Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
48
Favori
29.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım deneyeceğim sonucu burdan belirtirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar enparayı ekledim hesaba para atarak eklemeyi deneyin 0.44 tl çekiyor ay başında da cüzdana para eklemeyi deneyeceğim duruma göre burdan yazarım tekrar

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasahinemre -- 30 Ağustos 2015; 2:26:09 >
  • karasahinemre kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende dün ekledim ENPARA yı bendende 0,47 çekti ay başında bende deneme yapıcam inşallah olur bakalım.

• peki deluxe alsak verdiği + ları tr psn de kullanabiliyor muyuz?
  • arkadaşlar ben uzun zamandır oyun almıyorum yabancı psn'den. o yüzden bir sorum olacak. direkt bu kadar zahmete girmek yerine, RUS psn store'dan kendi kartımızla alamıyor muyuz. önceden alabiliyorduk çünkü? direkt verelim kredi kartı bilgilerini, adamlar çeksinler ne diye 3. oluşumlarla uğraşıyoruz? bunun bir yöntemi yok mu.
  • gift card aldım ön siparişi yaptım geri sayım başladı. 22si geldiğinde mi yüklediğimiz paradan çekecekler ücreti
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

arkadaşlar ben uzun zamandır oyun almıyorum yabancı psn'den. o yüzden bir sorum olacak. direkt bu kadar zahmete girmek yerine, RUS psn store'dan kendi kartımızla alamıyor muyuz. önceden alabiliyorduk çünkü? direkt verelim kredi kartı bilgilerini, adamlar çeksinler ne diye 3. oluşumlarla uğraşıyoruz? bunun bir yöntemi yok mu.

Keşke olsa. Keşke olsa da biz de bu kadar uğraşmasak almak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Arkadaşlar bu işlemi uyguladıktan sonra psn e eklediğimiz 3500 ruble ile fifa 16 ön sipariş verdiğimiz zman tutar hemen çekiliyormu yoksa indirme başladığı gün mü çekiliyorr??

Cekecegi tarihi maille atiyor sana.

• dostum merhaba 1 yıllık TR plus üyeliğim var devam eden rustan oyunu alsam yeni psn almam mı gerekecek benim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qo0oki

dostum merhaba 1 yıllık TR plus üyeliğim var devam eden rustan oyunu alsam yeni psn almam mı gerekecek benim ?

gerekmez. plus olan hesabını ana hesap olarak kaydedersen diğer tüm hesaplarında plus gecerli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: qo0oki

dostum merhaba 1 yıllık TR plus üyeliğim var devam eden rustan oyunu alsam yeni psn almam mı gerekecek benim ?

Malesef suandaki tek garanti yontem gift kart ile almak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: li10king

gift card aldım ön siparişi yaptım geri sayım başladı. 22si geldiğinde mi yüklediğimiz paradan çekecekler ücreti

Gift karti hangi saticidan aldiniz acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikeee -- 31 Ağustos 2015; 11:36:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikeee kullanıcısına yanıt
    webmex. arama kısmına playstation network yazınca en üstte çıkıyor zaten. 2dk ya kalmadan 2 kodu da gönderdiler. en cart ile sorunsuz yaptım alışverişi
  • quote:

webmex. arama kısmına playstation network yazınca en üstte çıkıyor zaten. 2dk ya kalmadan 2 kodu da gönderdiler. en cart ile sorunsuz yaptım alışverişi

enpara ile mi aldınız? Aldıktan sonra konuyu açan arkadaştan istedikleri gibi provizyon kodu istediler mi? İstedilerse nasıl edindiniz acaba?
  • quote:

webmex te sadece 2500 var 1000 de baskasından alıcaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikeee

quote:

Siz kaç alıcaksınız ki hocam, benim bildiğim katlar da bunlar 1000-2500 ruble belki varsa 5000 ruble de vardır ama zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

quote:

Siz kaç alıcaksınız ki hocam, benim bildiğim katlar da bunlar 1000-2500 ruble belki varsa 5000 ruble de vardır ama zannetmiyorum

fifa 16 için 3300 lazım diye dedim. 2500+1000 yetiyo.
  • Herkese selamlar,
    Türkiyedeki psn kullanıcı adımız ile rus psn ine giriş yapıp oyunu alabilirmiyiz ? Extra bir psn hesabı açmak mı gerekir yoksa ?
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    hayır istemedi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

quote:

fifa 16 için 3300 lazım diye dedim. 2500+1000 yetiyo.

Ben yalnış okumuşum hocam yazdığınızı kusura bakmayın

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.