Şimdi Ara

PUBG [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.155
Cevap
123
Favori
631.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türklüğümden ne yazık ki bir kez daha utandım. Bizi almamaları lazım böyle turnuvalara. Antrenman sanıp 60.olması ve öldükten sonra ilk oyun oluğunu anlaması gerçekten berbattı. Asıl utandığım nokta bizim diğer oyuncuları Lex öldürünce asıl canlı yayında herkesin lex e küfür spamlaması. Bu kadar mı zavallıyız? Bizi öldüren insana küfür spamlayacak kadar acınası haldeyiz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Kim 60.oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Kim 60.oldu?

Zeon - 19, Wtcn - 21, Mirliva - 35, Mithrain - 61

71 kişi katılmıştı.

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Bu mitrain denilen eleman zaten Türk yayın aleminde şişirilmiş bir balondu.Na da rank kasıyorum diye kulubeden kulubeye koşan şansı yaver gittiginde egosu tavan yapan kendi hatası oldugundada "Nasıl ya"diye aglayan bir tip.Kişisel görüşüm yaptıgı yayınında kaliteli olmadıgı yonunde.Ne sohbeti keyif verir ne oyun tarzı..TÜRK MİLLİ TAKIMINI gururla temsil edebilir artık

• Daha önce izlemedim turnuvada ilk kez görüyorum ama kendi de söylüyor çok kötü oynadı 2.turda da. İlk 15e giren adamımız yok henüz. Son 10daki savaşı izlemek çok keyifli oluyor bir de bizden birisi olsa çok güzel olacaktı ama.

• Pubgde rahat oynayamayanlara önerilerim var

1- MSconfigden işlemci sayısını max seçin

2- Oyuna girerken explorer.exe yi kapatın

3- [ShadowQuality@0]
    r.ShadowQuality=0
    r.Shadow.MaxResolution=32
    r.Shadow.RadiusThreshold=0.24
    r.Shadow.DistanceScale=0.1

Scabality dosyasına bunları yapıştırın

3.yü denemedim ama ilk 2 si bende fps artısına neden oldu 45 47 fps oynuyodum şimdi 68 69 görüyorum boş yerlerde 80 -90 a çıkıyor

PC özelliklerim

ayarlar very low hepsi görüş ölçeği 70 çözünürlük 1920*1080

i5 7300 hq
    12 GB ram
    GTX 1050 4GB
  • Olum hani asyalılar kötü oynuyodu adamlar şov yapıyor
  • Twitchte turnuvayı ızlıyorum bende . Chati tamamen bizimkiler işgal etmiş :D Mithrain kötü oynuyor en iyi wtcn suan. diğer 2 kişiyi pek bilmiyorum acıkcası. Ama asyalılar ıyı oynuyormus harbıden

• Evermore takımı içlerinden geçti helal olsun adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Evermore takımı içlerinden geçti helal olsun adamlara

tek kişi oğlum o :D
  • Kutular 10 lirayı görmüş. Daha artar mı acaaba?
  • Graviton G kullanıcısına yanıt
    takımın adını unutmuştum şimdi hatırladım 4entro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 24 Ağustos 2017; 13:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Bu mitrain denilen eleman zaten Türk yayın aleminde şişirilmiş bir balondu.Na da rank kasıyorum diye kulubeden kulubeye koşan şansı yaver gittiginde egosu tavan yapan kendi hatası oldugundada "Nasıl ya"diye aglayan bir tip.Kişisel görüşüm yaptıgı yayınında kaliteli olmadıgı yonunde.Ne sohbeti keyif verir ne oyun tarzı..TÜRK MİLLİ TAKIMINI gururla temsil edebilir artık

Hocam ama çok şansızlık yaşadı ilk oyunu antreman sanıyordu tamam ama yinede yapabileceği bir şey yoktu ciddiyetsizlikten veya rahatladıktan ölmedi ki 2. oyundada hata yaptığını kabul etti son olarak 3. oyun ise tamamen şanssızlık abidesiydi oyunun sesleri gitti oradaki görevlilerden yardım istedi fakat oyun sesleri bir türlü geri gelmedi pubg gibi bir oyunu sessiz oynadığınızı düşünsenize. O halde bile herkesin gözdesi olan break'i öldürdü daha sonrada köprüde backstep yiyip öldü

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Benim yaptıgım yorum turnuvaya özel degildi.Genel olarak iyi bir oyuncu oldugunu düşünmüyorum.

• LIRIK - 23 KILL #SOLO

İyi Seyirler :)
  • hıkaye adamların kotu oynadıgı ne zamandır asyada oynuyom yemın edıyorum 20 mac 2 galıbıyet bıkkınlık verdıler dondum eu ya 10 mac 6 galıbıyet baslarım asyaya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riesso

Oyundaki saçlar böyle pixelli gözüküyor, kürklü montun kürküde pixelli gözüküyor, witcher 3 de de böyle görmüştüm sanki.

Acaba ekran kartından kaynaklımı yoksa bir ayarmı yapmam lazım ? Yoksa oyundamı sorun var ? Ekran kartım gtx 1060 windforce 6gb
    Bu arada ayarlar en düşükte değil her ayarda böyle gözüküyor.
    Uzak görüşüde kötü etkiliyor.

Yokmu cevap verbilecek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• rx460 ile bu oyunu hangi ayarlarda düzgün oynarım ?
  • Türk ekibinde Cher1s nasıl olmaz hayret. Bence takımın ilk iki oyuncusu Cher1s ve Mithrain olmalıydı.
  • Şu an kutuları satmanın zamanı mı? ayın 27 sinden sonra bunları satabilecek miyiz yoksa elimiz de mi kalır?
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.