty ile oynuyorlar ben 4000 dpi sens 50 zoom35 te oynuyorum nasıl okadar yavaş hızda oynuyorlar anlamadım alışkanlık sanırım

Hocam yavaşşş 4000 dpi ne Hemde 50 sens
    Ben 450 dpi 38 sensivity de oynuyorum
    Kafa kafaya çatışmalarda 4000 dpi ile oynasam herhalde kendime sıkarım mermiyi o derece.

alışkanlık meselesi ben oyunları bilekle oynuyorum 6000 dpi ss rival var. csde supremeyim. pubgde de 450 saat +50 winim var toplam

Aboo ben oyunu 3-4 ay önce aldım 1 kere 2. oldum maşallah (Gerçi toplasan 10 saat anca oynamışımdır iş güç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 20 Aralık 2017; 9:42:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Youtube'da bazı videolar'da izleyici modu çok farklı oluyor kişilerin üstünde ne kadar güçleri kaldığını falan gösteriyor o özel server'lar için bir özellik mi ? Xray modu falan diyor ama açılmıyor mesela

Custom olarak açılan oyunlardaki yönetici ekranı o. Oyuncuları ilgilendiren bir durum değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Eğer standart ayarlarda kullanıyorsan C:/user/kullanıcı adı/Documents içerisine atıyor

Yardımın için teşekkür ederim.Steam'den ekledim bu arada.Bahsettiğin yerde yok. Ben steam'i 120 gb bir ssd'ye, Pubg'yi m2 ssd'nin olduğu yere yüklemiştim.Sıkıntı bundan kaynaklı ise tamam eyvallah ama hiç bir uyarı yok.
    Steam'den vazgeçtim nvida ile Alt+F1 yaptım gitti :D
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    hocam kötü de oynamıyorum pubg de ilk 30 daydım 25. miydim neydim eu da ben çok küçük hareketlerle oynamaya alışmışım bilek hareketleriyle nişan alıyorum ve çok rahat oluyor denedim bide süşük dpi yapayım dedim yok hocam sağa soşa dönecem diye masanın üstünde savaş çıktı mause padden atrş çıktı hahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    hocam bende diğer şekilde oynayamıyprum hiç :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tünaydın Arkadaşlar,

Update 9,6 gb gelmiş kota problemi olanlara allah kolaylık versin.
    Kota problemi olmayan downloadu bitirenler görüşlerini paylaşırsa çok iyi olur.

Hepinize iyi günler.
  • Test servera 9.5gb güncelleme geldi, geçenlerde de 5.7gb gelmişti. Güncelleme boyutları çok büyük oluyor yahu. İyi ki AKK'siz net kullanıyorum, yoksa adamı batırır bu güncellemeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Test servera 9.5gb güncelleme geldi, geçenlerde de 5.7gb gelmişti. Güncelleme boyutları çok büyük oluyor yahu. İyi ki AKK'siz net kullanıyorum, yoksa adamı batırır bu güncellemeler.

Teste mi gelmiş? Oyun full sürüm çıkmayacak mıydı bugün teste neden güncelleme gelmiş?
  • Test server'a niye peç geliyor ki. Oyun 1.0'a geçmiyor muydu bugün?
  • quote:

hocam bende diğer şekilde oynayamıyprum hiç :)

Alışkanlık meselesi hocam. Ben 3 yıl önce fps oyunlarını 2200 dpi'da oynardım. Sonra baktım iyi oyuncuların çoğunun dpi ayarlarını düşük tuttuğunu gördüm. Deneyeyim bi dedim. Son 2 yıldır 450 dpi'da oynuyorum. Düşük dpi'da oynanacaksa geniş bir mouse pad şart. Benim mousepad Steelseries Qck+ , mouse ise Logitech G502 Rgb.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    evet hocam alışkanlık gerçekten düşük dpi oynayanlarda yüksek oynayamıyor mause pad büyük benimde ama çok küçük bir alalını kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Test server'a niye peç geliyor ki. Oyun 1.0'a geçmiyor muydu bugün?

Oyuna 6.8 gb teste 9.5 gb güncellenme gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 20 Aralık 2017; 12:42:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Test servera 9.5gb güncelleme geldi, geçenlerde de 5.7gb gelmişti. Güncelleme boyutları çok büyük oluyor yahu. İyi ki AKK'siz net kullanıyorum, yoksa adamı batırır bu güncellemeler.

Teste mi gelmiş? Oyun full sürüm çıkmayacak mıydı bugün teste neden güncelleme gelmiş?

Haklısınız,

Ben önceki mesajımda update demiştim ama yanıldım.
    Discord taki arkadaşım uyardı. Bu gün tam sürümün yayınlanma tarihi.Update değil.
    Test olmayan yani ilk oynadığımız sürümün tam sürümü yayınlandı.
    Eve gittiğimde hemen taze taze bir kaç el atarım işten sonra kahve ile birlikte, anlayamazsınız o kahvedeki köpükleri :(

• Test server'a neden güncelleme gelmiş demeniz pek mantıklı değil arkadaşlar. Test serverı hiç durmadan sürekli güncelleme almaya devam edecektir, sonuçta orada tüm sorunları çözüme kavuşturacaklar ki asıl oyuna sorunsuz güncelleme verebilsinler. O yüzden test serverı yenilikleri deneme açısından asıl serverdan her zaman bir adım önde olacaktır.
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    21 saat içinde erişilebilir yazıyor steamde size nası geldi Allah Allah
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

21 saat içinde erişilebilir yazıyor steamde size nası geldi Allah Allah

Test sv ye geldi güncelleme hocam yarın da tam sürüm çıkacak. Yarın tam sürümü çıkçak olan bir oyunun test sv sine de neden güncelleme yaparlar anlamadım doğrusu. Zaten tam sürüm çıksın test sv yi silicem kotayı kuruttu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

oyuncular genelde düşük sensivty ile oynuyorlar ben 4000 dpi sens 50 zoom35 te oynuyorum nasıl okadar yavaş hızda oynuyorlar anlamadım alışkanlık sanırım

Hocam yavaşşş 4000 dpi ne Hemde 50 sens
    Ben 450 dpi 38 sensivity de oynuyorum
    Kafa kafaya çatışmalarda 4000 dpi ile oynasam herhalde kendime sıkarım mermiyi o derece.

alışkanlık meselesi ben oyunları bilekle oynuyorum 6000 dpi ss rival var. csde supremeyim. pubgde de 450 saat +50 winim var toplam

Bence hiç alışkanlık meselesi değil.Ne kadar düşük tutarsan o kadar daha iyi . Emin ol çok daha iyi oynarsın. Tavsiyem kademeli olarak düşür.

• Fırtınam.. F kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.