Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bayan karakter sanki daha ince zayıf vurulması zor nedeni odur bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    O zaman bende bayana geçeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Arkadaşlar bakıyorumda bayan karakter ile oynayan çok kişi var etek vs. gibi şeyler çıkartmak için mi oynuyorlar ?

Fiziksel olarak daha az yer kapladığı için kadın karakter ile oynuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Arkadaşlar bakıyorumda bayan karakter ile oynayan çok kişi var etek vs. gibi şeyler çıkartmak için mi oynuyorlar ?

Öyle bir şey yok. Mantıklı olun öyle bir şey olabilir mi ? Kadının herhangi bir avantajı yok. İkisininde hitboxu aynı dev açıkladı bunu zaten . internet elinizin altında araştıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

quote:

Öyle bir şey yok. Mantıklı olun öyle bir şey olabilir mi ? Kadının herhangi bir avantajı yok. İkisininde hitboxu aynı dev açıkladı bunu zaten . internet elinizin altında araştıralım.

Hitbox ile ilgili bir bilgim olmadığı için o konuda bir şey söylemedim zaten. Açıklama yapılsa bile karşı tarafa ateş açtığında kadın karaktere hedef alırken ne de olsa hitbox aynı deyip ona göre aim almıyoruz dimi! Görsel olarak fiziksel bir fark var sonuçta.

O yüzden hitbox aynı olsa bile az da olsa avantajı mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 15 Aralık 2017; 10:55:10 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hitbox ile ilgili bir bilgim olmadığı için o konuda bir şey söylemedim zaten. Açıklama yapılsa bile karşı tarafa ateş açtığında kadın karaktere hedef alırken ne de olsa hitbox aynı deyip ona göre aim almıyoruz dimi! Görsel olarak fiziksel bir fark var sonuçta.

avantaj falan yok, öyle bir şey olsa herkes kadın karakter kullanır

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

quote:

quote:

quote:

avantaj falan yok, öyle bir şey olsa herkes kadın karakter kullanır

Gençler tamam haklısınız.

• son günlerde yanıma adam yaklaşınca aşırı fps kaybı yaşıyorum. adamın sesini duymasam bile bakıyorum fps düşmüş aha diyorum çatt kurşunu yiyorum. neden olabilir bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna yeni başladım yaş 32 gece 12 den sonra oynuyorum oynamak isteyen eklesin steam : oxma023

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster33

Son zamanlarda hile olayları baya arttı sanki, dün 2 oyunumda bariz hileciler denk geldi. Son 10'a kaldık squad olarak herif herkese aynı saniye içinde headshot atıp birinci oldu. Bu kadar da bariz olamaz artık.

Ben zamanında DayZ için çok hile denedim. Ve Arma 3 için. Yaklaşık 10 hesabım banlandı.

Bu oyunda hile kullanan varsa %90 1 hafta içinde banlanır. Battleye antihile sistemini kullanıyor PUBG.
    Atlatan bir hile bulup satın almak zor. Yapan programcı varsa da paylaşmaz, kendisi kullanır. Bende şuan bir hile yöntemi var. Ara sıra kullanıyorum. Tabi paylaşmıyorum kimseyle. Ve aylardır yakalanmadı. Banlanmadım.

PUBG oynayan varsa beni ekleyebilir, ara sıra oynarız. Özel mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 15 Aralık 2017; 18:54:58 >

• Sean john kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm ya hiç o açıdan düşünemedim bayan karakteri

• blackman06 kullanıcısına yanıt
    Kardeş ryzen 1800x Gtx1080ti ile oynuyorum 144hz oyuncu monitörüm var aynı durum bende'de geçerli gördüğüm her yayıncıda aynı şekilde oyun bu oyunun kendisinde olan birşey tabi aynı şeyden mi bahseiyoruz bilemeyeceğim en iyisi bir kaç yayıncının oyunun izle o zaman kendin karar verirsin zaten
  • Utanmadan hile kullanıyorum diyen var. Yorgun argın işten geliyorum.Biraz stres atarım diye oyuna giriyorum o kadar çabam hileci bir mahluk yüzünden uçup gidiyor. Multiplayer bir oyunda her kim hile kullanıyorsa Allah belasını versin o kadar net söylüyorum.
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Ben de çok sinirleniyorum ama bunu diyen belli ki yaşı küçük bir kardeşimiz. Biz yaptığının yanlış olduğunu söyleyelim gerisi ona kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8MB AGP

quote:

Son zamanlarda hile olayları baya arttı sanki, dün 2 oyunumda bariz hileciler denk geldi. Son 10'a kaldık squad olarak herif herkese aynı saniye içinde headshot atıp birinci oldu. Bu kadar da bariz olamaz artık.

Ben zamanında DayZ için çok hile denedim. Ve Arma 3 için. Yaklaşık 10 hesabım banlandı.

Bu oyunda hile kullanan varsa %90 1 hafta içinde banlanır. Battleye antihile sistemini kullanıyor PUBG.
    Atlatan bir hile bulup satın almak zor. Yapan programcı varsa da paylaşmaz, kendisi kullanır. Bende şuan bir hile yöntemi var. Ara sıra kullanıyorum. Tabi paylaşmıyorum kimseyle. Ve aylardır yakalanmadı. Banlanmadım.

PUBG oynayan varsa beni ekleyebilir, ara sıra oynarız. Özel mesaj atabilirsiniz.

dostum hileyle 1. olunca ne zevk alıyorsun?

• https://www.globalklavye.com/pubg-15-aralik-guncelleme-notlari/
  • quote:

Ben de çok sinirleniyorum ama bunu diyen belli ki yaşı küçük bir kardeşimiz. Biz yaptığının yanlış olduğunu söyleyelim gerisi ona kalsın.

hiç kusura bakma alayının canı cehenneme.
  • Arkadaşlar ben bu olaya anlam veremedim düşük fps alıyorum dışardan bir kaç ayar yapınca yükseliyordu ama oyun karanlık bir hal alıyordu bende oyunu dün komple sildim tekrar yükledim bir arkadaşın Reshade programını söylemişti onu kurdum biraz fps düşüşü olacak demişti aksine fps artışı oldu bu duruma anlam veremedim 144fps den en düşük 139-125'e düşüyor en yüksek 144 gördüm onda'da dürbün açtığımda programı kullanan başkası var mı acaba ? bu programdan kaynaklı bir durum mu yoksa oyunu tekrar sıfırdan kurdum ondan kaynaklı bir durum mu anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 16 Aralık 2017; 11:32:54 >

• Gtx 960m ile oynayan varmı ? fps durumu nedir oyunda gelişmeler varmı
  • quote:

Arkadaşlar ben bu olaya anlam veremedim düşük fps alıyorum dışardan bir kaç ayar yapınca yükseliyordu ama oyun karanlık bir hal alıyordu bende oyunu dün komple sildim tekrar yükledim bir arkadaşın Reshade programını söylemişti onu kurdum biraz fps düşüşü olacak demişti aksine fps artışı oldu bu duruma anlam veremedim 144fps den en düşük 139-125'e düşüyor en yüksek 144 gördüm onda'da dürbün açtığımda programı kullanan başkası var mı acaba ? bu programdan kaynaklı bir durum mu yoksa oyunu tekrar sıfırdan kurdum ondan kaynaklı bir durum mu anlayamadım

Programı silip denesene zor olmasa gerek reshade silip denemesi

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.