Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    afterburner
  • fps değişiklik yok mu beyler
  • O değil benim oyun bug dolu suan. Beni takip eden ve yere dogru kamerayi cevirince her yer siyah olan garip bi hata var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnLimiteD. kullanıcısına yanıt
    Yok bi değişiklik bana göre hala aynı, ani fps düşmeleri, donmalar felan hala devam

Edit: Guncellemeden once yaptigimiz fps arttirma yontemlerinin hepsini geri alin degisme olmamasinin sebebi onlarmis hepsini eski haline getirdim 10-15 fps artis oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 25 Mayıs 2017; 23:57:49 >
  • tLqA kullanıcısına yanıt
    Sanki tepende paraşüt gölgesi var gibi . Ufak ve azcık karanlık bir eve girdiniz mi önünü görmüyorsun ....
  • yüksekte oynuyorum. oyun bende gayet akıcı sadece bazen çatışmalarda fps 10 15 oluyor bunu düzeltememişler. hiç bir değişme yok bu konuda
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Hocam artırma yöntemleri derken hangisinden bahsediyorsunuz kod falan girmiştik onlar mı?

• 22 Haziran steam yaz indirimlerinde pubg indirime girer mi? Ne kadara düşer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TroubleTrouble

Sanki tepende paraşüt gölgesi var gibi . Ufak ve azcık karanlık bir eve girdiniz mi önünü görmüyorsun ....

Evet bu sorunun çözümü var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: brkcnra09

Hocam artırma yöntemleri derken hangisinden bahsediyorsunuz kod falan girmiştik onlar mı?

, Engine, GameUserSettings ve Scalability dosyalarını sil

• tLqA kullanıcısına yanıt
    Ben daha çözümü bulamadım malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkcnra09

Diger arkadasin yazdigi gibi aynen ini dosyalari var ya onlari degistirmistik fps artsin diye, simdi tekrar eski haline getirmek gerekiyor direk silin o 3 dosyayi oyle girin oyuna artışı göreceksiniz :)

• devulations kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler

• Arkadaşlar merhaba, yama öncesi lobby'de iken 90 fps alıyordum fakat şu an en fazla 47 alabiliyorum. Görüştüğüm arkadaşlarımın hepsi fps arttığını söylüyorlar fakat durum bende tam tersi. .ini dosyalarının hepsini sildim oyun dosyalarını doğrulayıp tekrar denedim fakat aynı. Gölgeler de sanırım artık kapanmıyor o da ayrı bir problem. FPS ile alakalı yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  • Patchden sonra fpsde bir degisiklik hissetmedim ancak onceden farketmeden golgeleri kapamisim oyuna golgeler gelmis ve gozu cok yoruyor

Daha once internette videolardan izleyip ini dosyalariyla oynamistim onlari silip tekrar oyuna girmeyi onermissiniz. Silince oyuna girmekle ilgili bir sikinti olmuyor mu sonucta degistirmiyoruz komple siliyoruz?

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    sadece ayar dosyalarını siliyosun appdata daki.bende de o bug vardı sildim girdim normalde low da oynuyorum 30-40 fps ile oyun kendi önerdiği orta grafikte oynadım 40 fps falan verdi şehirde fps yi geliştirmişler gerçekten low a alsam daha güzel de verirdi.Ama droplar eskisi gibi malesef ara ara drop oluyor
  • Oyunu almayı düşünüyorum kısmet ne zamana olur artık, videolarını izledim baya zevkli duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemez -- 26 Mayıs 2017; 19:52:28 >
  • bende sanki biraz fps artışı olmuş gibi 100 fps'in üstüne falan çıkıyor arada.
  • 6600k 4.4ghz 16gb ram ve gtx1070 ile durumlar ne olur gençler ?

Bu low 40 fps mevzuları yetersiz bilgisayarlardan mı yoksa oyunun kendisinden mi kaynaklanıyor.

O kervana bizim sistemde girecekse hiç satın almaya gerek yok, oyun pişsin sonra alırız...

Son durumlara dair deneyimlerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer. İyi forumlar.
  • Reis al al parçalar senin sistem

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.