Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçma. Kamera nereye bakıyorsa ses ona göre gelmeli ki yönü anlayabilesiniz. Karakter weste bakarken sen east e bakarsın ses sağdan gelirken kameraya karaktere soldan gelir, sesi sağdan alan bi insan alt tuşunu bırakıp sola bakmaz, yine sağa bakar. Bahsettiğiniz olay tamamen saçma. ArmA, DayZ falan oynayan insanlar bu sisteme alışıklar, ki zaten olası gereken de bu.
  • Oyunun fiyatı gayet iyi.ucuz olunca hile çok fazla oluyor.ne kadar az ergen o kadar o az hile.bu oyunda da var ama öyle çok fazla yok.

Umarım kısa sürede hile ve FPS problemi duzeltirler yoksa sistem yenilemek zorunda kalacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Sonuna kadar hak ediyor 70tyi hocam için rahat olsun. Resmi fiyatı 30 dolar olan bir ürün bu arada.

Oyunun max değeri 30 tl diyen arkadaşa da şunu söylemek istiyorum. Pubg 30 tl ediyorsa, h1z1 in ücretsiz olması hatta üstüne para vermeleri lazım.

Fiyatla ilgili iki farklı yorum, kafam karıştı

Birkaç sorum olacak..
    Oyuna alışmak ne kadar zamanınızı aldı?
    Maç mı desem bilemedim ne kadar sürüyor?
    Ve öldükten sonra direkt yeni bir oyuna girebiliyor muyuz? Yoksa girince öldüğümüz maçın bitmesini mi bekleyeceğiz

• Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Steam sayfasında da çoğu yorumun olumlu olduğunu görebilirsin. Öldükten sonradirek çıkıp yeni oyuna girebilirsin.15-20 saatte kavararsın bence oyunu.
  • Oyunu buradan satın aldım. 56,93 TL.https://www.oyunparam.com/steam-playerunknowns-battlegrounds-playerunknowns-battlegrounds--urun-detay-1555597.html

OYNAMA SÜRENİZ: 3 SAAT
    Sonuç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 21 Mayıs 2017; 20:5:59 >

• quote:

Sonuna kadar hak ediyor 70tyi hocam için rahat olsun. Resmi fiyatı 30 dolar olan bir ürün bu arada.

Oyunun max değeri 30 tl diyen arkadaşa da şunu söylemek istiyorum. Pubg 30 tl ediyorsa, h1z1 in ücretsiz olması hatta üstüne para vermeleri lazım.

H1z1 i 2 yıl önce 15 tl ye aldım, ederi de oydu, bu oyun hiçbir şekilde 70 tl etmez.İlk çıktığında 30 tl olup h1z1 gibi geliştikçe fiyat artışına gitse yine bir şey demeyeceğim ama şu haliyle kesinlikle 70 tl lik bir oyun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

H1z1 i 2 yıl önce 15 tl ye aldım, ederi de oydu, bu oyun hiçbir şekilde 70 tl etmez.İlk çıktığında 30 tl olup h1z1 gibi geliştikçe fiyat artışına gitse yine bir şey demeyeceğim ama şu haliyle kesinlikle 70 tl lik bir oyun değil.

h1z1 çıktığında ki dolar ne kadardı şimdiki dolar ne kadar

kendin ulaşırsın sonuca
    bide h1z1 indirimle 15tl oldu normal fiyatı 31 tl ki https://steamdb.info/app/578080/ pubg için en ucuz fiyatlardan biri türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 21 Mayıs 2017; 23:16:25 >

• Yafoo Y kullanıcısına yanıt
    h1z1 fiyat artışına gitmedi 20$=31 tl olarak çıktı sonra oyunu 2ye ayırarak 2 ayrı 20$'lık oyun halinde satmaya başladılar. 15 tl'ye %50 indirimde almışsındır. oyun $30 bizde de 70tl, fiyatı gayet uygun aslında. ha belki bazı $30 oyunlar gibi 49 tl olabilirdi, ona yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Mayıs 2017; 23:18:27 >
  • benım de anlamadıgım h1z1 ın neyı gelıstı uzun zamandır gırmıyorum en son 2 3 tane sılah vardı pvp oyunu bu 2 3 sılah lı oyun mu olur bare bıraz ıcerık ekleseler he bencede pubg fıyatı yuksek en fazla edecegı 40-50 arası
  • Alt tuşuna bastığımızda silah sesleri karakterin baktığı yöne göre mi yoksa kamera yönüne göre mi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Alt tuşuna bastığımızda silah sesleri karakterin baktığı yöne göre mi yoksa kamera yönüne göre mi geliyor?

kamera

oh be sonunda

Hep top 10da şu aptal elektrik yüzünden ölüyordum arkadaş bu sefer 5 canla anca çıkabildim elektrikten allahtan 1 tane 100hplik sıhhi vardıda topladım

sks zaten yeni favorim kar98den bile iyi geldi bu maç gözüme bi son adamda anlamadığım bi şekilde 3 mermi atmama rağmen tık demedi 4. mermide ölebildi.

ama şu map küçülme zamanlarına birşey bulmaları lazım son 20de tak tak tak değişiyor bide az buz vurmuyor elektrik 10 saniye kalırsan patlıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 22 Mayıs 2017; 11:0:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 8MB AGP

Oyunu buradan satın aldım. 56,93 TL.https://www.oyunparam.com/steam-playerunknowns-battlegrounds-playerunknowns-battlegrounds--urun-detay-1555597.html

OYNAMA SÜRENİZ: 3 SAAT
    Sonuç:

Sol üstteki değerleri nasıl görebiliyoruz? Hangi program?

• Direk 920m ekran kartı ile deneme şansı bulan varmı?
    +920m 4gb vram, i7 5500u 2.4ghz + 8gb ram var notebook. Sizce oynatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlserkan

Direk 920m ekran kartı ile deneme şansı bulan varmı?
    +920m 4gb vram, i7 5500u 2.4ghz + 8gb ram var notebook. Sizce oynatabilir mi?

Deneme bile şu an için oynatmaz.oyun orta ve üst seviye ekran kartlarında bile problemli.guncellemelerle düzelir gibi gorunuyor uzun vadede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi distortionn -- 22 Mayıs 2017; 16:0:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    630m i5 işlemci 8 ram casper laptop 4 5 senelık bı laptop bu arkadasım oynuyo 20-25 fps arası alıyo ama goruntu falan bıldın les belkı sen bıraz daha ıyı bı fps alabılırsın
  • Bazı fps arttırma yöntemleri var +60fps e kadar arttırıtorlar. Bende işe yarar mı acaba bilemiyorum. O yöntemlerle 40 fps alsam yeterli.
    valla ne soylesem yalan olur benım yazdım sıstem senınkınden dusuk bı sıstem ama oyunda optımızasyon sıkıntısı var ıstersen al steamden dene baktın kasıyo ıade et suresı dolmadan.o fps artırma yontemlerı mesela bende hıc bı ıse yaramıyo ne yaptıysam 1 fps bıle artmadı
  • kara57 K kullanıcısına yanıt
    olabilir aslında 2 saat süresi vardı. indirdikten sonra bi girer çıkarım bide fps arttırıp girip çıkarım sonra iade edebilirim. Deneyelim bakalım
    yanı en mantıklısı o ama ıstersen bı ayın 24 25 ınde patch gelecek o patchden sonra al dene fps artacak dıyolar o patch ıcın daha saglıklı olur
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.