Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerliso

Amaç zevk almak değil ki, coins kasıp o coinslerle ya kutu alıp direk steamden satıyorlar ya da kutu açıp çıkan eşyayı satıyorlar yani

Benim pc kötü, 25-35 fps arasında alıyordum, dün test serverda denedim 55 fpsyi gördü oyun ama ara ara fps droplar oluyor yine, eskiye nazaran baya gelişme var fpsde benim pc için. @ismailbbyigit

Coin kasıp kutu alsa da pek karlı bir iş değil ki haftada 6 kutu aylık 18 tl yapıyor diyelim (tam bilmiyorum kutu fiyatlarını )1 ayda oyun parasını çıkartıyor hile parasını saymıyorum neden böyle bir şey yapsın ki banlanma riski çok yüksek. Elinde bin tl para var sen böyle bir yatırıma kalkar mıydın ? bence hayır.
  • K3BL4 kullanıcısına yanıt
    Abi o kadar kişi banliyorlar ona rağmen hile azalmıyor aksine artiyor. Adamlar banlaninca tekrar oyun alip yine ayni devam ediyorlar. Kar etmeseler böyle bir sey yaparlar mi ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Sende az değilsin mesajı alıntılamadan yazıyorsun ki görmeyelim diye ama senden akıllı insanlar var bu forumda merak etme sonic radar'dan ban yiyip ağlayan kim var forumda bir göstersene mesajını ? anca lafta konuşursunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Sende az değilsin mesajı alıntılamadan yazıyorsun ki görmeyelim diye ama senden akıllı insanlar var bu forumda merak etme sonic radar'dan ban yiyip ağlayan kim var forumda bir göstersene mesajını ? anca lafta konuşursunuz

Alıntılayayım da sıkıldıkça bakıp bakıp gülerim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoRaCe kullanıcısına yanıt
    Ben forumda kullanan var mı diye sordum ? nedenide ayarları hakkında bilgi edinmekti sizin dediğinize gelince verdiğiniz örnek çok yanlış 80.000tl araba alıyorsanız ısıtmalı koltuk yol bilgisayarı gibi binlerce özellikle alıyorsunuz neden ? kullanmak için alıyorsunuz kimse benim arabamda star stop var ama ben vurdurarak çalıştırayım demez yada arabamda ısıtmalı koltuk var ben kullanmayayım iki kazak üst üste giyeyim demez kardeşlik verdiğin örneği çok yanlış yerden verdin bu arada bilek gücü dersen buyur daha 1dk. önce biten oyun ikinci oldum bütün booslarım full gücüm full olmasına rağmen ağacın altında yatarken tek attı adam sizin anlamadığınız ben oyuna yeni başladım daha bilmiyorum öğreniyorum ses kasamıyorum kulaklık koca kafamı rahatsız ediyor kulak bölümleri rahatsızlık veriyor alışmamışım ben hoparlörü açar öyle oynarım oyunu bu yüzden oyuna hakim olamıyorum bende dedim ki hani kes kasmıyorum bari sonic radar ayarlarını bilen birisi öğretir bende rahatça hoparlörümü açar oynarım yoksa bana üstünlük sağlayacakmış beni birinci yapacakmış diye birşey yok zaten konuya bakarsan hep diyorum ben bu oyunda iyi değilim diye aldığım 3 adam kıçımdan akan terin litre hesabını söylemek bile istemiyorum

PUBG [ANA KONU]
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    Şu ban yiyenleri paylaşsanda bizde gülsek lan ben ban yemeyeyimde Allah korusun
  • quote:

Reddite bak,ingilizce bilmiyorsan da google translate diye bir hile var bir açıyorsun bütün yazılar Türkçe oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Reddite bak,ingilizce bilmiyorsan da google translate diye bir hile var bir açıyorsun bütün yazılar Türkçe oluyor

Kardeş yaş kaç IQ sormuyorum sen direk yaşını söyle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Kardeş yaş kaç IQ sormuyorum sen direk yaşını söyle

8

• adama laf ediyonda sende makro kullanmak istiyorsun
  • 2.0 da kasılır yani stereo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Kasım 2017; 12:4:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

adama laf ediyonda sende makro kullanmak istiyorsun

makroyla sonic radar aynı şey mi? 60m ötedeki torosu sonic radarla duyacagıma 50mdekini kulaklıgımla duyarım.İyi bi ses kartı ve kulaklık zaten en maksimum şeyi sunuyor sana sonic radar gereksiz kalıyor bu durumda, ama cogu esporcunun da kullandıgı ms makrosu oyunda ciddi anlamda avantaj sağlıyor özellikle en op silahlardan biri olan m16a4'ü kullanırken. sonic radarın varlıgı sana bi avantaj saglamaz ama güzel bi makro ayarı nerdeyse hile etkisi yapar. 100 kişiden min 30'unun kullandıgı makroyu bende kullanmak istiyorum net
  • kafayı illa macro soktuysan autohotkey ve benzeri yazılımla macro kullanma oyun ban atıyor, logitech, stellseries, yada razerin kendi programlarıyla macro kullanırsan ban yok.
    tek kullandığım macro pencereden dışarı atlama makrosu onada yakında gerek kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Kasım 2017; 13:3:52 >
  • gt740m laptopla en son güncellemede oynayan var mı fps nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

kafayı illa macro soktuysan autohotkey ve benzeri yazılımla macro kullanma oyun ban atıyor, logitech, stellseries, yada razerin kendi programlarıyla macro kullanırsan ban yok.
    tek kullandığım macro pencereden dışarı atlama makrosu onada yakında gerek kalmayacak.

autohotkey kullanıyorum 1 haftadır cidden ban sebebi mi? eğer öyleyse siliyorum valla pcden. ss rival 300 var bende ama işte bulamadım bi türlü makro yapmayı. logitechte akıyor millet deli gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: sypros

gt740m laptopla en son güncellemede oynayan var mı fps nasıl ?

940la bile en düşük ayarlarda çözünürlükte oynayamıyorsun 740la deneme bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Fleches z Noires

quote:

Orijinalden alıntı: sypros

gt740m laptopla en son güncellemede oynayan var mı fps nasıl ?

940la bile en düşük ayarlarda çözünürlükte oynayamıyorsun 740la deneme bence

bir umut işte
  • 630m ile 20-30 fps ile oynayan arkadaşım var ancak. Ancak oyun mario gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

630m ile 20-30 fps ile oynayan arkadaşım var ancak. Ancak oyun mario gibi

arada 60a düşüyor oynayamıyorum bu 40-50yle oynayanlar napıyo acaba :D

• 40 50 olsa yine iyi 25-30la oynuyom ben. Yakin catismaya girmezsen sorun yok o yüzden winlerimde max 4 adam felan vurdum anca

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.