Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Radeon Pro 555 versiyonu alırsanız oynarsınız en düşük ayarlarda çözünürlük düşürerek falan. ne kadar zevk alırsın bilemem. ayrıca 4k ekranla geliyor. aradaki farka değer gibi duruyor. 5300tllik versiyon ile oynama imkanınız yok.
    ayrıca macosun yanına windows boot etmeniz gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rektangular -- 24 Şubat 2018; 0:41:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy12

Arkadaşlar Apple bayisinden en ucuz iMac bilgisayarı almayı düşünüyorum. Şu an fiyatı 5300 tl. PUBG çok önemli. PUBG için tavsiye eder misiniz?
    İkinci sorum ise iMac alırsam Windows kullanan arkadaşlarımla PUBG oynayabilir miyim?
    Veya bütçeyi arttır 6300 liralık mı al dersiniz?
    https://www.apple.com/tr/shop/buy-mac/imac

6300tlye ne bilgisayarlar toplanır

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudoss -- 24 Şubat 2018; 3:18:12 >
  • dün aldığım bilgisayarla indiriyorum oyunu bakalım çok merak ediyordum :)
  • gamescom kutusu ne güzel bir aralar 35-40 tl iken satmadım şuan ise baya düşmüş uzun zamandır da bu düşük fiyatlarda

daha da düşmeden satsam mı 20 tl ye yoksa artma ihtimali hala var mı?
  • Soloyo 3 kişi girmişler
    Bu oyunun hilesi , çakalı bitmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrcnd

Soloyo 3 kişi girmişler

Videonun adından anladığım kadarıyla hile yapan size göre' gavat ' oluyor.. Bu arada sizin ekranda diğer oyuncuların üstünde isimler okla yerlerini belli etmeler falan ? Sahi bu hile değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Donatn

quote:

Soloyo 3 kişi girmişler

Videonun adından anladığım kadarıyla hile yapan size göre' gavat ' oluyor.. Bu arada sizin ekranda diğer oyuncuların üstünde isimler okla yerlerini belli etmeler falan ? Sahi bu hile değil mi?

Şaka gibisiniz
    oyun bittikten sonra sağ üste replays var oraya tıklayıp geçmiş oynadığınız tüm oyunları izleyebiliyorsunuz öneririm kullanmanızı

PUBG [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 24 Şubat 2018; 19:41:17 >

• quote:

quote:

quote:

Soloyo 3 kişi girmişler

Şaka gibisiniz
    oyun bittikten sonra sağ üste replays var oraya tıklayıp geçmiş oynadığınız tüm oyunları izleyebiliyorsunuz öneririm kullanmanızı

PUBG [ANA KONU]

GErçekten bilmiyordum kusura bakma ..

Bu arada şu an bir twitch yayını izliyorum adamların mermileri çaptığı yerde renkli bir duman efekti yaratıyor. Bu nedir bilen var mı ?

• Donatn kullanıcısına yanıt
    çin modu olabilir mavi mavi çıkıyorsa.
  • arkadaşlar 10 tl lik kulaklıklan pubg oynamaya çalışıyorum sesleri falan hiç anlayamıyoırum adam nerde ne yapıyor bilemiyorum , 300 tl bütçem var ne önerirsiniz 7.1 destekli iyi ses kasacağım kulaklık varmı 300 tl ye
  • quote:

quote:

Soloyo 3 kişi girmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya şu güncellemeden sonra hile kullananlar mı arttı benim mi gözüme çarpmaya başladı gerçekten oynanmıyor heri kar98 ile dürbünü açmadan 3 kişiye kafa atışı yaptı. Bu hile ile ilgili güncel bir haber var mı? Anti cheat sistemini filan güncelleyecekler mi acaba ne olacak böyle oynanmaz bu oyun çok sinir bozucu. 20 dk loot yap arabayla son sürat giderken 3.ünüzde peşpeşe headshoot yiyin. rezillik.
  • Begee kullanıcısına yanıt
    oncekıne nazaran az hıle denk gelıyo ama guncellemeden snr sadece 4 kere hıle denk geldı hepsıde dun aynı senın dedıgın sekılde adam kelesle durbun acmadan 4 kısıyız 4 umuze toplamda 10 mermı attı hs yedık olduk
  • Selam,
    Oyunu yeni aldım ve şuan iniyor.
    i5 6500
    Gtx760
    16gb ddr4 ram
    evo 250 ssd

mevcut, low ayarlar da oynamam mümkün olur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

arkadaşlar 10 tl lik kulaklıklan pubg oynamaya çalışıyorum sesleri falan hiç anlayamıyoırum adam nerde ne yapıyor bilemiyorum , 300 tl bütçem var ne önerirsiniz 7.1 destekli iyi ses kasacağım kulaklık varmı 300 tl ye

https://www.amazon.de/HyperX-Cloud-Gaming-Kopfh%C3%B6rer-f%C3%BCr/dp/B00SAYCXWG

İndirimde 60 euro yu görüyor. Ozaman alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

quote:

arkadaşlar 10 tl lik kulaklıklan pubg oynamaya çalışıyorum sesleri falan hiç anlayamıyoırum adam nerde ne yapıyor bilemiyorum , 300 tl bütçem var ne önerirsiniz 7.1 destekli iyi ses kasacağım kulaklık varmı 300 tl ye

Evet bence de en mantıklı seçim olur bi kac ay önce 270tl ye hyperx2 ve diablo3 almıştım gecen haftada 10 euro vergi fazlasını iade etmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

Selam,
    Oyunu yeni aldım ve şuan iniyor.
    i5 6500
    Gtx760
    16gb ddr4 ram
    evo 250 ssd

mevcut, low ayarlar da oynamam mümkün olur değil mi?

Oynarsın.
  • quote:

quote:

türkiye adresine iade edilemiyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

türkiye adresine iade edilemiyor diyor.

Sepete atıp son adıma kadar ilerleyin orada yazılan her zaman doğru olmuyor. Ben ürünü alırkende yazıyordu.(3 ay önce) Her üründe sepete atıp ilerlemeniz lazım.

• 
Sayfa: önceki 319320321322323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.