Şimdi Ara

Plat IV adamı SILVER II ye atmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sezonu Tekli çiftlide PLAT IV bitirdim. Flexte Gold I bitirip ara sezondanda PLAT V e kastım.

Bu sezon her 2 ligdede 5w 5l aldım. Ve teklif çiftli SILVER II Flex SILVER I attı.

Ne yani amaç ? 5w 5l adamları gold 3 e attı. Unranked. Saçma bir yerleştirme var bence.

Unranked adamın elosu PLAT IV elodan daha mı iyi ki bu kadar lig farkı oluyor. Hepsini geçtim %50 win rate ile bi insanın niye 9 lig birden düşürüp SILVER II ye atılır ki?

• Kazanma kaybetme oranından ziyade oyun içindeki performansın atılacağın ligi etkiliyor. Kesinlikle sana hakaret etmek vs. gibi bir amacım yok belki şanssız oyunlar yaşamışsındır
  • sezon sonuna doğru (başında da fark yok aslında) iyi olan oyuncular zaten hak ettikleri liglere çıkmış olurlar.(elmas master -çilıncırdan bahsediyorum)Geri kalanlarda çöp oyuncular oluyor. bu sayede gümüştekiler altındakiler çok rahat biçimde plata çıkıyorlar ve sende onlardan birisin. altın hesabımda attığım bir maçta ölümüne feedleyen adamlara baktım hepsi plata çıkmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 23 Ocak 2018; 9:53:59 >
  • Oha. Altın 5 bitirdim flexi sezon arası Altın 2 kastım. 6w4l Altın 4 attı seni çok saçma atmış.
  • M M R
  • Erik Kompostosu E kullanıcısına yanıt
    öyle bir şey yok. lig atımındaki etkili olan tek şey mmr dır. ben p4 bitirdim 6 win ile p3 başladım. Çünkü mmrım yüksekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Şu tecrübeme dayanarak söylüyorum bundan 5 sene önce ilk hesabımda ilk 10 maçta 7 galibiyet alarak bronz 1 den başlamıştım. Oyunlardaki performansım gerçekten kötüydü.

Yakın zamanda yeni bir hesap açıp bronza düşürmek için çaba sarfettim utanarak söylüyorum ilk 10 maçın 4 ünde afk kaldım 4 ünde kaybettik ve 2 sini kazandık. Ama her oyunda diğer oyunculara nazaran gözle görülür bir üstünlüğüm vardı. Bunun sonucunda Gümüş 3 e attı. Sonrasında Gümüş 3 den direk Gümüş 1 e attı.

Özetle; oyun kaliteniz, oyunculuğunuz ile atandığınız lig arasında illiyet bağı bulunmakta. Keza bu aldığınız LP ye kadar etkiliyor.
  • Erik Kompostosu E kullanıcısına yanıt
    Her yerden bakabilirsin, 6 yıldır bu oyunu oynuyorum. Oyun performansı hiçbir zaman ne mmra ne lp ne bir şeye etki etmedi. Sezondan sezona lig sisteminde ufak değişiklikler oldu ve bu da başladığın ligi etkiledi. Sezon 6 idi sanırım herkesi düşük liglere atmıştı. Eğer performansın etkilediğine dair güvenilir bir kaynak gösterirsen forumdan süresiz uzaklaştırırm kendimi.

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Neden şunu ispatlarsan şunu yaparım moduna girdik şuanda Uzlaşmak zorunda değiliz ben performansın etkilediğine inanarım sen ise inanmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erik Kompostosu

Neden şunu ispatlarsan şunu yaparım moduna girdik şuanda Uzlaşmak zorunda değiliz ben performansın etkilediğine inanarım sen ise inanmazsın

inanmakla senle alakası mı var ?? opggden mmr hesapla görürsün yok ben 30/0 oynadım kaybettim dia olurum felan diye olay yok olay tamamen maçı kazanıp kaybetmenle ve karşıdaki adamların mmryla alakalıdır
  • von Goethe v2 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır
  • hakettiğin ligdesin
  • Judge Magister kullanıcısına yanıt
    2622 tane LOL mesajını böyle boş yaparak mı kastın. Afferim oğluşuma :D
    Arkadaşların sana Einstein mi diyor yoksa gerçek ismini mi söylüyolar sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 23 Ocak 2018; 16:2:24 >
  • anlamadigim plat 5 baslamasini mi bekliyordun? birader oyununa gelen adamlarin elosuna baksan hangi lige girecegini anlardin. hani çok zor bir şey değildi bu. senin oyununa gigelen adamlarin ortalamasina bakman yeterli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diamonddan plat 5 e düşmüştü inaktiflikten. pek oynamıyordum. 5w5l ile gold 2 attı. çok takılmayın lige.
    Ben arkadaşla giriyorum genelde baya eğleniyoruz, sinirlendiğimiz de oluyor tabi.
    Tadını çıkarın.
  • Elphir kullanıcısına yanıt
    Baktım ortalamasına gold 3 plat 3 arası adamlara karşı oynamışım ????? Konuşuyorsun ama boş işte boş. bomboş.

Ben plat V e de atsın demedim 9 lig geriye atmasını tartışıyoruz burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asmarena6

2622 tane LOL mesajını böyle boş yaparak mı kastın. Afferim oğluşuma :D
    Arkadaşların sana Einstein mi diyor yoksa gerçek ismini mi söylüyolar sana.

ağla kardeş silverda başarılar
  • Oynadığın lane'e göre değişiyor. Beni supla geçen sene 10da4le s3 atmıştı, bu sene 10da 5le yine silver 3 attı.
    10da10 yapan adc gördüm, onu da silver 3 attı.
    Oyun içi performansla alakası olduğunu sanmıyorum. Kfceatbox smurf hesabıyla geçen sezon silver 3 bitirmişti, bu sezon 10da 9la silver 5 attı. Her maçında da ezici üstün oynadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roxcyx -- 24 Ocak 2018; 3:2:43 >
  • Kesinlikle mmr ile alakali. Yegenim bronze 2 bitirdi hesabini.ben ara sezonda gold 4e cikardim. 10 maci oynadiktan sonra 7de3 yaptim gold 3 atti.

• birader demek ki adamlarin da elosu rezil imiş bu kadar acik ve net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.