Şimdi Ara

Plants vs Zombies benzeri oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu oyunu biraz geç de olsa,2 hafta önce aldım ve başından kalkamadım.Sanırım Tower Defence deniyor oyunun türüne.Live'da buna benzer oyunlar var mı?Toy Soldiers nasıl mesela,güzel midir?

• defense grid var. oynayanı beğeneni çok. south parkın bi tower defese oyunu var ama güzel değil galiba..

bide yeni orcs must die diye bi oyun geliyo tower defanse türünde oda çok güzel olucak.
  • Çok sağol dostum

South Park için yorumlar fena değildi ama,ben diziye devam edeyim en iyisi:)Bazı karakterler oyunda gitmiyor bana göre.

Dediğin oyunlara da bakayım,tekrar sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 24 Temmuz 2011; 1:18:08 >
  • dostum böyle kucuk boyutlu oyun arıyorsan:
    braid, machinarium, super meat boy, world of goo, deathspank, shank
    bunları tavsiye edebilirim
    ama senin aradıgın tipte oyun var mı bilmiyorum.
  • @onur12onur12onur

İlgin için sağol dostum

Arcade oyunlara sardım son zamanlarda:)Söylediğin oyunların demosuna bakarım akşam
  • Ben de 3-4 gün önce başladım,tek kelime ile bağımlısı oldum.Adventure kısmı bitti,survival'da 1-2 bölüm kaldı.Mini games'lerde daha çok bölüm var.Zen bahçesinden çıkabilirsem onları da bitiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razura

Ben de 3-4 gün önce başladım,tek kelime ile bağımlısı oldum.Adventure kısmı bitti,survival'da 1-2 bölüm kaldı.Mini games'lerde daha çok bölüm var.Zen bahçesinden çıkabilirsem onları da bitiricem.

Aynen hocam:)

Bu nesildeki çoğu oyundan çok daha fazla oynama süresi var.Survival,mini games,zen bahçesi derken günlerce oyalıyor adamı.Parasını sonuna kadar hakeden ender oyunlardan bence.

Konu açmayı pek sevmem forumda ama,dayanamadım valla:)Ama bu türde,bu kadar eğlenceli başka oyun yok sanırım:(

• Bende telefonumda oynuyorum çok baba oyun yapmışlar ...
  • Kardeşimle iki kişilik co-op modunda oynuyordum. Aşırı eğlenceliydi. O ileride baraj kuruyordu, ben de arkada çiçek falan koyuyordum. İki kişi deneyin mutlaka. Çok zevkli. Baba ötesi oyun
  • Taktiklerimizi falan paylaşalım.Mesela ben gündüz-havuzsuz haritada;

-En öne duvar görevi gören cevizleri koyuyorum.
    -Arkasına etobur bitkilerden.Duvarı yemeye çalışanları mideye indiriyor,baya kullanışlı yani.
    -Onun da arkasına ateş ağacından.(Arkasından atılan bezelyeleri alevle kaplıyor.)
    -Genelde onların arkasına 3 kafalı bezelye atan bitkileri koyuyorum ya da minigun gibi ağzı olan 4'er bezelye atan bitkilerden koyuyorum.Tabi diğer boşluklar bölümden bölüme değişiyor.
  • En arkaya her zaman sunflower.Onun önüne melon-pult.Sonra sırasıyla;snow pea,repeater,starfruit.

En öne senin yaptığın gibi Wall nut ve arkasına da Chomper.Yalnız ben özellikle kalabalık atakların olacağı bölümlerde,jalapeno ve cherry bomb da kullanıyorum.Bir de squash faydalı olabiliyor:)

Bitkiler için;

http://plantsvszombies.wikia.com/wiki/Gallery_of_Plants
  • Kinect'in varsa 17 Ağustos'da Fruit Ninja Kinect çıkacak Live Arcade için.

Plants vs Zombies benzeri oyunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.