Şimdi Ara

PLAY-ASIA 'DAN SİPARİŞ VERENLER YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Play asia dan xcm vga box almayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var
    1-13.40 kargo ücreti yazıyodu bu Türkiye içinde geçerlimi
    2-siteden nasıl alışveriş yapabilirim.kayıt ol dedim ama adres kredi kartı bilgileini sormadı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak34tr -- 5 Kasım 2009; 21:26:59 >

• Bende böyle bi konu açmayı düşünüyordum. Benden önce davrandın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Bende böyle bi konu açmayı düşünüyordum. Benden önce davrandın.

sende mi alacaksın valla Türkiye de bulsam 120 peşin veririm ama yok işte maalesef
  • Bende bi tane almayı düşünüyorum ama kredi kartı yok.Babamı ikna etmeye çalışıyorum.
  • quote:

Bende bi tane almayı düşünüyorum ama kredi kartı yok.Babamı ikna etmeye çalışıyorum.

bende de yok yaş küçük 18 den öğrenciyim ztnvalla babama söylemedim bile paranı niye bunlara harcıyosun derabimden rica edicem benim gibi teknoloji manyağı ztn evet yok mu hiç play asia dan alış veriş yapan arkadaşlar yardımlarımızı esirgemeyelim

• Bende geçen sene almıştım .13.40 kargo ücreti türkiye için geçerli.kredi kartı bilgilerini sonradan giriyosun galiba.Yanlış hatırlıyor olabilirim.1-2 ay önce 85 tl ye satmıştım benim xcm vga box'ı.
  • quote:

Hangisi daha iyidir?

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zs-49-en-70-2tw6.html

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-zs-49-en-70-2b90.html

mega cool olanda sogutma var ama 5 renkli kablosu yok içinde kendin alıyosun fiyat sorun degilse mega cool olanı daha iyi

• kimse yok mu play asia dan alışveriş yapan orda burda mesaj yazıyosunuz da burdamı yazamıyosunuz
  • Geldim geldim sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak34tr

Play asia dan xcm vga box almayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var
    1-13.40 kargo ücreti yazıyodu bu Türkiye içinde geçerlimi
    2-siteden nasıl alışveriş yapabilirim.kayıt ol dedim ama adres kredi kartı bilgileini sormadı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

sordum o zaman
  • 1. 13.4 kargo ucretini veriyorsun bir kere türkiye için geçerli nedemek onu anlamdm ! Güzmrüğe takılmadığın sürece pahalı veya ağır olmasından dolayı bunların dışında bir ücret odemiyorsun ! Aman dikkat et gümrğe takılma bir kere takldım lanet ettim 2 kat para veriyosun

2:

kayıt olduktan sonra . my account var yukarıda ortada oraya gir ! My details den adresini gir . sonra ana menuden ürününü seç sepet at. sonra charta sepete gir ile ileri adım adım git sonra adres,kredi kartı vs ama bir yerde dur emin ol oyle ileri git sonra geri dönüşün olmaz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps_3S_lim -- 5 Kasım 2009; 23:52:16 >
  • arkdaşlar benim dediğim 13.40 kargo parası türkiye ye de geçerlimi yani ingiltere fransa falan 13.40 türkiye 25 dolar olabilirmi ona göre sipariş vericem lütfen yardım edin
  • Kargo ile birlikte 134 $'lık hesap çıktı.Gümrükte takılır mı?
  • valla ben bilmediğim için açtım konuyu arkadaşlar benim sorumada cevap vermedi ama gerekte kalmadı ztn istanbuldan elden aldım
  • Yaklaşık 1 ay önce play asia sitesinden bahsettiğiniz ürünü aldım.........Birkere kesinlikle siteye güvenin...Sonuna kadar sattıkları malın arkasında duruyorlar.Ben normal bir kredi kartı ile işlemi yaptım.Ürün aynı gün kargoya verildi.Dikkat etmeniz gereken nokta şu.Alet ptt aracılığı ile geliyor.Buda gelme süresini uzatıyor.3 veya 4 gün içinde türkiyeye geliyor.2 kg dan düşük ürünlerde gümrükten incelenmeden rahatça geçiyor.Takribem 2 veya 3 gün içinde yaşadığın şehre geliyor.Benim size tavsiyem postacının ürünü getirmesini bekleyin.Bağlı olduğunuz yerin postanesinden siz gidi alın....Bu size 1 hafta kazandırır.......
    Bu ürünün 2 çeşidi var.Biri ucuz diğeri daha pahallı...Ben ucuzu olan xcm vga box aldım.sorunsuz çalışıyor....diğeri galiba fanlı imiş ama değmez....Zaten alet çok ısınmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 9 Kasım 2009; 16:17:00 >
  • quote:

Kargo ile birlikte 134 $'lık hesap çıktı.Gümrükte takılır mı?

Dediğin ürün pahallı olanı.....Diğeri 69 dolar olması lazım.Ayrıca bahsttiğin kargo tutarı ile ptt getiriyor.Normal kagolar 30-40 dolara getiriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Dediğin ürün pahallı olanı.....Diğeri 69 dolar olması lazım.Ayrıca bahsttiğin kargo tutarı ile ptt getiriyor.Normal kagolar 30-40 dolara getiriyor..

Kargo'yu "Economy Air Bubble" mı yoksa "Economy Air Box" olarak mı seçeyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Kargo'yu "Economy Air Bubble" mı yoksa "Economy Air Box" olarak mı seçeyim?

Economy Air Bubble ie almıştım ben.Dediğim gibi ptt ile gelecek...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.