Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
48
Favori
29.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunusay

Ön Sipariş verdiğimiz oyunları cüzdandan düşmüyor. Mesela geçen Star Wars aldım Endonezya dan, anında düştü. Rus dan şimdi Need for Speed önsipariş verdim. Cüzdandan düşmedi. Fakat store da fiyat kaybolu ve yazan yazıyı tercüme ettiğimde ön sipariş olarak tercüme etti google translate.

Endonezya ve hong kong store ların da önsipariş sistemi farklı, tam nedenini bilmiyorum belki ülkesel bir yasa vardır ama storelarda önsipariş ismiyle açılıp satın aldığınızda çok küçük boyutlu bir dosya indiriyor PS4e o yüzden parayı hemen çekiyor, US ve UK gibi bir store dan alırsanız önsipariş ile onlarda da rusya psn gibi oyun çıktığında sizden para düşer
  • brknsmnc kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Hesapta 13 Dolar kaldi.Plus uyeligi ne kadar bari alayim yabana gitmesin para

2500 ruble daha alip 3400 e nfs on siparisi verdim.Fiyat artarsa benden daha fazla para cekmez dimi?verdigim para gecerli olacak sanirsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar rus psn den hesap açıcam
    Adres falan bilgi ne yazalım
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

Arkadaşlar rus psn den hesap açıcam

Galatasaray sampiyonlar ligi tesisleri
    Uefa caddesi moskova

takildim ustad ama karala gitsin herseyi kabul edio posta kodunu netten bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_Slap45

quote:

Uefa caddesi moskova

takildim ustad ama karala gitsin herseyi kabul edio posta kodunu netten bulursun

Peki dili türkçe
    Dolayısıyla ülkede türkiye olurmu? (sanmam).
    İngilizceyimi seçelim.
    Rusçam zayıfta!!!!!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_Slap45

quote:

Uefa caddesi moskova

Peki dili türkçe
    Dolayısıyla ülkede türkiye olurmu? (sanmam).
    İngilizceyimi seçelim.
    Rusçam zayıfta!!!!!

Yandex Browser anlık çeviri yapıyor. Öyle deneyin

• Elinize sağlık hocam cıd numaraları aynı olduğu taktirde oyunda aynı oluyor. Serverdan aynı dosyaları çekiyor.

• Şimdi beyler kesin olarak rus psnden en para ile alış veriş yapamıyormuyuz? Ve oyun 60 dolar a mı geliyor rus psnden? Bu kadar detayları uğraşıp ut kartların üzerinde hunter yerine avcı vb detayları göreceğim diye şahsen uğraşmam alırım us psn den kaldı ki fiyat bile aynı şayet güncel tutarlar doğruysa.. Bakalım down edileceği gün ne zaman ise ozamana kadar beklemeyi planlıyorum şahsen

Edit;

Fifa16 yı kastettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XaViEsTa -- 6 Eylül 2015; 23:18:29 >
  • Beyler paypal ya da sanal kartla alamiyor muyuz rus store'dan?

• abartmıyorum sony yetkilisi okuyorsa bu yazımı direk türkçe psn i kapasınlar ,ne kart çalışıyor ne paypal ne gift kodlar,e be kardeşim neden var o zaman bu türkiye psn...paramızla rezil olduk moskova sokaklarında,tam 4 adet binlik kod aldım 260 liraya patladı ,hani bir umut 50 tl min paypal kartıma yatmasını bekliyorum ama bakalım bir umut işte...bu arada en para kartım yarın geliyor ,en azından en para olayı çok güzel...

son alttaki dört adet kod gönderildi bir tanesi gelmedi,

• quote:

Orijinalden alıntı: abstergo78

abartmıyorum sony yetkilisi okuyorsa bu yazımı direk türkçe psn i kapasınlar ,ne kart çalışıyor ne paypal ne gift kodlar,e be kardeşim neden var o zaman bu türkiye psn...paramızla rezil olduk moskova sokaklarında,tam 4 adet binlik kod aldım 260 liraya patladı ,hani bir umut 50 tl min paypal kartıma yatmasını bekliyorum ama bakalım bir umut işte...bu arada en para kartım yarın geliyor ,en azından en para olayı çok güzel...

son alttaki dört adet kod gönderildi bir tanesi gelmedi,

Hocam çok fazla sitem etmişsiniz ama tam anlayamadım, plati.ru dan kod aldınız parası çekildi ve gelmedi mi kod un fotosu ?

• Playstation mobil uygulamasından dener misiniz kart ekleyip alışveriş yapmayı. Geçen ps4 ye plus üyeliği alamadım cepten tek seferde oldu :)

• Hangi üyeden alacağız? digiwild yok çünkü.
  • Rusya PSN e direk kredi kartı ekleme şansımız var mıdır?
  • G2A russian psn gift card satıyor ordan alsam olurmu
  • oyunlar rusca çıkmaz dimi MGS alsam ingilizce olur heralde
  • Rus storede kk geçmiyor değilmi? Rus psn card nerden bulabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aralda fifa 16 199 lira ben rus psnde 260 tl ye aldım ,yılın keriziyim ,ama hep sony nin suçu hiçbir kartı kabul etmiyor ,madem kart kabul etmiyor o zaman açmayacaksın türkiye psn...

aral la konuştum yüzde 8 lik kar marcı haricinde yüzde 30 luk bir kdv oranına dahil ediyorlarmış oyunları,bence aral için şimdi develete diyemeyiz kdv alma o zaman aralın yapacağı dijitale dönük oyun satacak...kutulu almak isteyen alabilir bunu yaparsa aral içinde iyi olur ,şu an elimde paypal en para kart var hepside işe yaramıyor bildiğin çöp...

• quote:

Orijinalden alıntı: abstergo78

aralda fifa 16 199 lira ben rus psnde 260 tl ye aldım ,yılın keriziyim ,ama hep sony nin suçu hiçbir kartı kabul etmiyor ,madem kart kabul etmiyor o zaman açmayacaksın türkiye psn...

aral la konuştum yüzde 8 lik kar marcı haricinde yüzde 30 luk bir kdv oranına dahil ediyorlarmış oyunları,bence aral için şimdi develete diyemeyiz kdv alma o zaman aralın yapacağı dijitale dönük oyun satacak...kutulu almak isteyen alabilir bunu yaparsa aral içinde iyi olur ,şu an elimde paypal en para kart var hepside işe yaramıyor bildiğin çöp...

Dostum yaşadığın şansızlık kötü olmuş geçmiş olsun ama gelmeyen kod ile ilgili bence mail gönder plati ru ya dönüş yapacaklatdır,

Aralla ilgili olarakta şuan 199 değil 252 TL fifa 16 ps4 için

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.