Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LadyAmerica

quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Mithrain de cok iyi oynuyor armut da ve zaten bence Twitchdeki en iyi 2 oyuncu bu. Ama muhabbet olarak ortam olarak ikisi de beni eglendirmiyor sadece canim sıkılırsa açıp izliyorum gündüzleri. Eger eglenmek istiyorsaniz mrsafaa ve Cicicin var. Mithrain ve armut kadar iyi degiller ama onlar da ortalamanin baya ustundeler. Bir gün biri diger gün biri yayin açıyor akşamları. Tavsiye ederim..

Zaten "para kazanıyorum, işim bu" diyerek 1 izleyicilerini aptal yerine koyan , 2 egoist bir insanın yayınından ne derece keyif alabilirsin ki ? Adam 1 kerede öldüğünde helal olsun iyi vurdu desin. Şansa bak , buga bak , laga bak , hacke bak... Değişik bir tip bu mithrain.

+1 imzamı atarım, bahsi geçen 2 şahısta aynı tipler. al birini vur ötekine.

pubg yayını izlemek isteyen tsm viss izlesin

• Oynamak isteyen yok mu ? Ben birkaç kişiyle girdim ama anabacı yapıyorlar, aklı başı yerinde küfür etmeyen bir adam yok mu ? oyuna girecek ?
  • Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Dostum yabanciyla girme en kolayi solodur.Sen rastgele girersen hem oyunun bilmez dibindeki adami görmez adam gelir sana söver. Taktik istiyorsanda veririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

Dostum yabanciyla girme en kolayi solodur.Sen rastgele girersen hem oyunun bilmez dibindeki adami görmez adam gelir sana söver. Taktik istiyorsanda veririz.

Solo gire gire sıkıldım hocam zaten silmiştim, videolardan tekrar gaza geldim tekrar indirdim. Açıkçası muhabbet ede ede oynayacak birini arıyorum, aynen öyle söven tipte oyuncu istemiyorum adam geliyor küfür ediyor hani karşıdakinede değil sana ediyor, hakaret ediyor sinir bozuyor boşyere bu yüzden csgo bıraktım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Backstep yazmayı unutmuşsun zira ortalama bir mithrain öldükten sonra 5 saniye içinde backstep diyerek aglama pozisyonuna geçebilir Her ölümünün bir nedeni vardır.Ya oyun bozuktur ya lag olmuştur ya backstep yemiştir ama hiçbir zaman kendi hatasından ölmez çünkü o mithrain.Bu adam ortalama ve üstünde oynuyor ama klasik Türk milleti adamı oyunda peygamber ettiler..İyi oyuncu görmek isteyen gitsin shroud izlesin adamın aimi bir acayip..

Bu kadar doğru bir mesaj olamazdı, içimden geçenin aynısı Hiç bir zaman kendi hatasından ölmez çok değişik bir insan, gram zevk vermiyor aman izlensin banane

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

Solo gire gire sıkıldım hocam zaten silmiştim, videolardan tekrar gaza geldim tekrar indirdim. Açıkçası muhabbet ede ede oynayacak birini arıyorum, aynen öyle söven tipte oyuncu istemiyorum adam geliyor küfür ediyor hani karşıdakinede değil sana ediyor, hakaret ediyor sinir bozuyor boşyere bu yüzden csgo bıraktım ben.

Ben pek tanımadığım insanlarla oynamıyorum ama dh den hem güzel oynayan hemde efendi insanlar var bunlarla girmen lazım.Dh den tanıştığım yazın gece gündüz oynadığım çok insan var.Küfür eden saygısız insanlarları direk sil

• quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

Ben pek tanımadığım insanlarla oynamıyorum ama dh den hem güzel oynayan hemde efendi insanlar var bunlarla girmen lazım.Dh den tanıştığım yazın gece gündüz oynadığım çok insan var.Küfür eden saygısız insanlarları direk sil

Bende bulmak istiyorum iste efendi adamlari hocam

• aylardır arabanın sıkışıp patlaması bugını düzeltmeyecek kadar vasıfsız geliştiricileri var oyunun
  • Yabancıların sürekli kalabalık yerlere atlama fantezisi nedendir.duo girdim rastgele adam direk school işaretliyor. Hadi dedik inelim abicim gökyüzüne bi baktım belki 50 tane paraşüt var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçağın ve arabaların sesleri kesik kesik geliyor ve duyulmuyor benden başka sesle alakalı sorun yaşayan var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    Aynen kalabalik yere atlamanin hic bir mantigi yok. Kalabalik yerde kill aliyorsun ama mutlaka bir iki adam kaybediyorsun ve oyun sonlarinda tum adamları sag olan takim avantajli oluyor. Oyununda önemli olan hayatta kalmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orjinal-puma -- 19 Ekim 2017; 0:51:58 >
  • 2 gündür girdiğim maçların hepsinde #unknown isimli bir oyuncu vardı ve işin ilginci adam öldükten sonra başkalarını öldürmeye devam ediyordu. Daha da ilginci izlediğim yayıncıların maçlarında da bu isimde oyuncu vardı. Forumdan fark eden oldu mu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

2 gündür girdiğim maçların hepsinde #unknown isimli bir oyuncu vardı ve işin ilginci adam öldükten sonra başkalarını öldürmeye devam ediyordu. Daha da ilginci izlediğim yayıncıların maçlarında da bu isimde oyuncu vardı. Forumdan fark eden oldu mu bilmiyorum.

bug o, sende de olabilir. #unknown nickiyle oynuyorsun ve random bir tipte karakter geliyor. her gördüğün #unknown nicki farklı birisi yani. server sorunlarından dolayı oyuncunun bilgisi oyuna aktarılmıyor o yüzden oluyor heralde.
  • Patrick Yıldız kullanıcısına yanıt
    Hocam bende eğlencesine, muhabbetine oynayacak alt tarafi bir oyunu çok ciddiye almayan bir duo arkadaş ariyorum. Isterseniz beraber oynayabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

arkdaşlar forsenlol'ü trolleyenler oyuna nasıl müzik verebiliyo

Bas-Konuş

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

quote:

Bas-Konuş

hayır yani bilgisayardan verme programı mı kullanıyolar yoksa telefondanmı açıyolar
  • YuriBoyaka kullanıcısına yanıt
    Hocam mikrofonlu kulakliğin var ise aç arkada Youtubedan ordan oyunada gidiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

quote:

Bas-Konuş

hayır yani bilgisayardan verme programı mı kullanıyolar yoksa telefondanmı açıyolar

Yine dertler derya olmuş..
  • Oyunu 10 gün önce aldım. Yaklaşık bi 40 saat oynadim fakat hala aim manigini çozemedim. Yani nişan aldigim yerlere gitmiyor mermi.

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    nişan aldığın yere giderse oyunun gerçekçiliği mi kalır hocam :) page up page down ile aim açıkken mesafeyi ayarlayın 100mden uzaktakilere aimi kaldırarak veya dediğim tuşlarla ayarı artırarak sıkmanız lazım bullet dropu hesaba katmadan sıkıyorsunuz sanırım
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.