Şimdi Ara

Platonik aşk, aşk değildir !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
4
Favori
2.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hiç tanımadıgın bir kızı görüyorsun

Ve diyorsun ki

''Ah be abi aşık oldum''

Kızla 1 kere bile konusmaz bu tipler

Kızın karakterini, tavırlarını, özel hayatını bilmezler

Sonra da adına ''aşk'' derler

Bir de bunların açılıp, red yiyenleri vardır

Daha tanımadıgı kıza, açılırlar

Kız da haliyle ''Deli midir nedir'' diyerek reddeder çocugu

Bizim oğlan da baslar ''platonik aşk'' zırvalarına

Varsa aranızda böyle durumda olanlar

Hemen kurtulsunlar

Onun adı ''aşk'' falan değil bilesiniz istedim

• kanka sen de iyice kendini bu işlere adadın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hic tanımadığım birisine açıldım dolayısıyla red yedim ne önerirsiniz peki nasıl tanışılır bunlarla şuan böyle bir durum yok ama ilerde illaki olacak tavsiyeniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne bağırıyon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben işyerinde 1,5 ay falan tanıştıgım kıza daha dün dedim seni tam tanımıyorum ama tanımak isterim falan filan,hani seviyorum falan demedim öyle dedim birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz falan o da ben böyle şeyler düşünmüyorum dedi bende sen bilirsin dedim daha kızı tanımadan gidip seni seviyorum diyen var arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorgun şair -- 26 Aralık 2013; 11:29:48 >
  • Peki o gordugun kızla tanısabılmenın yolu nedir sayın bilge
  • Her platonik aşk dediğin şekilde değildir ki? Konuştuğun biri olsa da kabul edilmeyeceğini bildiğin için sadece arkadaş olarak kalmak da platonik aşktır.

• İçine atma pıçakla!

Lisede ergenlik çağındaysanız hadi açılamamanız normal. Ama 20-30 yaş arasındaysanız sevdiğinizi belli edin

• Sana burada roket atarlar Bil istedim
  • bu adami dinleyip gercek sevgiyi bulamazsiniz, ancak tek gecelik bulursunuz

• Görürsün hoşlandığını tanışmak istediğini söylersin ne var bunda illaha günlerce yalandan mesaj atıp bi yerde söylemek mi gerek ?

Ben açık sözlüyüm günlerce yalandan uğraşamam

gelir insansa konusuruz anlaşırsak görüşmeye devam ederiz
  • Daha sesini duymadığı kız için canımı veririm diyenler filan var ya deli ederler adamı.Kız belki ****** nerden biliyosun?

• Cok abartiyorsunuz bu ask konusunu kimisi zor olur kimisi kolay ilk gorustede asik olunabilecek insanda vardir zamanla asik olabilecegin insanda kiminin guzelligine asik olursun kiminin huyuna suyuna bazisi zaman ister bazisi bi anda olur bilemezsin ama hepside askdir sonucda bence yani sahsi gorusum

• quote:

Orijinalden alıntı: lethalforce

bu adami dinleyip gercek sevgiyi bulamazsiniz, ancak tek gecelik bulursunuz

+ sonsuz
  • Benim 8 senelik platoniğim var. 5 yıldır hiç görmedim. "Deli gibi seviyorum canımı feda ederim" deyip arabesk dinleyenlerden değilim. Arada bir rüyama girer mutlu olurum. Arada bir hayal kurar mutlu olurum. Hatta tanışsak arkadaş olsak sonra bir nedenden ayrılsak bu kadar mutlu olamam. Ne zararı var ki bunun?
  • Abicim tanıyorum 2 yıldır muhabetimde var ama açılamam açılsam da red yerim bende kafayı yemeye karar verdim red yerine.
    Riya demiş biri bir akç gündür rüya görüyorum kabus karışık hayatımdaki herkesi görüyorum neredeyse günlük hayyat gördüğüm ama nedense en son hep onu geriyorum garip.
    İÇimden garip bir şey geçti bugün onu orda görürüm dedim ve yine onu gördüm.
  • Platonik aşk değil sevdadır.Sevda yaşamak için birine ihtiyacınız olmaz.Onu onsuz da sevebilirsiniz.
  • Aslında masum sevgi diye geçer.
    Bende bir kızı seviyorum ama tek taraflı öylede olacak olmalı olmak zorunda.
    Şartlar bunu gerektiriyor.
    Fanilerin dilinde aşkın tanımı ilk son gibi rakamlandırmadan ibarettir.
    Gerçek Aşk ölümsüzdür.Ölümsüze duyulur.Bu Aşk kalbide Ölümsüzleştirir.
    Fani olan fani olana Aşık olduğunu sanınca kalbide ölür ve sevgiside nefrete dönüşür.
    Birbirimizin sevgisini tüketmememiz dileği ile.
  • Gözler kalbin aynasıdır, karşıdaki insanın gözlerine, gülüşüne aşık olur insan, hal ve tavırlarını sever, anlar karşısındakini, arada bir bağ oluşur, hafif meşrepli mi yoksa saygıdeğer mi tek bakışta çözmek mümkündür, tabi anlayana.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.