Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reverse.angle

Demin çok ilginç bir olay yaşadım:

Son 14 kişi kaldık ve güvenli bölgeye bot ile geçtim. Botu karaya yanaştırıp bottan iner inmez sağlığı full olan karakterim "sen yüksenten düştü" gibi bozuk bir Türkçe mesaj karşılığında can verdi ve 14. olarak oyunu bitirdim. GG WP Nice bug.

Oyun ilk çıktığından beri araçlarla ilgili çok fazla bug vardı. Birazını düzelttiler ama araçlardan inme konusu zaten Allah'a kalmış bir durum. Bir inersin ölürsün. Bir inersin yaşarsın. Oyun nasıl takdir ederse. Bende sizin olaya benzer çok öldüm. İnşallah zamanla düzelir. Oyunda küçük küçük çok fazla bug var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyunu gtx 1060 6gb kart ile oynayan var mı nasıl performans alıyorsunuz acaba ?
  • Dünkü gelen yama ne hakkındaydı bileniniz var mı ? Ben internette aimle ilgili olduğuna dair bir yazı okudumda neyi değişti anlayamadim

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Oynanabilirlik açısından insanları daha net görebildiğimi düşünerek efekler ve gölge kalitesini düşürüp oyuyorum. Genelde çoğu ayar ultra ya da yüksek şekilde i5 7500 le beraber kullanıyorum. Bulunduğun yere göre sürekli değişken fps alıyorsun. Bazen 110 120 fps'lerede çıkıyor. Ortalama 60-90 arası fps diyebilirim. Bu oyun için yeterli bir kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

Arkadaşlar oyunu gtx 1060 6gb kart ile oynayan var mı nasıl performans alıyorsunuz acaba ?

i5 7600K işlemci ve gtx1060 ile oynuyorum.Ultra ayarlarda 50-60 fps alıyorum. Hiçbir ayar kısmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 28 Temmuz 2017; 10:9:59 >
  • bende 50 60 fps lerde low da oynarken son gelen guncelemelerle oynayamaz oldum tesekkurler pubg
  • quote:

Son 14 kişi kaldık ve güvenli bölgeye bot ile geçtim. Botu karaya yanaştırıp bottan iner inmez sağlığı full olan karakterim "sen yüksenten düştü" gibi bozuk bir Türkçe mesaj karşılığında can verdi ve 14. olarak oyunu bitirdim. GG WP Nice bug.

Direk botu karaya vurup karaya çıkınca atladıysanız oluyor o hız hala 60 70 gözüküyor bendede olmuştu hız 50nin altına düşünce atladım yine canım gitmişti

• Gtx850m 8gb ram notebook kasar mı ona göre alıyım beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

Gtx850m 8gb ram notebook kasar mı ona göre alıyım beyler?

17.3 inch Full HD (1920*1080) mat LED ekran

Intel i7-4710MQ işlemci

8GB Ram

750 GB HDD, 7200 RPM

8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo Sürücü

2 GB, GTX850M Ekran Kartı

Benim Laptop bu özellikte en düşük ayarda kasma olmuyor şehirde 40 50 fps dışarda 90A kadar çıkıyor ama pc çok ısınıyor 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

Gtx850m 8gb ram notebook kasar mı ona göre alıyım beyler?

17.3 inch Full HD (1920*1080) mat LED ekran

Intel i7-4710MQ işlemci

8GB Ram

750 GB HDD, 7200 RPM

8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo Sürücü

2 GB, GTX850M Ekran Kartı

Benim Laptop bu özellikte en düşük ayarda kasma olmuyor şehirde 40 50 fps dışarda 90A kadar çıkıyor ama pc çok ısınıyor 🙂

1366x768 de lowda kasmaz o zaman i5 işlemciyle, sağolun hocam.

• Cevapladiginiz için teşekkür ederim yeni sistem alıyorum da fazla para verip 1070 mi alsam yoksa 1060 6gb mı kararsiz kaldım .

Tabii ki bütçe meselesi bu.Şöyle söyleyeyim;muhakkak ki 1070-1080 daha iyidir ancak gtx 1060 aldığım için en ufak bir pişmanlığım yok.Kartı resmen PUBG için aldım ve çok çok memnunum.

• 2-3 oyundur birinciliği ilk 3te iken zehir yüzünden veriyorum ilk defa bir oyunda bu kadar kanser oldum
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Tabiki bütçe çok önemli ama biraz fazla verip uzun ömürlü mü olsun yoksa az verip ortalama bir performans mı alsak zor bir karar. Şuan gtx950 var çatışma anında fps drop yiyorum ve çoğu zaman yakın mesafede ölüyorum vuramadan. Bu beni sinir ediyor

• quote:

Neden olduğunu direk açıklayım, tekne tam durmadan indiğin için tekne seni ezerek öldürdü. Bu durumlarda yüksekten düşerek öldü yazıyor.

Benim merak ettiğim ise, teknenin nasıl ters dönebildiği, denizde giderken takla attım...

• Oyun ne zaman tamamlanacak tarih varmı ?

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    2017nin son çeyreği diye bir söylenti vardı kesin tarih açıklanmadı
  • Tekne durmadan inerseniz ölürsünüz bug falan yok.

Bana niye bug denk gelmiyor anlamadım daha doğru dürüst bi bugla karşılaşmadım. 180 saat oyun sürem oldu.

1070 almaya bak bence.
  • Kırmızı alanda ev içinde ölmek bugmu yoksa lambaların altında durmayalımmı. lambalar hemen kırılıyo ateş falan çıkıyo bize isabet edince ölüyoruz

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.