Şimdi Ara

PLATFORM> SonyEricsson ^K850i^ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.690
Cevap
4
Favori
348.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: face1tr

benimkisi tahmin sadece.. belki başka bişeydir onlar ?!?!

Bilemiyorum.
    Üstteki xenon flaş
    onun hemen sol altındaki ışık sensörü sanırım
    o tenis topları da bi sensör ama ne acaba
  • Mavi-siyah ve Yesil-Siyah Kombineleri cok tatli olmus albenisi cok bu telefonun ya
  • W960 ile bunu arsında kaldım yaa W960 da çok güzel buda ama W960 da dokunmatik ekran olduğu için kullanımı zor.K850 nin müzik kalitesi iyiyse K850 süper olur.Benim için öncelikle müzik sonra Video çekimi önemli
  • Bu arada konuyu açan arkadaşın eklediği resimlerde lens kapağı görünüyor ki Tam bir fotoğraf makinesi imajı veriyor

Edit:Optik zoom varmı bunda? varsa tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AFA9E7E65 -- 15 Haziran 2007; 13:05:14 >
  • İnceleme için teşekkürler face.
    K850 için ana başlık burası olarak karara vardık biz de DH yönetim ekibi olarak.
    Bunun harici açılan başlıkların da kilitleneceğini söylememize gerek yoktur umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Revolver40

İnceleme için teşekkürler face.
    K850 için ana başlık burası olarak karara vardık biz de DH yönetim ekibi olarak.
    Bunun harici açılan başlıkların da kilitleneceğini söylememize gerek yoktur umarım

@ Revolver40

Ben de ana sayfa haberini hazırlıyorum.

Telefonda '''Accelerometer'' özelliği dahi bulunuyor. Ayrıca telefonda 320x240@30 FPS video kaydı gerçekten iyi düşünülmüş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kutaykosem

Bu arada konuyu açan arkadaşın eklediği resimlerde lens kapağı görünüyor ki Tam bir fotoğraf makinesi imajı veriyor

Edit:Optik zoom varmı bunda? varsa tadından yenmez

Lens kapağı mevcut.
    Optik zoom yok

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

@ Revolver40

Ben de ana sayfa haberini hazırlıyorum.

Telefonda '''Accelerometer'' özelliği dahi bulunuyor. Ayrıca telefonda 320x240@30 FPS video kaydı gerçekten iyi düşünülmüş.

Anasayfaya yakışır güzel bi anasayfa haberi bekliyoruz
  • Walla bende bu telefonla w960 arasında kaldım. Bakalım hayırlısı...
  • winlan beyin hücrelerinde tahribata sebep oluyormuş boş verin 960 mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbs1905

Walla bende bu telefonla w960 arasında kaldım. Bakalım hayırlısı...

Aynen hocam bende arada kaldım ama çıksınlar bi ham fiyatlar hemde hangisi hoşumuza giderse onu alırız
  • K850 nin bir kac resmi
    [simage][/http://img148.imageshack.us/img148/8986/asdfghjac2tb9.png]
  • Bu özellik nasil bişeydir arkadaşlar, harika bir cihaz bu
    Cihazı nasıl tutarsanız, ekran görüntüsü şekilde biçimleniyor.

http://www.youtube.com/watch?v=-IAfrRT88-0&NR=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 15 Haziran 2007; 16:03:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: EnergY-VorteX

Ben nedensu Sony ericsson unun telefon tasarımını beğenemiyorum. Alelade çizilmiş te yapılmış gibi duruyor. Hele mesaj atmak tam bir dert olur bu tuş takımıyla bence...

nokıa nın KKAAAAZZOOOOLLLEETTTT, NAYLON,MİKA KASALI TELEFONLARINDAN İYİDİR KARDEŞİM HEM KÜÇÜK HEM ÖZELLİKLİ HİÇ OLMASSA NOKIA KULLANICILARI GİBİ "CEBİMİZDE ÖZELLİK TAŞIYACAZ" DİE Bİ ARABA TAKOZU TAŞIMIYOZ (NOKIA NIN ÖZELLİĞİDE ÖZELLİK OLSA PEEHH!!! )
    ARKADAŞLAR BU TEL HARİKA HHİİİÇÇBBİİŞŞEY İİN DEĞİL SADECE 5 MP İÇİN ALINIR SONY NİN SON GOLLERİ MUHTEŞEM
  • K850 nin bir kac resmi

PLATFORM> SonyEricsson ^K850i^

PLATFORM> SonyEricsson ^K850i^
  • SE gerçekten de videoyu da sağlama almakla hem video, hem de fotoyu bir arada oldukça iyi biçimde barındıran telini yapmış oldu.
    Merceğe bakılırsa oldukça kaliteli bir lensi var. Bu lens karanlık ortamlarda bile noise oranını oldukça yutacak gibi duruyor.
  • Bir türlü telefon beğenmeyen ben bile bu cihazı tuttum.
  • quote:

SE gerçekten de videoyu da sağlama almakla hem video, hem de fotoyu bir arada oldukça iyi biçimde barındıran telini yapmış oldu.
    Merceğe bakılırsa oldukça kaliteli bir lensi var. Bu lens karanlık ortamlarda bile noise oranını oldukça yutacak gibi duruyor.

evet bide diyafram geniçliği baya büyük gibi geldi diyer telefonlara göre
  • Sony'nin bu golunu uzun sure nokia unutamayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: melezsnape

quote:

Orjinalden alıntı: EnergY-VorteX

Ben nedensu Sony ericsson unun telefon tasarımını beğenemiyorum. Alelade çizilmiş te yapılmış gibi duruyor. Hele mesaj atmak tam bir dert olur bu tuş takımıyla bence...

nokıa nın KKAAAAZZOOOOLLLEETTTT, NAYLON,MİKA KASALI TELEFONLARINDAN İYİDİR KARDEŞİM HEM KÜÇÜK HEM ÖZELLİKLİ HİÇ OLMASSA NOKIA KULLANICILARI GİBİ "CEBİMİZDE ÖZELLİK TAŞIYACAZ" DİE Bİ ARABA TAKOZU TAŞIMIYOZ (NOKIA NIN ÖZELLİĞİDE ÖZELLİK OLSA PEEHH!!! )
    ARKADAŞLAR BU TEL HARİKA HHİİİÇÇBBİİŞŞEY İİN DEĞİL SADECE 5 MP İÇİN ALINIR SONY NİN SON GOLLERİ MUHTEŞEM

e iyide ben nokia daha güzeldir yada şu marka daha güzeldir die birşey söylemedimki?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.