Şimdi Ara

Plastik Far Temizliği (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
17
Favori
252.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=sm9uqK_-bQY

hocam bu videoyu izlemeni tavsiye ederim altında satın alma linki var
  • Farı zımparalamak sakıncalıdır , farın yansıtma açısını bozar siz pırıl pırıl oldu sanırsınız ancak ışığı dağıtır ve odaklaması bozulur , bu işi en iyi ilaç ile yapıyorlar peder'in Vw caddy aracındaki farların durumu kötüydü üzerinde hafif kılcal çatlaklar vardı ve far çok olmasada soluklaşmıştı daha sonra Ankara'da Pehlivan oto da temizletti söküp ilaca yatırıyorlar ve sonra fırınlıyor sonrasında çıkan farı sıfırdan ayırt edemezsiniz bu işi Ankara'da en iyi Pehlivan oto yapıyor ve çok iyi iş çıkarıyorlar , kendiniz zımpara filan sürmeyin farın yapısını bozarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 12 Nisan 2017; 13:10:59 >
  • http://fartemizligi.com/Giris/AnaSayfa

Burası mı @helsloot

Maliyeti ne kadar ?
  • 3m'in far temizlik sivilari var onlardan alabilir veya shelltox bocek ilaclariya da temizlik islemini yapabilirsiniz.
  • http://urun.n11.com/set-urunler/meguiars-g2000-perfect-clarity-headlight-res-set-P123276822

Bu ürünü kullanan var mı ? İşe yarar kolay bir çözüm gibi. Fiyat biraz yüksek.

Bu da uyglama videosu:
    https://www.youtube.com/watch?v=7IozvwgAgBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzoorroo -- 30 Nisan 2017; 13:18:14 >

• ona o parayı vereceğime yeni far alırım
  • ❗️HORT❗️😎

A101'den Plenty marka "Far temizleyici ve parlatıcı cila" ürün alınmıştır. Yanılmıyorsam 4₺ idi. Aranızda deneyen var mı bilmiyorum ama yağmur diner dinmez uygulama yapıp resimlerle birlikte sizlerle paylaşacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plastik Far Temizliği

• İşte öncesi ve sonrası

Plastik Far Temizliği

Plastik Far Temizliği

Plastik Far Temizliği

• ŞeyhBedreddin Ş kullanıcısına yanıt
    a101 katarak sorununa el atmış .
  • Ben de a101'den Plenty far temizleyici ve parlatıcı aldım. Henüz denemedim. Ürünü deneyip fotoğraf yükleyeceğim.
  • Yaptıktan sonra akrilik vernik atmazsanız tekrar yapar.
  • İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz far temizliği yapan yer varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz far temizliği yapan yer varmı ?

bahçelievler kartal usta
  • Fiyat nedir anadolu yakası Kartal dayım buradaki sanayide 200 dediler (mondeo 2001)
  • quote:

Fiyat nedir anadolu yakası Kartal dayım buradaki sanayide 200 dediler (mondeo 2001)

70 liraya tertemiz yaptılar işçiliği ilgi alaka çok güzeldi, ben zımpara diş macunu uygulayarak mahvetmiştim birde onuda düzelttiler sıfır gibi olmuştu
  • Ankara'da 06stop far temizliği var. 10 numara işçilik tavsiye ederim...
    Web adresinden detaylı inceleme yapabilirsiniz. www.06stop.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Bugün ben de farları temizlettim. Temizlik malzemeleri araştırıyordum, bir kaç kişi beceremedim filan yazınca dışarıda yaptırayım dedim.

50 TL'ye yaptırdım çiftini. İyi ki uğraşmamışım.

Vernik filan sordum ama o da çatlama yapıyor, bu en az 1 yıl götürür merak etme dedi. Bakalım...

Plastik Far Temizliği

Nerede yaptırdınız ?
  • quote:

Fiyat nedir anadolu yakası Kartal dayım buradaki sanayide 200 dediler (mondeo 2001)

Anadolu yakasındayım bende farları temizletecek bir yer buldunuz mu ? Kartal'da bir ustaya sordum 250 tl dedi, bana çok geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

quote:

Anadolu yakasındayım bende farları temizletecek bir yer buldunuz mu ? Kartal'da bir ustaya sordum 250 tl dedi, bana çok geldi.

Hayır bulamadım vazgectim yaptırmaktan kaldı öyle . Bulursaniz bana da soylerseniz cok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.