Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
48
Favori
29.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fifa16'nın fiyatı 3999ruble gözüküyor.sistemsel hata mı oldu acaba?
  • fifa 16 3999 ruble oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfisc96 -- 28 Eylül 2015; 15:22:50 >
  • wolfisc96 kullanıcısına yanıt
    4x1000 olarak alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodostre

4x1000 olarak alınabilir.

kart dolar üzerinden aldıgı icin yine aynı fıyata denk gelır diye dusunuyorum hemen hemen
  • Fifa 16 konusunda da yazdım burayada yazayım Rus psn deki fiyatı niye artırıyor bu adamlar iyiki 180 tl den almışız ama yeni almak isteyen insan ne yapacak şimdi Türkiye de fiyatlar zaten uçuk gerçekten üzücü bir durum yani elimizdeki konsolları sonunda sattiracaklar gidişat bunu gösteriyor yoksa bu fiyatlarla baş edilemez :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Plati.ru dan dün 1000 + 2500 olarak almıştım bir sorun olmamıştı. Bugün bir 1000 daha almak istedim, karttan para çekildi fakat "payment rejected" verdi. Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu ne yapmak lazım ?

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi
  • arkadaslar hesabı olusturerken bölgeyi rusya girmek şartmı ? rusya yapınca ing dili cıkmıyor acil cevap gelirse sevirim
  • nsar N kullanıcısına yanıt
    malesef rusya secmek zorundasınız dilide ingilizce olmuyor store'un
  • arkadaslar yeni fiyat 3.999 oldguna göre 4 tane 1000 ub almak gerekiyor komisyonla beraber 4.496 rub yapıyor buda 205 tl demektir. siz nasıl 180 ne bitiriyosunuz alısverisi ?
  • Hesaptan parayi çekti kod gelmedi mail.attim cevap yok sanirim gitti 50 lira. Allahtan 4 tane pes pese 1000 lik almadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam beyler pes 2016 aniversary edition için hesap yaptım aynı fiyata denk geliyo tr psn ile. Bi yanlışlık mı yaptım acaba, yardımcı olur musunuz.(enpara)
  • 3.099 gözüküyor fiyat. Yine eski fiyatına düşmüş oyun sanırım. Bilginiz olsun.

• bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    3099 ve 3999 olarak 2 versiyon var.

Biri PS3 diğer PS4.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 20 Ekim 2015; 18:47:39 >
  • rus psn'den ghost almayı düşünüyorum 17 tl yazıyor droyun'dan 20 TL'lik kod alsam güvenilirmidir burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellow canary01

rus psn'den ghost almayı düşünüyorum 17 tl yazıyor droyun'dan 20 TL'lik kod alsam güvenilirmidir burası

Rus psn card satmıyoki droyun

• arkadaşlar en ucuz psn kart ruble satan satıcı kimdir
  • 50 rupiye ihtiyacım var bunun için gidip 1000 rubi almak zorunda mıyım ya.
  • ödeme için provizyon kodu isteyen mail geldi. garantiden aldım yanıtladım maili. 40 dk oldu hala gelen giden mesaj yok.
  • Ayni resimlerdeki gibi işlemleri takip ettim 3d secure ödeme işini yaptık yanlız mailde geldi 3d secure maili gelmedi diğer mail gelmedi.Sebebi nedir acaba ödemeyi ziraatgenç ile yaptım yanlız ödemede geçmedi ziraatgenç internetbankacılıgına baktım ödeme geçmedi
  • hesap satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik74 -- 9 Ocak 2016; 12:45:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.