Şimdi Ara

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
963
Cevap
11
Favori
44.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thirt person modundayken görüş alanını daraltmalari gerek evlerin içinde saklanmak zorlaşıyor.Ayrica koşarken veya yürürken serbest kamera acısını kaldirmalilar takip etmek imkansız hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Droyun dan 49 TL ye aldım arkadaşlar almak isteyen varsa bilgisi olsun
  • PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Arşivlendi, Diğer Konudan Devam)

Çorba param çıktı
  • altaydoganay A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı laptop var 2. Ekran kartı aktif değil tek 755M en düşük ayarlarda 1366x768 30fps civarı oynatıyor yeterli mi değil ama fazla kasma yok.Uçaktan atlayış ve air strike hariç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solo oynayan var mı zevkli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLOWDIVE

Solo oynayan var mı zevkli mi?

4 kişilik squat çok daha zevkli. Solo bir süre sonra yalnızlıktan sıkıyor fakat 4 kişilik bir takım özellikle de tanıdıksa ve muhabbetçi insanlar varsa sabahlara kadar sıkılmadan oynarsınız.

Eklerseniz beraber de oynayabiliriz. Yaş 26http://steamcommunity.com/profiles/76561198062524959/
  • Son 2 gündür çatışma sırasında oyundan atma problemleri yaşamaya başladım. Dünkünde ekran kartımın hafızasıyla ilgili problem verdi (Out of video memory). Halbuki ekran kartım 8 gb 1070. Bugün de normal ram'den hata verdi (couldnt read memory). Ama normal ram'im de 8 gb. Son 2 güne kadar hiç oyundan atmamıştı 3 haftadır. Sorunun kaynağı nedir veya ne yaparsam düzelir? 4 ve 8 gb ram takviye yapmaya düşünüyorum bu sorundan dolayı.
  • Ram kullanmayı seven bir oyun, imkanın varsa ram i 16 gb yap, bir daha böyle bir sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.
  • 1.3 gblik güncellemenin üzerine şimdi 450 mblik güncelleme daha geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Bende de aynı laptop var 2. Ekran kartı aktif değil tek 755M en düşük ayarlarda 1366x768 30fps civarı oynatıyor yeterli mi değil ama fazla kasma yok.Uçaktan atlayış ve air strike hariç.

Bende en düşük ayarlarda bile kasıyor nedense. Oyunu çok beğendim ama olmuyor bu şekilde
  • Ultrada 30 fps zor alıyorum 32 gb ram r9 390x ekran kartım var,oyunun sıkıntıları var zaten yavaş yavaş düzelecek inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Ultrada 30 fps zor alıyorum 32 gb ram r9 390x ekran kartım var,oyunun sıkıntıları var zaten yavaş yavaş düzelecek inşallah.

ultraya gerek yok bence tum ayarlar en dusuk ekran olcegini 120 ye al oyna

• Bugün gelen güncellemeden sonra ekran kartı kullanım oranım zaman zaman %70 lere kadar düşüyor, bu güncelleme öncesi sabit %99 olurdu. Aynı sorunu yaşayan var mı? (Msi Gaming X 1080)
  • Şu oyunda bukadar sinirlenen bir benim sanırım,çatıda pustum karşı çatıdaki adamla çatışıyorum,sonra bir ses duydum hemen çatının en uç köşesine pustum adam pompalı ile girerse tek atamasın diye ama adam girer girmez, pompalıyla tek atmasıyla bir oldu cinnet geçirmemek elde değil resmen.

Şehirlerde duvarn arkasına pusup adam bekleyenler mi dersin,30dk boyunca evdeki tuvalette pusanlar mı dersin :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 27 Nisan 2017; 18:50:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Tek bir sorum olacak.

DayZ ve H1Z1 ın sunamayıp da bu oyunun sunduğu yeni bir şey var mıdır almaya değecek. Gerçekten baydı beni bu oyun yapısı.

Grafik ve oynanabilirlik daha iyi, muzikler daha iyi ve zombi falan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: distortionn

Oyunda hile var.insallah çözerler

Nedir lo??

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah44

Oyun Rust tarzı mı nasıl bir oyun? H1Z1 oynamadım onun gibi diyeceksiniz. 😊

Herkes ucaktan bir adaya atliyor, 5dk sonra alan daralmaya basliyor, dustugun yerde binalarin icinde itemleri alip daralan alana ilerliyorsun, o arada gorduklerini olduruyorsun sona kalan turnayi vuruyor, henuz forumda sona kalan yok??

• quote:

Orijinalden alıntı: the_KHA

quote:

Herkes ucaktan bir adaya atliyor, 5dk sonra alan daralmaya basliyor, dustugun yerde binalarin icinde itemleri alip daralan alana ilerliyorsun, o arada gorduklerini olduruyorsun sona kalan turnayi vuruyor, henuz forumda sona kalan yok??

Eyvallah. İndirimde alacağım. 69 TL çok geldi witcher 3 ün bu fiyata çıktığını düşünürsek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the_KHA

quote:

Eyvallah. İndirimde alacağım. 69 TL çok geldi witcher 3 ün bu fiyata çıktığını düşünürsek.

Ben £27 aldim, wither 3 ten farkli bir oyun rpg seviyorsan wither al, pugb fps ve mp bir oyun

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.