Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TurtleTut

6600k 4.4ghz 16gb ram ve gtx1070 ile durumlar ne olur gençler ?

Bu low 40 fps mevzuları yetersiz bilgisayarlardan mı yoksa oyunun kendisinden mi kaynaklanıyor.

O kervana bizim sistemde girecekse hiç satın almaya gerek yok, oyun pişsin sonra alırız...

Son durumlara dair deneyimlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer. İyi forumlar.

i5 6600k - gtx 970

very low - low arası oynuyorum şu an 50-100 fps. 60 altına şehirlerde vs düşüyor.

oyun işlemci ağırlıklı bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 27 Mayıs 2017; 1:13:36 >
  • Eyvallah dostlar.

50-60 arası stutter yaşatmasa yeterlidir zaten. Bizde şansımızı deneyelim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Bu low 40 fps mevzuları yetersiz bilgisayarlardan mı yoksa oyunun kendisinden mi kaynaklanıyor.

O kervana bizim sistemde girecekse hiç satın almaya gerek yok, oyun pişsin sonra alırız...

Son durumlara dair deneyimlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer. İyi forumlar.

i5 6600k - gtx 970

very low - low arası oynuyorum şu an 50-100 fps. 60 altına şehirlerde vs düşüyor.

Nasil ya Sistemim imzamda. High-Ultra ayarlar arasinda, cozunurluk FHD iken 50-60 fps aliyor. Tum ayarlar ultra oldugunda da 30-40, bazen 25 e dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

i5 6600k - gtx 970

Nasil ya Sistemim imzamda. High-Ultra ayarlar arasinda, cozunurluk FHD iken 50-60 fps aliyor. Tum ayarlar ultra oldugunda da 30-40, bazen 25 e dusuyor

very low - low arası oynuyorum dedim şu an optimizasyon sorunu olduğu için grafik umrumda değil açıkçası.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam
  • Yeni silah bomba beyler, bu silah oyunu uçurur fakat çok nadir bulunabilecek :)

• Silah güzel ama sende iş yok dostum. Vuramayacaksın sandım ama zorla vurdun.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    adam sana ölmeye and içmiş galiba kaç şarjör harcadın adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 4 gb ram le oynayabilen var mı bnde i3 3220 4 gb ram rx 460 4 gb ekran kartı var oyun loading ekran da kaliyordu sonradan öğrendim ram yeterli değil dediler oyun 6 7 gb ram harcıyormuş sanırım
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    silah baya kötü neresi iyi yarım saatte gidiyo mermi taş atsan daha hızlı gider
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam deneme şansı buldum çokta iyi değilmiş .
  • Rix07 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben değilim o, uzak mesafede ben ondan daha kötüyüm

Ayrıca silahı denedim beklediğim gibi değil hocam. Mermi kapasitesi çok az hemen bitiyor seri atmak gibi bir şansın yok :D
  • Arkadaşlar koşarken arkaya bakmak için bir tuş falan var mı ? Yada yanlara ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo

Arkadaşlar koşarken arkaya bakmak için bir tuş falan var mı ? Yada yanlara ?

Alt tuşuna basarak istediğiniz her yöne bakabilirsiniz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

quote:

Teşekkürler göbeğim çatladı bulcam diye ama nafile :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Norgannon

quote:

Teşekkürler göbeğim çatladı bulcam diye ama nafile :)

Rica ederim.

• NA serveri kaymak gibi valla 2 killden fazla alamıyodum eu da na da 2 oyun attım ilk oyunda 26.oldum sıralama normal ama 5 kill var.2.oyunda birinci oldum 5 kill yine attığını vuruyosun nasıl iş anlamadım eu server çöp tam
  • i5 4690k @4.8 gtx 1070 ile görüş uzaklığı ultra, doku ultra, kenar yumuşatma high, geri kalanı full low, 1080p, %120 ölçek ile oynuyorum. ilkin uçakla gelirken 40-60 fps, sonrasında 80 altına inmiyor asla.
  • charm35 kullanıcısına yanıt
    attını vurmayı gecdım eu serverında vurdugun da olmuyo ne hıkmetse nerde ne sıkıntısı var cozemedım na da 4 5 mermıde adam oluyo eu da 40 kerede vursan yok adam olmuyo
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    aynen öyle dün mithrain twitch de yasadı aynısını uziyi sıkıyor 7 mermi fln tekrar full gözüküyor ammosu.Yani arada gitmiyor bile mermi veya çok geç gidiyo.NA da ilk defa bu kadar güzel server geldi şansa kendi kendime kızıyodum bu kadar kötü nasıl oynuyorum son 10 da diye meğer lagdan öldüremiyomuşum
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.