Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu rewards kismindaki ödüller rastgele mi geliyor? Yani 700 parayla aldığın 1400e göre daha iyi olma olasılığı var değil mi? 1 haftada ordaki odullerden 5 TL kazandim. Böyle devam ederse oyun parasini cikarir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, h1z1 oynamışlığım var. Biraz kötüyüm ama birlikte oynayabilirsek zevkli olacağına inanıyorum.http://steamcommunity.com/id/minikpandaa/

Yaş 23 skype kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h1z1 de royalty'im
    Oyunda 33 saatim var ve 2 birinciliğim var. İyi sayılırım yaş 28 beraber oynamak isteyen ekleyebilir arkadaşlar.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198075218212/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Battlefield 4 te Rojev nickli arkadaş sen misin ?

Evet
  • 16 GB RAM
    i7 6700hq 2.60 ghz
    GTX 960 M 2 GB EKRAN KARTI

mediumda kaç fps alırım beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

16 GB RAM
    i7 6700hq 2.60 ghz
    GTX 960 M 2 GB EKRAN KARTI

mediumda kaç fps alırım beyler?

40-45 FPS
  • Beyler ekleyin oynayalım yaş 22 ankara takım sağlam olmadan oyun pek sarmıyor.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198107081585/
  • Beyler yaş ortalaması 25 30 discord kanalımıza bekleriz...

https://discord.gg/JFsYpxF
  • beyler bu kodumun lagını nasıl keserız ya 30 40 fps le oynuyom ama massallah lag o bıcım kerkıne kerkıne oyun oynuyoz 3 kısıyız 3 umuzunde aynı
  • g4560 işlemci
    8 gb ram
    1050ti 4gb

oynanır mı beyler alsam, düşük fps oyun oynamayı sevmiyorum
  • cago34 C kullanıcısına yanıt
    al oyunu dene optımızasyon sıkıntısı var oyunda zaten baktın acmıyo gerı ıade yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago34

g4560 işlemci
    8 gb ram
    1050ti 4gb

oynanır mı beyler alsam, düşük fps oyun oynamayı sevmiyorum

Aynı sistem var, sadece benim ekran kartı 1050 en düşük ayarlarda şehir dışında 70-80 lere kadar çıkıyor fps, şehir içinde ise 20lere Kadar düşüyor, optimizasyon sıkıntılı şu an oyunda, bugün optimizasyon ile ilgili patch çıkacak diyolar umarım dahada artar fps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar test serverında yeni güncellemeyi denedim. Masaüstü bilgisayarımda Amd FX 8120, R9 270X O.C ve 16 GB ram var. Bu bileşenlerle patch öncesi 35-50 FPS arası oynuyordum, yeni patchle 50-60 arasına çıktı bu değerler fakat oyun kesinlikle daha akıcı hale gelmiş. i5 7300HQ, GTX 1050 ve 12 GB ram olan laptopumda ise 45-65 arasından 50-70 arasına çıktı ve dediğim gibi oyun daha akıcı halde. FPS hakkında şunları söyleyebilirim oyun işlemciyi çok fazla kullanıyor ve tıpkı Battlefield'ın multiplayer haritalarında gerektiği gibi burada da 100 kişinin yükünü aynı anda kaldıracak bir vram lazım. R9 270X'in vrami 2, GTX 1050'nin ise 4. Bu sebepten dolayı laptopta masaüstünden daha fazla fps alıyorum. Ama yapımcılar işlemcinin yükünü azaltmaya çalıştıklarını, ekran kartının da tam performansta çalışması için optimizasyonları sürdürüyorlar. Fakat kendilerinin de dedikleri gibi bir patchte düzelecek bir sorun değil maalesef.

• lag olayı duzelmıs mı beyler yada bu olay bır tek bızdemı var
  • Yeni güncelleme ile loot'lar berbat oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batkor

Yeni güncelleme ile loot'lar berbat oldu.

Aynen, bahsettiğiniz gibi bir durum var.
    3 tane evin olduğu bir alana iniş yaptım.Evlerden bir tanesi 3 katlıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ne kask ne silah ne çanta çıktı :)
    2 dk da koca bir binanın her odasına bakıyoruz lakin bir şey çıkmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLchaSe

quote:

Orijinalden alıntı: batkor

Yeni güncelleme ile loot'lar berbat oldu.

Aynen, bahsettiğiniz gibi bir durum var.
    3 tane evin olduğu bir alana iniş yaptım.Evlerden bir tanesi 3 katlıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ne kask ne silah ne çanta çıktı :)
    2 dk da koca bir binanın her odasına bakıyoruz lakin bir şey çıkmıyor :)

Bende de baktığım yere sonradan tekrar bakınca yeni lootlar görüyorum gibi oluyor. Sanki hemen hepsi yüklenmiyor gibi geldi bana bende mi bir sorun var yoksa güncellemeden sonra mı oldu bilmiyorum. Önceden böyle olmuyordu hiç

• AR loot'u baya azalmış akm buluyorum anca. şu lootların sarı sarı parlama olayı da çok kötü kaldırırlar umarım
  • guncelleme oncesınde 40 50 fps arası oynuyodum sımdık fps 30 a ınmıs zırt pırt drop yıyorum sızde durum ne
  • http://steamcommunity.com/id/safasahbaz/

Birlikte oynamak isteyen olursa ekleyebilir.
    At gibi ortalıkta gezmem baya pusarak oynarım
    Kimseyi öldürmeden birinci olmuşluğum var herkesden bir farkımız olsun :D
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.