Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2ci video rambojonhy hile öyle macro olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

test serverı yükleyip gtx 770 / 8 gb ram / i5 4670 ile test etme şansı buldum ve bir çok maç atmama rağmen fps artışı göremedim.

bunun dışında sesler çok değişmiş test serverda, şahsen araba buggy sesi hariç diğerlerini beğenmedim. özellikle kırmızı alan bombardımanı sanki susturuculu silahla birisi sıkıyor gibi olmuş.

anlamadığım nokta climb in neyini test ediyorlar getirselerya artık ana oyuna.

Kırmızı alan bombardımanı yama versiyonu 2'de şu linkteki gibiydi.
    https://www.youtube.com/watch?v=ryGatWGplMk
    Sonradan sesini mi kıstılar?

Bugün girip yine denerim. En son oynadığımda öyleydi ama o gün yama kaçtı bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• valla sağlam macro yapan kişi yaptığı macroyu paylaşmazda, macro kullandığını söylemezde hatda çoğu kişi macro kullanıyordur dh forumunda :D
    sen burdan yardım istersende bilende yardımcı olmaz, hatta macro kullandığı halde hakaret bile ederler :D

şuan herkese macro merakı sarmış, örnek biri
    https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1228935

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 1 Aralık 2017; 11:34:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar oyunda ses kasmada sadece ben mi sorun yaşıyorum. nereden geldiği tam kestirilmiyor veya açık alanda yankı mı yapmışlar

bende de sıkça oluyor acayip kafam karışıyor araba nerden geliyor kestiremiyorum bir çok kez, logitech g35 kullanıyorum ben yazılımda mı sorun var acaba ? senin kulaklığının marka modeli nedir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Mazot -- 1 Aralık 2017; 13:38:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

2ci video rambojonhy hile öyle macro olmaz

Mouse macrosu değil zaten hocam aynısını bf4'te roftan birisi için ben yazmıştım aek santim oynamıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naneli Larry

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

test serverı yükleyip gtx 770 / 8 gb ram / i5 4670 ile test etme şansı buldum ve bir çok maç atmama rağmen fps artışı göremedim.

bunun dışında sesler çok değişmiş test serverda, şahsen araba buggy sesi hariç diğerlerini beğenmedim. özellikle kırmızı alan bombardımanı sanki susturuculu silahla birisi sıkıyor gibi olmuş.

anlamadığım nokta climb in neyini test ediyorlar getirselerya artık ana oyuna.

Kırmızı alan bombardımanı yama versiyonu 2'de şu linkteki gibiydi.
    https://www.youtube.com/watch?v=ryGatWGplMk
    Sonradan sesini mi kıstılar?

ben oynarken böyleydi reis hatta bu redzone yakınındayken tıpkı susturuculu biri sana sıkar gibi duyuluyor burdaki videoda adamın hep uzağında kalmış redzone ;https://www.youtube.com/watch?v=rC-dzXLp0gY

not : bu konudaki makro dalaşı neyin nesi, neyi tartışıyosunuz anlamıyorum. makro kullanmak eziklik ve acizliktir oyunlarda ben noob um oyunun bana tanıdığı özelliği ben yapamadığım için böyle bir kolay yola başvuruyorum demektir. buda noob luk ve acizliktir.

daha ötesi yok bunun yok öyleydi yok böyleydi diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

arkadaşlar oyunda ses kasmada sadece ben mi sorun yaşıyorum. nereden geldiği tam kestirilmiyor veya açık alanda yankı mı yapmışlar

bende de sıkça oluyor acayip kafam karışıyor araba nerden geliyor kestiremiyorum bir çok kez, logitech g35 kullanıyorum ben yazılımda mı sorun var acaba ? senin kulaklığının marka modeli nedir acaba ?

hususi almadım iphone orjinal kulaklığı var onu kullanıyorum hocam. her ne kadar prof oyun kulaklıkları gibi olmasa da basit bir kulaklık değil sonuçta, sesi getirmesi gerekiyor. cs go oynarken hiçbir sorun yaşamıyorum cam gibi hissediyorum kimin nereden geldiğini

• eğer silah tepkilerini yeterince iyi yaparlarsa macrolar aimbot kadar başarılı sonuç vermeyecektir.
    burada iş oyun yapımcısına düşüyor.

örneğin camdan atlama tuşu kullanıyorum. büyük avantaj sağlıyor.
    bu tuşa sahip olmayanlar aynı şekilde bunu hile olarak nitelendirebilir.
    hatta bence no recoil tarzı şeylerden daha fazla katkı sağlıyor.
    çünkü pubg'de zor olan adam vurmak değil alan içinde kalabilmek.
  • patren kullanıcısına yanıt
    Youtubeden hintçe bi video buldum yaptım macroyu. Unicum oyuncuyum diyenlerin çoğunda macro var ben niye kullanmayayım ki. Oyun yasaklasın macroyu eyvallah der işime bakar normal şekilde oynarım. Adamla karşı karşıyayım saniyede 1 şarjör boşaltıyor delik deşik ediyor yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

valla sağlam macro yapan kişi yaptığı macroyu paylaşmazda, macro kullandığını söylemezde hatda çoğu kişi macro kullanıyordur dh forumunda :D
    sen burdan yardım istersende bilende yardımcı olmaz, hatta macro kullandığı halde hakaret bile ederler :D

şuan herkese macro merakı sarmış, örnek biri
    https://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=1228935

PUBG için Bloody güzel macro ayarlarım var diyenler de yazıversin

• quote:

Orijinalden alıntı: absamet

Youtubeden hintçe bi video buldum yaptım macroyu. Unicum oyuncuyum diyenlerin çoğunda macro var ben niye kullanmayayım ki. Oyun yasaklasın macroyu eyvallah der işime bakar normal şekilde oynarım. Adamla karşı karşıyayım saniyede 1 şarjör boşaltıyor delik deşik ediyor yahu.

Özelden atsana hocam videoyu nasılmış bakalım
  • herkesin eşit şartlarda oynaması için macroyu tespit edip banlayamazlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 1 Aralık 2017; 19:46:15 >
  • Optimizasyon sorununu çözebildilermi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar LAG/PING sorununu çözebilen var mı?FPS demiyorum bakın.Az önceki oyunda da başıma geldi.Ağacın arkasından kafamı çıakrtıp ateş ediyorum geri ağıcın arkasına geçiyorum buraya kadar ben animasyonları görüyuorum ancak ağacın arkasındayken karşımdaki beni vurmuş oluyor.Muhtemelen karşıdaki oyuncu bir saniye öcne zaten beni vurmuş oluyor.Bu uyumsuzluk nedeniyle hep dezavantajlı durumda oluyoruz.Bazı durumlarda hatta adam bizi vuruyor biz ona göre ölmüş oluoyruz ancak bizim ekrana göre halen çatışma var sanıyoruz.Buna çözümv armı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

Arkadaşlar LAG/PING sorununu çözebilen var mı?FPS demiyorum bakın.Az önceki oyunda da başıma geldi.Ağacın arkasından kafamı çıakrtıp ateş ediyorum geri ağıcın arkasına geçiyorum buraya kadar ben animasyonları görüyuorum ancak ağacın arkasındayken karşımdaki beni vurmuş oluyor.Muhtemelen karşıdaki oyuncu bir saniye öcne zaten beni vurmuş oluyor.Bu uyumsuzluk nedeniyle hep dezavantajlı durumda oluyoruz.Bazı durumlarda hatta adam bizi vuruyor biz ona göre ölmüş oluoyruz ancak bizim ekrana göre halen çatışma var sanıyoruz.Buna çözümv armı ?

senin internetin kötü çözümü yok

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Optimizasyon sorununu çözebildilermi ?

hayır gitgde kötüleşiyor. 1600*900le 80-90 fps alırken şimdi 1440-900le 65-70 fps alıyorum çok nadir 80i görüyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Optimizasyon sorununu çözebildilermi ?

hayır gitgde kötüleşiyor. 1600*900le 80-90 fps alırken şimdi 1440-900le 65-70 fps alıyorum çok nadir 80i görüyorum....

şuanki mavcut sürümde optimizasyon kötü ama test serverına gelen son güncellemelerle +20 fps artışı var diyorlar denedinizmi ?
  • Benim internet iyi(75Mbit) yinede aynı mevzu var. Fakat bazen server kaynaklı bazen internet kaynaklı olabiliyor dediğiniz gibi. EU'da da lag yaşıyorum bazen AS,NA daha akıcı oluyor. Enteresan durumlar...Çözüm olmadığı konusunda hem fikiriz.
    Test serverın son güncellemesini yüklemedim ben fakat öncekinde +5-10 fps artmış gibi görmüştüm. Yalnız oyun karanlıklaşmış gibiydi.(Tüm ayarlarım normal oyun ayarlarıyla aynı.)
    Hileleri makro diye paylaşan arkadaşlara da ayrı gülüyorum yeri gelmişken yazayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetsons -- 2 Aralık 2017; 18:51:34 >
  • jetsons kullanıcısına yanıt
    100mbit internetim var sorun yaşıyorum.Birilerine göre düşük hızdan sorun yaşıyorum 10Gbit olmalı herhalde sorun yaşamamak için. Superonline kullanıyorum, 8 mbit hız alabilen Ttnet kullanan arkadaş hiç bir lag sıkıntısı yok bir tek bende var. Sorunun Superonline'nın yurtdışı çıkışlarıyla alakalı olduğunu düşünüyorum, kasıtlı olarak kesintilere lag girmesine yol açıyor olabilir. Aynı şekilde defalarca kasıtlı olarak Youtube ve Netflix'e giden trafiği yavaşlatıp 480p içerik izlemeye sebep olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetsons

Benim internet iyi(75Mbit) yinede aynı mevzu var. Fakat bazen server kaynaklı bazen internet kaynaklı olabiliyor dediğiniz gibi. EU'da da lag yaşıyorum bazen AS,NA daha akıcı oluyor. Enteresan durumlar...Çözüm olmadığı konusunda hem fikiriz.
    Test serverın son güncellemesini yüklemedim ben fakat öncekinde +5-10 fps artmış gibi görmüştüm. Yalnız oyun karanlıklaşmış gibiydi.(Tüm ayarlarım normal oyun ayarlarıyla aynı.)
    Hileleri makro diye paylaşan arkadaşlara da ayrı gülüyorum yeri gelmişken yazayım

dostum pingin dowloand hızıyla gram alakası yok. tamamen başka bi şey ping mevzusu. eu as na olayı ara ara bende de oluyor evet server kaynaklı pingler de var elbet oyunda, senin dediğin olay her maç olan bi şeyse sıkıntı sendedir yine. modem altyapı sağlayıcın belki de pc vs etkenler çok ama dediğm gibi dowloand değerinin hiçbir alakası yok pingle.

o adamın kafası basmıyor bide iddialı iddialı konuşuyor gıcık kapıyorum. papağan gibi tekrarlayıp duruyo bide kendini

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.