Şimdi Ara

PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
1.221
Cevap
41
Favori
66.146
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> PlayerUnknown's Battlegrounds PS4 (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    510 Mesaj
    Yeni sezona güzel bir başlangıç yaptık.

Miramar'da 11 Kill ile zorlu bir maçta gelen galibiyet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Umarım yeni sezon PS4 oyuncuları için kabus olmaz.Ekimde cross platform olayı geliyor Xbox oyuncuları ve PS4 oyuncuları aynı serverlarda oynayabilecek ve yanlış bilmiyorsam Xbox'da resmi olarak klavye mouse desteği var.Dualshock 4 ile süper oynasanız bile bu klavye mouse olayına karşı koymak zor PS4 büyük oyuncu kitlesi kaybedebilir bu saçmalıktan ötürü fortnite'da çoğu PS4 oyuncusu bu klavye mouse olayı yüzünden tiksindi oyundan.

Xbox için sadece bazı oyunlarda resmi olarak km çalışıyor pubg de km olayı ps4 gibi sadece aparat ile yapılabiliyor. Xbox sahibiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karikaturizma -- 12 Eylül 2019; 10:34:59 >
    |
    |
    GaMeR.Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

O zaman sorun yok demektir.Geçtiğimiz sene bazı haber sitelerinde resmi olarak klavye mouse desteği geleceği yazılıp çiziliyordu gelmemesi isabet olmuş.
    |
    |
    karikaturizma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Iphone XS MAX ile PUBG MOBİLE oynuyorum ama PS4 ile nasıl oynanış ve içerik hani loot yapma ve hedef alma grafikler.?
    En önemlisi birde ONLİNE oynanıyormu cepteki gibi biriyle oynama ihtimalin varmı onlar cepten sen PS4 GİBİ VEYA
    PSN PLUS almaya gerek varmı gibi gibi gibi kafamda sorular...?
    Cevap verirseniz sevinirim iyi oluyorsa alıcam... ;)
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE XS MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Yarbay
    3563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar;
    Iphone XS MAX ile PUBG MOBİLE oynuyorum ama PS4 ile nasıl oynanış ve içerik hani loot yapma ve hedef alma grafikler.?
    En önemlisi birde ONLİNE oynanıyormu cepteki gibi biriyle oynama ihtimalin varmı onlar cepten sen PS4 GİBİ VEYA
    PSN PLUS almaya gerek varmı gibi gibi gibi kafamda sorular...?
    Cevap verirseniz sevinirim iyi oluyorsa alıcam... ;)
    Loot yapma hedef alma vs. zor veya kolay gelir orası size bağlı.
    Grafikler PC versiyonuna göre medium-low arası.
    Mobile ile birlikte oynama imkanınız yok.
    Ayrıca oyunu oynayabilmek için Plus almanız gerekiyor.

Yani hocam Grafikler Bi nevi PUBG LITE gibi yani.? Keşke Loot otomatik olsa.?
    PLUS alıcam artık ama işte oynanış önemli keza zamanında CALL OF DUTY BF1 vs PS4 oynadım... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 28 Eylül 2019; 18:2:18 >
    |
    |
    navolta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ||SAMSUNG 55" JS8500 3D 4K TİZEN SUHD SMART LED TV|| SAMSUNG CURVED SOUNDBAR HW-6001 || DİGİTURK PLUS IQ 4K ÜYESİ* D SMART HD SMART ÜYESİ |||| TİVİBU UYDU SÜPER HD PAKET ÜYESİ || || NETSPEED YALIN 16MBPS ÜYESİ 30TL|| SONY_PLAYSTATİON_4 500_GB Psn:altinbas2011 ||DAIKIN İNVERTER KLİMA || MITSUBISHİ ELECTRİC ENVİRO MELCLOUD İNVERTER KLİMA || APPLE IPHONE XS MAX GOLD 64 GB|| APPLE IPAD AİR 16GB BEYAZ || |*ŞEREFLİ BEŞİKTAŞK 1903|| || 2013 WW POLO BLUEMOTİON ŞEKER BEYAZ ||
  • Yarbay
    3563 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Yani hocam Grafikler Bi nevi PUBG LITE gibi yani.? Keşke Loot otomatik olsa.?
    PLUS alıcam artık ama işte oynanış önemli keza zamanında CALL OF DUTY BF1 vs PS4 oynadım... :)
    Grafikler Lite'dan üstün. Oyunun Steam versiyonunun low seçeneği gibi düşünün. Ayrıca 30 fps'e kilitli.

|
    |

Yeni güncelleme notları.

Soru: Sizce önümüzdeki güncellemeler ile 30 fps kilidi kalkar mı?

|
    |
    |
    |
    Oyunu dün ben de aldım konsolla oynamak zor mu yoksa bana mı öyle geldi. Bir de klavye mouse desteği var mı diğer ğlatformlarla hızlı eşleşmeyi seçtiğimde kimler oluyor. x box ve pc oyuncuları dahil mi?

DS4 ile oynamak zor. Bir aparat yardımıyla KM oynanıyormuş, KM ile oynayanlar da kendini hemen belli ediyor zaten.(oyundan soğutuyorlar)
    Eşleşmelerde durum ne tam bilmiyorum ama şuana kadar bana PS harici kimse gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    tryunar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    91 Mesaj
    Arkadaşlar xbox oyuncuları inanılmaz iyi oynamıyor mu? Bi anda dönüp tek mermiyle head ağır atmaları controller ilr nr kadar mümkün?? Klavye mause varmı xbox da ? Yani inanılmaz şekilde ölüyoruz önceden her gün 3 4 win alıyordum şimdi xbox trk atıyor

quote:

Orijinalden alıntı: ilker1834

Arkadaşlar xbox oyuncuları inanılmaz iyi oynamıyor mu? Bi anda dönüp tek mermiyle head ağır atmaları controller ilr nr kadar mümkün?? Klavye mause varmı xbox da ? Yani inanılmaz şekilde ölüyoruz önceden her gün 3 4 win alıyordum şimdi xbox trk atıyor
    Xbone'da klavye kullanmak serbest, geçen sene izin verdi microsoft. Options'dan Crossplay'i tamamen kapatmanı öneririm.
    |
    |
    |
    |

Hile var benim.bildigim Xbox ta rastlamıştım videosuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinaltr -- 16 Ekim 2019; 19:55:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    2375 Mesaj
    Arkadaşlar oyunun son hali performams bakımından ne durumda ? Pre order ile alıp çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Fps veya grafikler hakkında bir gelişim oldu mu ? Pro kullanıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Arkadaşlar oyunun son hali performams bakımından ne durumda ? Pre order ile alıp çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Fps veya grafikler hakkında bir gelişim oldu mu ? Pro kullanıyorum.
    Grafikler hala kötü maalesef.
    |
    |

Orijinalden alıntı: inciteen

İlk halinde objelerin köşeleri bariz kırılıyordu, gözü inanaılmaz yoruyor ve düşmanın seçilmesini zorlaştırıyordu. Ona biraz ayar çekildi, düzeltildi ama tabi yine olabiliyor.

Xbox da oynayıpta kontrolcü kullanan ya 1 ya 2 kişiye denk geldim, adamların alayı fare kullanıyo. Fare nin avantajını biz hep aim olduğunu düşünüyoruz ama fare,aslında çok daha özgür oynanış sunuyor. Bununla birlikte xbox oyuncularının da kendilerini geliştirmiş olması ile ortaya yıkıcı bi güç çıkıyor.

Ps de oyuncu sayısı bariz azaldı, sağ üstten takip ediyorum maçlarda çoğu xbox oyuncusu. Cross serverı kapattığın zamanda bu oyuncu azalışı ve ps de de km kullanan tiplerin kendilerini ispat etmek amacıyla cross serverda kalmalarından dolayı maç bulmak uzun zaman alıyor.

Çok değil birkaç ay içinde serverlarda sadece km kullanan oyuncular kalacak gibi duruyor. İlk çıktığı günden bu yana oynuyordum, saldım artık cod a kadar apex ile devam ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.