Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
11.893
Cevap
155
Favori
486.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> PUBG >> PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) [ANA KONU]
Giriş
    3666 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kara57

al benden de o kadar az once basımıza geldı 2 vs 1 ız adam dıbımızde 2 mızde vuruyoruz kan cıkıyo delı gıbı adam olmek bılmedı 2 mızıde oldurdu

Geçmiş olsun... Bilirim o duyguyu...

"Bizim başka milletlerden hiç bir eksiğimiz yok. Cesuruz, zekiyiz, çalışkanız, Yüksek amaçlar uğrunda ölmesini biliriz."

M.Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    887 Mesaj
    Oyunu bende aldım fakat fps sorunu yaşamadım doku ultra diğer ayarlar yüksekte 70-80 fps arası aldım 290x ile bu arada çok keyif aldım ilk oyunda 8. oldum daha iyisini göremem herhalde.
    |
    |
    MSI MAG272QP//Asus H81M-PLUS//İntel i7-4770//HyperX 16 GB DDR3 (1600)//Gigabyte Windforce 2070//Hi-Level Ultra 120GB 550MB-530MB//Thermaltake Smart (RGB) 700W//Razer Deathadder 2013//Red Dragon Kumara//Logitech G231
    PSN:PlevneGazisi Steam:Faticcc
  • Binbaşı
    1867 Mesaj
    crate'ler saat kaçta resetleniyordu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 9 Ekim 2017; 1:59:20 >
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000

• Teğmen
    166 Mesaj
    Ranklar ne zaman sıfırlanıyor bilgisi olan var mı?

Orijinalden alıntı: SupermanPrime

Ben de satın aldım bakalım saracak mı

Sabır ederseniz kesinlikle sariyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: equasezy1

crate'ler saat kaçta resetleniyordu?

her pazartesi sabah saat 3:00da

|
    |

Gece 3 de sıfırlanıyor.
    |
    |
    equasezy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://discord.gg/w7qxd9q

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    Merhabalar yorumlarınızı bekliyorum :)

https://youtu.be/oOjHNKIMsGc
    |
    |

http://steamcommunity.com/id/oikujoo/
    |
    |

Normalde her ayı 1inde sıfırlanacaktı diye biliyordum. Muhtemelen update ile birlikte sıfırlanır.
    |
    |
    Yesil+ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |

Zaten oyun ucuz değil bi noktadan sonra satışlar dip yapacaktır o zaman da hileyi serbest bırakıp ban kovalayacaklar bana göre.

Survival mod vs. tarzı yeni modlar çıkarıp dlc şeklinde satabilirler belki ilerleyen zamanlarda

Birden milyonlarca satış yapıp dibi görmek memnun etmez bu adamları bakalım ne kadar sözlerini tutabilecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

aylık gelicekti güncellemeler hocam. yeni map gelirse zaten oyun tavan yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gal Gadot Askım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

al benden de o kadar az once basımıza geldı 2 vs 1 ız adam dıbımızde 2 mızde vuruyoruz kan cıkıyo delı gıbı adam olmek bılmedı 2 mızıde oldurdu

3hit yedikten sonra ölmemesi gayet normal değil mi ? Hs atmazsan bu gayet normal.Eğer 3 lvl yelek varsa Ak ve groza 5 body shot m4,m16,scar 6 tane body shot atmanız gerekir. ak,groza,m4,m16,scar kol ve bacaklara 5 tane vurmanız lazım. Ayrıca lvl2 kaska 1 tane ak mermi vurulduğunda 26 canı kalır , sks lvl 2 kaska ise 16 can bırakır gibi. Lvl 2 armora bile 4 tane ak mermisi yemesi lazım ölmesi için. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Edit: Bu hasar mevzusu biraz karışık gibi rehber tadında türkçe anlatan biri olsa keşke. Kasksız biri m16 ve ak den tek yer Ama uzak mesafede ak den tek yerken m16 ya da scardan tek yemiyor. Yeni başlayan arkadaşlar içinde faydalı bilgiler olur kesinlikle biri bunun türkçe rehber videosunu yapmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3BL4 -- 10 Ekim 2017; 16:5:28 >

• Yarbay
    3666 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

quote:

3hit yedikten sonra ölmemesi gayet normal değil mi ? Hs atmazsan bu gayet normal.Eğer 3 lvl yelek varsa Ak ve groza 5 body shot m4,m16,scar 6 tane body shot atmanız gerekir. ak,groza,m4,m16,scar kol ve bacaklara 5 tane vurmanız lazım. Ayrıca lvl2 kaska 1 tane ak mermi vurulduğunda 26 canı kalır , sks lvl 2 kaska ise 16 can bırakır gibi. Lvl 2 armora bile 4 tane ak mermisi yemesi lazım ölmesi için. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Edit: Bu hasar mevzusu biraz karışık gibi rehber tadında türkçe anlatan biri olsa keşke. Kasksız biri m16 ve ak den tek yer Ama uzak mesafede ak den tek yerken m16 ya da scardan tek yemiyor. Yeni başlayan arkadaşlar içinde faydalı bilgiler olur kesinlikle biri bunun türkçe rehber videosunu yapmalı.

Yukarıda yazdım adamın 2 lvl helmet ve body var ak-47 ile mermilerin bir tanesi surat ikisi body... Yetmez mi?

"Bizim başka milletlerden hiç bir eksiğimiz yok. Cesuruz, zekiyiz, çalışkanız, Yüksek amaçlar uğrunda ölmesini biliriz."

M.Kemal ATATÜRK

• Yarbay
    7519 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

quote:

Yukarıda yazdım adamın 2 lvl helmet ve body var ak-47 ile mermilerin bir tanesi surat ikisi body... Yetmez mi?

surat dediğin ne hs mi? eğer hs attıysan peşine 1 body shot atarsan ölür ak ile adam. demek ki hs atamamışsın 3 mermide vücuda gitmiş.

buradan silah hitpointlerine bakabilirsin

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fV_Igj950eLKi0Z4cvM2WT7hL50t-4AeJG4VrBGvr1M/edit#gid=0
    |
    |
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #15 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #16 Europe 1.
    FIFA 20 (PC) 1on1 Open Cup #17 Europe 1.

• Binbaşı
    1083 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

PUBG 50tl karsılıgında steam gıft olarak gonderırım.Steam bakıyemı zarar etsemde nakıte cevırmek ıstıyorum.Referanslarım mevcuttur.

teb veya ısbankası odeme kabul edıyorum

Kolay gelsin de zaten steam eşyalarını ve wallet ı cashout yapmanın oranı tüm dünyada genellikle %60-70 arasındadır. O yüzden zarar gibi gözükse de öyle değil aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihonto -- 10 Ekim 2017; 19:31:47 >
    |
    |

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.