Şimdi Ara

Play at home yeni oyunlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar playstation resmi Facebook sayfasında ingilizce bir gönderi gördüm play at home ve bazı oyunlar yazıyordu naruto fairy Tail gibi linke tıklayınca hata verdi şimdi bakıyorum öyle bir gönderi yok ortada.. acaba bilgisi olan varmi yeni oyunlar verilecektide son anda vazmi geçildi?

• Play at home yeni oyunlar...
  • Oyun değil hocam bunlar anime. Playstation üzerinden funanimation uygulaması ile bu animeleri ve dahasını izleme şansını yakalıyorsun ama tr psn de sanırım bu uygulama yok. en azından funanimation sitesine tıklayınca ülkenizde kullanılmıyor yazıyor ordan çıkarım yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

Oyun değil hocam bunlar anime. Playstation üzerinden funanimation uygulaması ile bu animeleri ve dahasını izleme şansını yakalıyorsun ama tr psn de sanırım bu uygulama yok. en azından funanimation sitesine tıklayınca ülkenizde kullanılmıyor yazıyor ordan çıkarım yaptım.

Tesekkurler hocam bilgilendirme için keşke olsaydı. En azından narutoyu tekrar izlerdik..

• premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Yaov narutoyu aç izle 1500 farklı yerden üzüldüğün şeye bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

Yaov narutoyu aç izle 1500 farklı yerden üzüldüğün şeye bak

Hocam pc yok telden de zor oluyordu.. konsolda hazır olsa fena olmazdı.. gerçi filler bölümleri adami kanser eder ama olsun yinede gideri olurdu konsolda Play at home yeni oyunlar... 

• Play at Home olayı bitti sanırsam
  • oyungazi kullanıcısına yanıt
    Hâlâ var ama bilmiyorum yoksa orda duruyor kendileri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.