Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WARTIME

PUBG 50tl karsılıgında steam gıft olarak gonderırım.Steam bakıyemı zarar etsemde nakıte cevırmek ıstıyorum.Referanslarım mevcuttur.

teb veya ısbankası odeme kabul edıyorum

Kolay gelsin de zaten steam eşyalarını ve wallet ı cashout yapmanın oranı tüm dünyada genellikle %60-70 arasındadır. O yüzden zarar gibi gözükse de öyle değil aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihonto -- 10 Ekim 2017; 19:31:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaş bunun gibi buglu oyun görmedim 1ci oldum bağlantı gitti 1000 coin vermedi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 10 Ekim 2017; 19:38:39 >
  • Oyun içerisinde konumu bize yakın olan oyuncuların seslerini hoparlörden duyabiliyoruz sanırım değil mi mikrofonu kastediyorum?

• Anthony Kongphan & Grimmmz - 28 KILL #DUO

İyi Seyirler
  • oynamaya çalışıyorum kendi çapımda pek yetekenekli değilim biraz şansa 3 5 adam öldürüyorum koşup koşup öldüğümde oluyor.. ekleyen olursa sevinirim
    yaşım 30 benim için yaş farketmez ekleyin
    akşam 20:00 23:45 arası oyun oynuyorum

http://steamcommunity.com/id/ugur87/

birde sorum neye basarak konuşuyolar bas konuşta

çok noob değilim korkmayın diye ekledim resimi

• quote:

Orijinalden alıntı: UGUR1987

oynamaya çalışıyorum kendi çapımda pek yetekenekli değilim biraz şansa 3 5 adam öldürüyorum koşup koşup öldüğümde oluyor.. ekleyen olursa sevinirim
    yaşım 30 benim için yaş farketmez ekleyin
    akşam 20:00 23:45 arası oyun oynuyorum

http://steamcommunity.com/id/ugur87/

birde sorum neye basarak konuşuyolar bas konuşta

çok noob değilim korkmayın diye ekledim resimi

varsayılandaysa her şey 't' tuşu ile bas konuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

arkadaş bunun gibi buglu oyun görmedim 1ci oldum bağlantı gitti 1000 coin vermedi oyun

Üstad sol üstte ram fps bilgilerini gösterin programın adı ne?
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

quote:

Orijinalden alıntı: patren

arkadaş bunun gibi buglu oyun görmedim 1ci oldum bağlantı gitti 1000 coin vermedi oyun

Üstad sol üstte ram fps bilgilerini gösterin programın adı ne?

msi afterburner

• arkadaşlar oynamak isteyen olursa ekleyebilirhttp://steamcommunity.com/id/kine4965

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Discord a gel dostum.https://discord.gg/w7qxd9q

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • +2m online

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bir de yeni Map gelirse olacakları tahmin edemiyorum. 2.5 M olur heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR_27 kullanıcısına yanıt
    Map dan geçtim aylık güncellemeyede razı olur olduk.ayın ortasına gelir olduk güncelleme yok ortada..

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    msi afterburner hocam bu videoda bakabilirsinhttps://www.technopat.net/2015/09/27/msi-afterburner-osd-gosterge-rehberi/ , ayrıca soloda 1ci olunca verdiği haz ne duo veriyor nede squad.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 11 Ekim 2017; 19:22:8 >
  • Ses içeriğinde sadece adamların ayak sesini arttırma seçeneği varmı. Duyulsun diye çok açıyorum bi mermi geliyo zıplıyorum. Mermi sesini azaltıp adım seslerini arttırmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Ses içeriğinde sadece adamların ayak sesini arttırma seçeneği varmı. Duyulsun diye çok açıyorum bi mermi geliyo zıplıyorum. Mermi sesini azaltıp adım seslerini arttırmak istiyorum

Bende hyperx cloud revolver kulaklık bir de X fi titanium ses kartı var.Kulaklık ve ses kartının da etkisiyle çevredeki her şeyi net duyabiliyorum.
    Oyunda ormanlık alanda sessiz sakin ilerliyorum.
    Bir ağaç gövdesinin yanına sokuluverdim.
    Birden ince ıslık gibi bir ses geldi ve kurşun kafamın yanından ağaca girivermişti.
    Arkadaş, kurşunun ağaca çarpasıyla oluşan sesten dolayı hayatımda hiç irkilmediğim kadar irkildim. Kulaklığı yere bırakıp odadan kaçtım ekmek kuran çarpsın.
    Ses efektleri cidden çok iyi. Lakin şu silah sesine bir ayar vermeliler.
    Korkudan kısık sesle oynuyorum artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsaac Newton -- 11 Ekim 2017; 21:26:33 >

• Sesler aşırı gerçekçi cidden bunca milyon dolarlarlık oyun çıktı bu kadar etkilendiğim çok azdır yani bende evin içinde cama yakından biri dışarıdan sıktığında cok korkuyorum o camın patlama sesi falan çok gerçekçi
  • İsaac Newton kullanıcısına yanıt
    Hocam al benden de o kadar. Size bayağı güldüm de ben de panikliyorum bayağı. Hele yönü anlamadıysam o panikle, zaten bitiyor bir kaç sn içerisinde

• Şu en son gelen güncelleme berbat etti fps'i önceden yüksek-orta ayarlarda 60-70 fps'in altına inmez 80-90 ortalama takılırdı.

şimdi 40 bile dropladığı oluyor. Berbat ettiler oyunu umarım düzeltirler. Hele Yasnaya polyana'da çatılarda kanser oluyorum. +60 alıştıktan sonra 40la adam vurmak işkence.

Hergün 2-3 el attığım oyunu haftada 2-3 el e düşürdüm nerdeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 11 Ekim 2017; 22:52:4 >
  • 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.