Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

quote:

2500k işlemci R9 270x ekran kartı ve 8 gb bellek var uçaktan atlar atlamaz fps 1e düşüyor oyun donuyor ram kullanımı 5gb seviyelerini aşıyor ve oyuna müdahale edemiyorum, benzeri bir sorun yaşayan oldu mu? Witcher 3 oynadık böyle bir zırvalık olmadı anlamıyorum bu oyunların derdi ne.

Elindeki işlemci biraz enterasan bir işlemci, kullandım oradan biliyorum. Bazı oyunlarda turbo frekansı yeterli iken bazılarında yetersiz kalabiliyor. Eğer frekansı 4,5 ghz seviyesine getirirsen bambaşka bir şeye dönüşüyor gavur...

Tavsiyem birde işlemciyi 4,5 ghz getirin, voltaj olarak 1.25-1.3 v civarları yeterli geliyor...

Oc ile en azından 4 ghz seviyelerine çekesim var ancak pek anlamıyorum açıkçası. Asus anakart var bios üzerinden arttırmak lazımmış sanırım çarpan değerlerini ancak beceremedim. Önceki işlemcim i3 540dı yine bios üzerinden çok rahat yapıyordum hatta 4.2 ghz görmüştüm o işlemcide. Ancak bunu beceremedim. Biraz daha kurcalayacağım olmazsa 4.5 ghz çok rahat diyorlar bu işlemci için bir zamanların oc canavarıymış.

Analartın modeli nedir? P67 yada Z77 türevinden bir kart olması gerekiyor bu değerler için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2500k işlemci R9 270x ekran kartı ve 8 gb bellek var uçaktan atlar atlamaz fps 1e düşüyor oyun donuyor ram kullanımı 5gb seviyelerini aşıyor ve oyuna müdahale edemiyorum, benzeri bir sorun yaşayan oldu mu? Witcher 3 oynadık böyle bir zırvalık olmadı anlamıyorum bu oyunların derdi ne.

Elindeki işlemci biraz enterasan bir işlemci, kullandım oradan biliyorum. Bazı oyunlarda turbo frekansı yeterli iken bazılarında yetersiz kalabiliyor. Eğer frekansı 4,5 ghz seviyesine getirirsen bambaşka bir şeye dönüşüyor gavur...

Tavsiyem birde işlemciyi 4,5 ghz getirin, voltaj olarak 1.25-1.3 v civarları yeterli geliyor...

Oc ile en azından 4 ghz seviyelerine çekesim var ancak pek anlamıyorum açıkçası. Asus anakart var bios üzerinden arttırmak lazımmış sanırım çarpan değerlerini ancak beceremedim. Önceki işlemcim i3 540dı yine bios üzerinden çok rahat yapıyordum hatta 4.2 ghz görmüştüm o işlemcide. Ancak bunu beceremedim. Biraz daha kurcalayacağım olmazsa 4.5 ghz çok rahat diyorlar bu işlemci için bir zamanların oc canavarıymış.

Analartın modeli nedir? P67 yada Z77 türevinden bir kart olması gerekiyor bu değerler için...

http://www.hepsiburada.com/asus-h61m-pro-intel-h61-b3-2200mhz-oc-ddr3-soket-lga1155-matx-anakart-pm-bd304382

Anakart şu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/asus-h61m-pro-intel-h61-b3-2200mhz-oc-ddr3-soket-lga1155-matx-anakart-pm-bd304382

Anakart şu.

Maalesef kötü haber dostum bu anakartla oc yapmana imkan yok, yapsan bile açıkta duran vrm ler küle döner.

• Kalabalık ve aktif steam topluluğu veya discort var mı beraber squad vs girip zaman geçireceğimiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yesil+ -- 7 Ekim 2017; 17:56:32 >
  • Kasa h1z1 gibi rastgele mi dusuyor?

• quote:

Kasa h1z1 gibi rastgele mi dusuyor?

hayır oyun içinde her oyun sonundaki sıralamanıza göre puan geliyor, kasalarında puanı var. puanlarınız biriktikçe kasa alıyosunuz.

her hafta fix 10 lira kazanıyorum pubg den survivor kasaları vs haftaiçi çekiyorum. pazar günü satıyorum maks fiyat pazar oluyor hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

quote:

Kasa h1z1 gibi rastgele mi dusuyor?

hayır oyun içinde her oyun sonundaki sıralamanıza göre puan geliyor, kasalarında puanı var. puanlarınız biriktikçe kasa alıyosunuz.

her hafta fix 10 lira kazanıyorum pubg den survivor kasaları vs haftaiçi çekiyorum. pazar günü satıyorum maks fiyat pazar oluyor hep.

Aa iyiymiş. Bu kasaları oyun içinden alıyoruz değil mi? Bir bakayım hiç dikkatimi çekmedi.
  • Ben de satın aldım bakalım saracak mı
  • 700 puan istiyordu bir kasa için topladım açtım bu sefer istediği puan 1400 oldu bu böyle artacak mı her seferinde? Ve kasayı açtım içinden dandik kırmızı tişört çıktı yalnız key istemedi, keysiz mi açılıyor kasalar? Bir de sıralama mı daha çok puan veriyor kill almak mı? Saklana saklana sonlara kalmak mı yoksa agresif oynamak mı daha iyidir puan anlamında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 7 Ekim 2017; 23:22:33 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Kasalar katlanarak gidiyor ama hep böyle devam etmiyor tabi 700 den başladıya 7800 müydü neydi emin değilim son kasa

Sonra pazartesi sıfırlanıyor 700 den alıyorsun tekrar yani başa sarıyor yani bir haftada 6 kasa alabiliyorsun maksimum.

2400 e kadar kasa al daha fazla verme diğer hafta alırsın tekrar fiyatı düşünce kutu açmaktansa satmak daha mantıklı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Kasalar katlanarak gidiyor ama hep böyle devam etmiyor tabi 700 den başladıya 7800 müydü neydi emin değilim son kasa

Sonra pazartesi sıfırlanıyor 700 den alıyorsun tekrar yani başa sarıyor yani bir haftada 6 kasa alabiliyorsun maksimum.

2400 e kadar kasa al daha fazla verme diğer hafta alırsın tekrar fiyatı düşünce kutu açmaktansa satmak daha mantıklı bence

Tesekkur ederim puanlari biriktirmek cok daha karli oyleyse dediginiz gibi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fat1453

quote:

Tebrikler bu oyununda içine hile ile ettiler... Kapıdan geçen mi dersin, adamın kafasını kalbura çevirdikten sonra bana hs atan mı dersin alayı var...

Ben de ilk yere indiğimde binalar tam yüklenmediginden evlere istediğim yerden girebiliyirum hileyle alakası yok.

Benim dediğim olay oyunun başında değil ortalarında gerçekleşiyor, nasıl bir yükleme bu 10 dk sürer mi?

Bu son birkaç gündür başlayan bir şey.

arabayla çok hızlı bir yere geldiyse ve sistemi zayıfsa da yüklenemeyebilir. Oyunda wallhack, aimbot falan var ama kapıdan geçme hilesi neden olsun
  • Graviton G kullanıcısına yanıt
    Bizde 3 arkadaş oynuyoruz grafiklerin geç yüklenme sorunu son 1-2 haftadır çok sık olmaya başladı.

• Arkadaşlar son 1-1.5 haftadır oyunda bir gariplik sezmiyor musunuz? Adama 3 mermi sıktım adam ölmedi bana tek mermide canımı 20 ye indirdi ikinci mermide öldüm zaten bu kaçıncı... Shadowplayer ile öldüğüm anı tekrar izliyorum yok abi adama 3 mermi kesin sıktım kaçarı yok yani...
  • Oyunu bende satın aldım. Umarım beklediğimi bulurum.

• squada 4. arayanlar eklesin discord var hyperchondriac91

• Shroud - 22 KILL #SOLO

Shroud Pochinkinin tozunu dumanına katıyor.

İyi Seyirler :)
  • Şu an en uygun fiyatla nerden alabilirim oyunu?
  • quote:

Arkadaşlar son 1-1.5 haftadır oyunda bir gariplik sezmiyor musunuz? Adama 3 mermi sıktım adam ölmedi bana tek mermide canımı 20 ye indirdi ikinci mermide öldüm zaten bu kaçıncı... Shadowplayer ile öldüğüm anı tekrar izliyorum yok abi adama 3 mermi kesin sıktım kaçarı yok yani...

bunda gariplik ne var ki? bir çok etken olabilir bu anlattığına istinaden. videoyu yükle gariplik var mı bizde bakalım.

aklıma bir çok etken geliyor en basitinden adamın level 3-2 armaru vardır sen hep armoruna sıkmıştırsın.
    veya tek kurşunda 20 canım kaldı diyorsun mini gibi sks gibi güçlü silahlar tek hs de o kadar can bırakıyor level 3 kask olmadığı sürece 2 tap adam vurmak o silahlarla çok basit. hatta emin değilim ama ak-m16 falanda öyle sanırım tek hs de 20 can bırakıyor olabilir hiç araştırmadım bu hasar konularını ama varmış bir yerlerde bakabilirsin araştırırsan nette.
  • selamlar. oyunu aldık steam üzerinden ancak kanser oldum desem yeridir.

önceleri crash hatası veriyordu. oyunu tsl.exe dosyasını yönetici olarak ayarladım. şimdi kütüphaneden oyunu açabiliyorum crash vermiyor.

son durum oyun açılıyor. sol üstte loadind (sarı) bandı geliyor. sonra "failed to initialize steam" hatası veriyor.

güvenlik duvarını kapattım. tüm güncellemeleri yaptım pc + vga. dns denedim ama bu hatayı aşamıyorum. vpn bile denedim. sağ üstte refresh edince de düzelmiyor. sponsor logoları sonrası yine o karakterlerin dizili oldugu failed ekranına geçiyor. cıldırmak üzereyim.

sistem win8.1 çözüm önerisi olan var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.