Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.154
Cevap
123
Favori
631.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Esl pubg maçlarını takip edeniniz var mı ? Efsane takımlar var , çok aşırı zor bir turnuva. Onları izleyince oyun görüşümü biraz daha arttırdım. Takım oyunun nasıl olduğunu ; fragger , flanker support gibi rolleri daha iyi anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

quote:

arkadaşlar 10 tl lik kulaklıklan pubg oynamaya çalışıyorum sesleri falan hiç anlayamıyoırum adam nerde ne yapıyor bilemiyorum , 300 tl bütçem var ne önerirsiniz 7.1 destekli iyi ses kasacağım kulaklık varmı 300 tl ye

https://www.amazon.de/HyperX-Cloud-Gaming-Kopfh%C3%B6rer-f%C3%BCr/dp/B00SAYCXWG

İndirimde 60 euro yu görüyor. Ozaman alabilirsiniz.

türkiye adresine iade edilemiyor diyor.

Sepete atıp son adıma kadar ilerleyin orada yazılan her zaman doğru olmuyor. Ben ürünü alırkende yazıyordu.(3 ay önce) Her üründe sepete atıp ilerlemeniz lazım.

Spete ekleyince öyle demiyor ama fiyat uçmuş burdan alsan daha uyguna gelir

PUBG [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enja

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 10 tl lik kulaklıklan pubg oynamaya çalışıyorum sesleri falan hiç anlayamıyoırum adam nerde ne yapıyor bilemiyorum , 300 tl bütçem var ne önerirsiniz 7.1 destekli iyi ses kasacağım kulaklık varmı 300 tl ye

https://www.amazon.de/HyperX-Cloud-Gaming-Kopfh%C3%B6rer-f%C3%BCr/dp/B00SAYCXWG

İndirimde 60 euro yu görüyor. Ozaman alabilirsiniz.

türkiye adresine iade edilemiyor diyor.

Sepete atıp son adıma kadar ilerleyin orada yazılan her zaman doğru olmuyor. Ben ürünü alırkende yazıyordu.(3 ay önce) Her üründe sepete atıp ilerlemeniz lazım.

Spete ekleyince öyle demiyor ama fiyat uçmuş burdan alsan daha uyguna gelir

PUBG [ANA KONU]

Ne öyle demiyor? Ben fiyatı 60 euro ya inince alabilirsiniz demişim zaten, fiyatı 60 euro dememişim. Arkadaşta Türkiye'ye gönderimi yok demiş ki attığınız ss'de görüldüğü üzere gönderimi var.

• TSM Viss - 22 KILL - SOLO vs SQUADS

İyi Seyirler
  • Lyrazed kullanıcısına yanıt
    vergi normalmi sizce peki...?

• enja kullanıcısına yanıt
    Değil , fazla olan iade olabiliyor bana iade edildi 10euro Bir de hangi ülkenin amazonunu kullanıyorsan o para birimine çevir daha uygun olur. Hyperx2 için 95 euro diyor Türkiyede zaten o kadar fiyatı. Aralıkta 270tlye diablo3 battlechest ve bu kulaklığı almıştım 10euro da iade edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3BL4 -- 27 Şubat 2018; 21:25:49 >
  • i7 - 3630QM - 2.4ghz
    8 GB Ram
    Geforce GT650 M
    250 GB SSD

Sıkıntı yaşarım dimi ekran kartından ?

Sırf bu oyunu denemek için pc değiştiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

vergi normalmi sizce peki...?

PUBG [ANA KONU]

Ben ürünü 23 Kasımda sipariş vermişim, 30 kasımda ulaşmış. Vergiler ve kargo dahil fiyatı yukarıda bulunmakta. Şuan alınmamalı zaten. Yakın zamanda paskalya maskalya indirime girebilir. Girdiği zaman bu fiyattan alınması güzel olacaktır. Aşağıdaki linkdende bu zamana kadar hangi aylarda ne kadar ücrette satıldığını takip edebilirsiniz.

En son 14 Ocakta dip fiyatı görmüş tahminim Mart ayı sonunda tekrar dip görmesi yönünde.

FİYAT TAKİP LİNKİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 28 Şubat 2018; 4:52:29 >

• hyperx cloud2 / alpha çöpünü almayın. 7.1 destegi zaten oyunda yok. diğer oyunlarda ise 7.1 teneke efektinden ibaret. Stereo kaliteside orta seviye zaten. paranıza yazık.

ha illa cloud2 alacaksanız gidin yarı fiyata TakStar Pro80 alın aynısı zaten

gaming adı altındaki şişirilmiş logitech, turtlebeach, bassmonster rezer çöpleri alınmaz.

orta seviye superlux, Sennheiser, ath + modmic4 ile şu çöplerden daha iyi verim elde edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

hyperx cloud2 / alpha çöpünü almayın. 7.1 destegi zaten oyunda yok. diğer oyunlarda ise 7.1 teneke efektinden ibaret. Stereo kaliteside orta seviye zaten. paranıza yazık.

gaming adı altındaki şişirilmiş logitech, turtlebeach, bassmonster rezer çöpleri alınmaz.

orta seviye superlux, Sennheiser, ath + modmic4 ile şu çöplerden daha iyi verim elde edersiniz.

Hocam hyprex teneke değil. Ne kadar deneyimlediniz bilmiyorum. 7.1'ini falan hiç denemedim zaten sanal 7.1 için harici ses kartı kullanmam. Bende Hyprex Cloud var ve stereo performansı hem oyunlarda hem müzikte fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor.

• El Pozo'da 5 katlı binalar var giriş katı mavi boya ile kaplı. Orda bi duvarın içinden geçiliyor ve dışarısını duvarın arkasından görüp adamları vurabiliyorsun. İlk başta bug sandım ama her elde aynısı oluyor. Duvarın içinde duruyorum resmen. Biri ölüm kamerasından görüp report etse boku bokuna ban yersin o derece.
  • Her güncellemede optimizasyon daha kötüye gidiyor kanser oyun.

144FPS aniden 5-6FPS düşüyor bazı yerlerde veya fightlarda.

Kanser Gaming.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

hyperx cloud2 / alpha çöpünü almayın. 7.1 destegi zaten oyunda yok. diğer oyunlarda ise 7.1 teneke efektinden ibaret. Stereo kaliteside orta seviye zaten. paranıza yazık.

Hocam sen ciddi misin ? Yazdığın kulaklık hiçte çöp değil karalamak için böyle yazmana gerek yok sebeplerini söyle bilelim bizde. Esporun %40 ı cloud2 yi kullanıyor ama winter bey hangi bilgisiyle bunları söyledi Bir tek şu eleştiri yapabilirim: 450tl etmez fakat 90euro eder.

• bir kerede dağlık bir alanda adam taşın içine düşmüştü. son 7 kişiyi tıkır tıkır vurdu adam. Gerçekten oyun kabak tadı vermeye başladı hiç oynamak istemiyorum artık. update geldi optimizasyon bozuldu adamların umrumda olmadı ya.
  • Oyun süper bence

• bu ne yahu sabahtan beri oyundaydım yemek molası verdim oyundan çıktım şimdi giremiyorum your client 3.6.14 falan filan diyor nabarsam yapayım düzelmedi ne iş bu anlamadım.
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    düşük mb da güncelleme geldi ondandır
  • duo oynamak isteyen var mı?
  • arkadaşlar macro kullanıyormusunuz acaba kullanıyor iseniz ayarlarınız nelerdir teşekkürler.
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    sizi linç ederler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.