Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: riner Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaand12@

Girmedi indirime namussuz

PUBG indirime girmeyecek diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thaei

Selam oyundaki seslerle ilgili sıkıntım var Logitech g430 kullaniyorum. Önümdeki ses arkadan geliyor soldaki sesler sağdan falan diger fps oyunlarinda hiç bir sıkıntı yokken pubg de böyle bir sıkıntı var. Baska yerlerdede gördüm bu sorunu yaşayan ama çözüm bulan göremedim yardmci olabilcek var mı?

edit: Önümde yürüyen adamın sesi bile arkadan geliyor mermi sesini geçtim

beraber oynadığım arkadaşlarımda hiç böyle bir sorun yaşayan duymadım. driverleri silip yeniden yüklemeyi denedin mi.
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Steam Yaz İndirimlerinde
    Beklediğiniz PubG indirimini bulamadınız mı ?

Uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde burdan alabilirsiniz :) Playerunknowns Battlegrounds
    Diğer Sitelerdeki gibi gift şeklinde değildir direk steam key alırsınız
  • Yaz indirimine girmemiş beyler 69 lira verilir mi ? Nasıl oyun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    droyun.comda 59 TL. Oyunu oneririm ben zevkli baya, istiyorsaniz videolsrini felan izleyin oyle karar verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

droyun.comda 59 TL. Oyunu oneririm ben zevkli baya, istiyorsaniz videolsrini felan izleyin oyle karar verin

Hocam optimizasyon sıkıntısı varmı benim için önemli olan o

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

quote:

pc özelliklerini yaz sorun yaşayıp yaşamayacağını yazalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nisan2005

quote:

quote:

Hocam oyun optimizasyon özürlüyse zaten pc nın bir önemi kalmıyor örnek vermek gerekirse Ark diye bir oyun var inceleyebilirsiniz benim sisteminde bu oyun zaten sıkıntı çıkarmaz ama optimizasyonu kötüyse mide bulandırıyor imzamda sistem özelliklerim yazıyor

• ohh iyi iyi kassın evdeki tırt laptopundan bilgisayarından giren bebeler giremez işte ne güzel.
    rx480 ini boşuna mı aldık.
  • Arkadaşlar i3 6100'ın HD 530'u yeterli olur mu bu oyun için?

Ekran kartım yok fakat Divinity Original Sin, CS GO, Wow vs. kaldırıyor bişeyler.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    5-15 fps alırsın herhalde. Boşuna para verme bence, alacağın fps değerleri ile zevk alamazsın oyundan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Grafik FPS delisi bi insan değilim ama tabi o FPS le anca oyunu screenshot lar halinde izlerim Sağol hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nisan2005

quote:

quote:

Hocam bana yardımcı olursanız ben almaya düşünüyorum betada kötüydü ama şimdi nasıldır .
    Rx 380 4gb
    i7-860
    8 gb ram
  • Son patchden sonra fps drop ve sürekli takılma donma vb. yaşayan var mı? Patch oncesinde sıkıntısız oynuyordum nerdeyse
  • Thaei T kullanıcısına yanıt
    valla bende drop falan olmadı takılma donmada yok lag da denk gelmedı eu da oynuyorum sureklı fakat sole bı durum var arkadasımın sıstemı benımkınden kotu o 30 fps falan alıyodu ole oynuyodu patch sonrası aldıgı fps 20 nın altına dustu artık oynayamıyo anladıgım kadarıyla kotu sıstemler bu sozde optımızasyon patchlerınde daha da kotu performans alıyo ıyı sıstemler daha ıyı
  • uzun zamandır girmiyordum oyuna paslanmışımdır diye düşündüm ama hiç de öyle olmamış

şimdiye kadar ki en iyi skorumu yaptım

• Güvenli bölgelerin ortalarına erken giden kazanıyor artık. Eskiden geç giderdik pusa pusa. Şimdi gazdan kaçıp güvenli bölgeye girdiğin gibi çiuvv iki kurşunda öldürüyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Güvenli bölgelerin ortalarına erken giden kazanıyor artık. Eskiden geç giderdik pusa pusa. Şimdi gazdan kaçıp güvenli bölgeye girdiğin gibi çiuvv iki kurşunda öldürüyolar

Aynen öyle

• GTX 1050 bir laptopta çalışır mı oyun?
  • Oyunun boyutu nedir arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.