Şimdi Ara

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
44.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bende oyunu yeni aldım arkadaşlar birlikte oynamak için lütfen ekleyin :)

Steam: DeepHouse34
  • efsane video susturucu nasıl güçlü bir eklenti bakın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So say we all -- 1 Nisan 2017; 15:39:45 >
  • Arkadaşlar bu tarz oyunları mantığını seviyorum ama h1z1 den nefret eden biriyim oyunun aimi beni çıldırtıyordu beceremiyordum. Bu oyun h1z1 e benziyorumu ? Yoksa farklımı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Arkadaşlar bu tarz oyunları mantığını seviyorum ama h1z1 den nefret eden biriyim oyunun aimi beni çıldırtıyordu beceremiyordum. Bu oyun h1z1 e benziyorumu ? Yoksa farklımı .

mantık h1z1 kotk ile aynı hayatta kalan oyunu kazanıyor ama diğer herşey çok farlı çok fazla silah çeşitliliği var vs. arkadaş çevreniz varsa oyunda yaşadıklarınız bazen film gibi oluyor gerçekten :) ama çok pusan var dikkat edin 8x 4x çok nadir droptan 15x çıkıyor ve pusuyorlar..
  • 940mx i5 6300hq ikilisi kaldırır değil mi oyunu ona göre indireyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYavasci

940mx i5 6300hq ikilisi kaldırır değil mi oyunu ona göre indireyim

malesef çok zor benim sistemde 1080 var herşey very low şehirde 40-50 fps şehir dışı 120 fps alıyorum. oyuna yakında fps ile düzeltme olucak o zaman karar verirsin almaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi So say we all -- 1 Nisan 2017; 16:55:24 >
  • So say we all kullanıcısına yanıt
    bendede 1070 var yakinda oyunu almayi planliyordum, 2k ultrada 80 fps ile oynarim diyordum taki sizin yazinizi okuyuncaya kadar. Hocam nasil 1080 le very low da 50 fps verir optimizasyonu berbat o zaman oyunun. Almaktan vazgectim kalsin en iyisi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

bendede 1070 var yakinda oyunu almayi planliyordum, 2k ultrada 80 fps ile oynarim diyordum taki sizin yazinizi okuyuncaya kadar. Hocam nasil 1080 le very low da 50 fps verir optimizasyonu berbat o zaman oyunun. Almaktan vazgectim kalsin en iyisi.

hocam şöyle diyim 1080 ve 4790k 1080p oynuyorum bi kaç şehir var çok kötü fps veriyor 30-40 kadar düşüyor onun dışında şehir dışı 90-120 fps falan. ama yapımcılar program yaptı 1 ay içinde fps düzeltmesi gelicek. 6 ay sonrada full sürüme geçicekmiş. h1z1 2 yıldır hala early acess.
  • So say we all kullanıcısına yanıt
    Neyse hocam DR oyun bugüne özel 49 TL ye satıyor dayanamayıp aldım. Umarım sözlerinde dururlar ve h1z1 gibi oyun tam sürümü çıkmadan hiç olmaz. Bu arada Steam id:Alper33_TR beraber oynamak isteyenler ekleyebilir.
  • Arkadaşlar ben de oyunu yeni aldım alışma sürecindeyim bakalım güzele benziyor. Oynamak isteyen olursa ekleyebilirsiniz.

Steam id : metalgear24x
  • Stok yenilenince bende 1 adet alıcam bakalım, nasıl birşeymiş
  • Ya oyun çok güzel ama ben kimin nerden ateş ettiğini anlayamıyorum, milleti izliyorum çatır çutur anlıyor nasıl anlıyorlar ki? Kulaklıkta taktım ona rağmen nerde beni vurduğu ya da ateş ettiği anlaşılmıyor. Salak salak ölüyorum.
  • stok yenilenince ben de kapicam 1 tane

• imzamda ki sistemle grafik ayarları düşük olsa da 1080p de akıcı oynayabilir miyim ?
  • İsteyen eklesin Ayu | RommeL

Teamspeak vs yapabilecke varmı?
  • Oyunu alsam mı almasam mı ? Çok kararsızım. Pek uzun ömürlü bir oyuna benzemiyor, birkaç ay sonra herkes sıkılıp bırakır diye düşünüyorum.
  • merhabalar, şu şekilde hata almaktayım,

ekran kartını güncelledim,

steamde dosya kontrolü yaptım ama fayda etmedi,

varmıdır bilen eden,

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi more34 -- 2 Nisan 2017; 23:12:19 >
  • droyundan kaptim 1 tane oyun indirime girse anca bu kdr duser zaten

• oyunda şansa sadece koşarak 2. oldum bugün 1 kill almadan :D 80 civarı fps alıyorum baya bir dalgalanıyor fps ancak oyun hiç akıcı değil tam sürümde böyle olmaz umarım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.